Neustále tvrdé břicho v 24tt

48
22.4.20 18:04

Neustále tvrdé břicho v 24tt

Ahoj holky, prosím vás měla to z vas některá? když ležím je to v pohodě ale už 4 týdny v kuse když stojím mám tvrdé břicho, šíleně naple jak kdyby se to mělo zachvili roztrhnout a blbě se mi dýchá a to žádné velké břicho nemám, stery v pořádku, aj nemocnici jsem byla ale nic nezjistili, v kuse ležím jim magnesko, ale vůbec nic nepomáhá, tak jestli to někdo nemá podobné a zvládli jste to až do konce :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

521
22.4.20 18:12

Ja to tak měla v prvním těhu, od 18 tydne mi tvrdlo, magnesko nezabiralo, postupně jsem ho měla tvrdý skoro furt, rodila jsem 39+0 plánovaným císařem kvůli KP. Dle doktora pokud se nezkracuje čípek a neotviras se, tak to tvrdý břicho nevadí a musí se přežít. Teď jsem 20tt a už mi zase začíná tvrdnout a přitom na kontrole před pár dny vše ok, takže předpokládám že to bude to samý :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
22.4.20 18:17

@Prigionia a pořád v kuse tvrdé? Bez žádného povolení? Já už ani nevím co mám dělat když lezení nepomáhá :D a jsem ještě moc brzy aby se něco přihodilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
23.4.20 20:57

@Martina128 Jaké magnesium užíváš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
23.4.20 21:39

@Miasmata lactate i magnosolv a bez efektu, ale chci zkusit tekutý hořčík od floradixu a horcikovy olej na břicho tak snad jedno zabere

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
23.4.20 21:43

@Martina128 jj, olej je dobrá volba! Případně i koupel v epsomské soli bych vyzkoušela. A ideální je hořčík ve formě chelátu, nebo malátu - např. jablečnan hořečnatý. Ať je lépe :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama