Neustále trvající menzes

53
30.5.17 10:22

Neustale trvajici menzes

Ahoj holky jsem opravdu bezradna a myslim ze uz i muj gynekolog. 18.12.2016 jsem porodila dceru. Me cisteni v sestinedeli nebylo skoro zadne. Kontrola spatna. Zrejmne neco malo zustalo po sestinedeli v deloze nasazeny prasky na vyvolani menstruace +injekce. Menzes se dostaviil pote kontrola. Kontrola opet blba. Objednano na vycisteni delohy pod narkozou. Vycisteno kontrola vse v poradku. Nasazeni antiko. Hrozne velke bolesti i po 14 dnech s antiko neprestavajici menzes. Kontrola. Nasazeny aulin na silene bolesti a spolecne s norethisteronem. Nic stale trvajici i po 14 dnech pak tedy spolecne ho brat s antiko 1o dni a predepsana jina antiko silnejsi zastavujici menzes.. mam ji treti den holky bolesti sileny krvacim sice min ale obavam se ze opravdu nezabere ani tato antiko dienille. Prosim neco osvedceneho? Vzdyt zachvilku uz trpim pul roku.. :? :think: uz to fakt nedavam ani cecko mi to nezastavilo… uz fakt nemuzu bolesti brutal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

658
30.5.17 10:40

Možná tě všechny ty léky rozhodily ještě víc :nevim: Mě než se všechno po porodu srovnalo, trvalo docela dlouho. Nevím co poradit, můžeš zkusit pít třeba kontryhelový čaj, tím nic nezkazíš. Přeji ať je to brzy zlepší :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
30.5.17 10:48

@Mína47 dekuji :

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu