Neustálé stížnosti učitelek v MŠ

25
17.8.21 19:18

Neustálé stížnosti učitelek v MŠ

Zdravím
Mám dceru 5,5 roku, do školky chodí od 3 let, první půlrok byla v pohodě, do školky se těšila, učitelky mi ji chválili jak je šikovná atd.. Po půl roce nastal zlom, chodila do školky s pláčem, vytáhnout ji z postele byl sakra boj :zed: teď je to ještě horší, dcera se ve školce vzteká, neposlouchá nejí, hází jídlo po zemi, je drzá, hystericky se válí po zemi učitelky už nevědí co s ní :roll: jednou mi učitelka říkala že chtěla dokonce i utéct. Ani na výlety ji učitelky neberou aby neztropila scénu… :,( nezvládají ji, co nevidět tu máme září a já se děsím toho co nastane protože ředitelka školy mi už 2 krát hrozila že mi dceru že školky vyhodí. Doma mi tohle nedělá, občas se mi taky vztekne a umí být pěkně umanutá ale to už musí být jó něco, jinak ráda pomáhá, hraje si s mladším 2letym sourozencem.
Byli jsme i v psychologické poradně dvakrát a v každé mi řekli že dcera je naprosto v pořádku. Mluvila jsem s ní o tom proč nemá ráda školku, řekla mi že chce být doma se mnou a s bráškou. Tak nevím budu ráda za každou radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24506
17.8.21 19:20

Co změnit školku? Mozna ji prostě nesedí některá učitelka nebo ji neberou děti v kolektivu, tak se snaží dělat vše proto, aby tam nemusela :nevim: nebude už předkolak? To jí vyhodit ani nemůžou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
17.8.21 19:23

@Kriss Tina přesně to jsem dcerce navrhovala, jestli by nechtěla jít do jiné školky třeba to alespoň zkusit, zase mi tvrdohlavě řekla že ne že prostě bude doma (a ještě si u toho vždycky dupne jako takovou tečku na konec) :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5860
17.8.21 19:24

Nesouvisí začátek problémů s narozením nového sourozence??? Podle mě žárlí jako.pra.se.
Mě malá taky vyvaděla, že má jít do školky, když je doma maminka s miminkem. Jenže ona nebyla na školou zvyklá, bohužel ji vzali pozdě, až když už byl sourozenec na světě :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24506
17.8.21 19:25

@PavlaŠeps a ty jsi doma? Nemá doma mladšího sourozence? Že by se cítila ve školce odstrčená :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
724
17.8.21 19:25

Vždyť Ti to řekla : chce být doma. Napište si žádost o individuální vzdělávací plán a nech ji doma. Třeba se to upraví a v první třídě bude už vše ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2760
17.8.21 19:26

Tak jestli jsi doma, tak ji davej jen na dopoledne. Vyhodit nekoho ze skolky neni tak lehke. V PPP by meli dat doporuceni, jak s ni pracovat. Ja bych se s ni zkusila domluvit, jak se ma chovat ve skolce a pak pripadne tresty za nedodrzeni, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
17.8.21 19:27

@kvetanak pokud to bude možné neměla bych problém, já o tomto vzdělávacím způsobu moc nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
17.8.21 19:29

@Oriseka po obědě jsem ji vyzvedávala pořád ani jednou tam nespala. I to už jsem zkoušela nejde to po dobrém ani po zlém, tresty nepomáhají ani domluva, nic :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2131
17.8.21 19:30

Zakladatelko asi Ti to moc nepomůže, ale dítě, které bylo řádně přijato a do školky dochází, nelze „vyhodit“. To Ti ředitelka neoprávněně vyhrožuje.
Důrazně bych pátrala po příčinách dceřina chování a intenzivně to řešila, jak s dcerkou, tak i s personálem a vedením školky.
Odchod do jiné MŠ bych brala jako poslední řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
17.8.21 19:33

@prokr ředitelka mě právě kvůli Viktorky chování sjela už několikrát a ne moc příjemně, vřískala úplně fialová vzteky :roll:
No vedení a personál jsem taky minulý rok kontaktovala ale bylo mi řečeno že dcera je prostě nezvladatelná, byla nám doporučena psychologická poradna no tam mi právě řekli že malá je naprosto v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
724
17.8.21 19:34
@PavlaŠeps píše:
@kvetanak pokud to bude možné neměla bych problém, já o tomto vzdělávacím způsobu moc nevím

Možné to je, neboj :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2760
17.8.21 19:34
@PavlaŠeps píše:
@Oriseka po obědě jsem ji vyzvedávala pořád ani jednou tam nespala. I to už jsem zkoušela nejde to po dobrém ani po zlém, tresty nepomáhají ani domluva, nic :,(

Tak resenim je to vzdelavani doma, jak tu nekdo psal, ale ja bych to nedoporucovala, protoze dalsi rok by mela asi jit do skoly, ze? Mohl by to byt nebezpecny precedent, ze kdyz bude vyvadet, tak ji maminka necha doma a co pak dalsi rok? Do skoly se musi. Ten predskolni rok je jako priprava na skolu celkem dulezity.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2131
17.8.21 19:36
@kvetanak píše:
Vždyť Ti to řekla : chce být doma. Napište si žádost o individuální vzdělávací plán a nech ji doma. Třeba se to upraví a v první třídě bude už vše ok.

Jenom dceři ukáže, že stačí si dupnout, říct ne a může zůstat doma a v první třídě holčička téměř jistě neotočí, protože navíc ještě mnohem víc práce a povinností a daleko méně zábavy než ve školce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17749
17.8.21 19:36
@Kriss Tina píše:
@PavlaŠeps a ty jsi doma? Nemá doma mladšího sourozence? Že by se cítila ve školce odstrčená :think:

No, má, zakladatelka to i psala.
@PavlaŠeps Je to přesně, jak psala @kvetanak žárlí a chce být doma s tebou. Tak když tu možnost máš, tak si ji doma nech. Nebo může chodit jen některé dny, aby si prohrála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat