Neustálé obtěžování od bývalého přítele

Anonymní
15.2.20 11:23

Neustálý obtěžování

Dobrý den,… :)
Mem jednu takovou otázku. Mela jsem přítele s kterým jsem byla skoro dva roky, byla jsem snim i 2× těhotná, ale jednou jsem potratila samovolně a po druhé jsem sla na potrat, chvíli jsem toho litovala, ale ted diky bohu, ze jsem to udelala, nevim co bych delala ted mim ještě dítě snim… Jde oto, ze spolu uz nejsme 2 měsíce, prvni rok byl tak nejak zamilovany z me strany, neviděla jsem chyby, stale mu věřila, apod…ma rad tvrdý alkohol a pak je zky agresivní, hloupý, apod… Ale ja to prostě nevidela, protože jsem ho mela ráda, furt jsem mu davala další a další sance stim ze se změní a ze přestane, ale bohuzel prostě do dnešního dne nepřestal… Ted uz spolu nejsme 2 měsíce a z me strany je to definitivní to vim na 100% jsem mlada holka která se nebude timto zabírat apod. Chci byt šťastná takze z me strany je to konec 100%.. Ale on to asi nejak nechápe furt, a stale mne obtezuje, jezdí za mnou hkavne opilej a po nocích, řve pred bytem, prede dvěma, boucha, zvoni vyhrožuje, dokonce si i rozbil hlavu u mne na schodech,… Ja mu rikam ze ho nechci a at jede domu ale vždy když toto reknu tak zacne vyvadet, zacne řvát, dělat ostudu, vyhrozuje mi i dokonce apod…
Ja jsem z toho uz vyčerpaná, mam strach, kdy zas přijede, nemuzu byt v klidu, nemuzu v klidu spát, nemuzu v klidu jist, v klidu jit ven prostě nic… :( jak mu mam vysvětlit, nebo dát na jevo ze je konec a ze ho nechci???..
Policii uz jsem na neho volala 3× a vždy ho jen odvezla domu a on za 2 hodiny přijel znova. :( :(. Děkuji vam za rady… A to ze ho mam jit udat a podat trestní oznámení to vim taky, ale to mi přijde uz jako úplně ta poslední možnost…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12512
15.2.20 11:25

No jestli na něj nezabírá ani volat policii, tak budeš muset to trestní oznámení podat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 11:25
@Anonymní píše:
Dobrý den,… :)
Mem jednu takovou otázku. Mela jsem přítele s kterým jsem byla skoro dva roky, byla jsem snim i 2× těhotná, ale jednou jsem potratila samovolně a po druhé jsem sla na potrat, chvíli jsem toho litovala, ale ted diky bohu, ze jsem to udelala, nevim co bych delala ted mim ještě dítě snim… Jde oto, ze spolu uz nejsme 2 měsíce, prvni rok byl tak nejak zamilovany z me strany, neviděla jsem chyby, stale mu věřila, apod…ma rad tvrdý alkohol a pak je zky agresivní, hloupý, apod… Ale ja to prostě nevidela, protože jsem ho mela ráda, furt jsem mu davala další a další sance stim ze se změní a ze přestane, ale bohuzel prostě do dnešního dne nepřestal… Ted uz spolu nejsme 2 měsíce a z me strany je to definitivní to vim na 100% jsem mlada holka která se nebude timto zabírat apod. Chci byt šťastná takze z me strany je to konec 100%.. Ale on to asi nejak nechápe furt, a stale mne obtezuje, jezdí za mnou hkavne opilej a po nocích, řve pred bytem, prede dvěma, boucha, zvoni vyhrožuje, dokonce si i rozbil hlavu u mne na schodech,… Ja mu rikam ze ho nechci a at jede domu ale vždy když toto reknu tak zacne vyvadet, zacne řvát, dělat ostudu, vyhrozuje mi i dokonce apod…
Ja jsem z toho uz vyčerpaná, mam strach, kdy zas přijede, nemuzu byt v klidu, nemuzu v klidu spát, nemuzu v klidu jist, v klidu jit ven prostě nic… :( jak mu mam vysvětlit, nebo dát na jevo ze je konec a ze ho nechci???..
Policii uz jsem na neho volala 3× a vždy ho jen odvezla domu a on za 2 hodiny přijel znova. :( :(. Děkuji vam za rady… A to ze ho mam jit udat a podat trestní oznámení to vim taky, ale to mi přijde uz jako úplně ta poslední možnost

No ale ty uz jinou moznost nemas. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8530
15.2.20 11:27

Podej TO, když na něj nezabírá nic, tak ti ani nic jiného nezbyde :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 11:38

Zajistěte si důkazy a svědky a podejte trestní oznámení. Dříve než si dodá kuráž a fyzicky vás napadne. Preju hodně sil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 11:52

@ŽabkaLucka @arinecka @Silverine247 a když podam to trestní oznámení, jaknto bude probíhat? On se to dozví? A jak dlouho toto vse trvá? Jak to probiha apod.??

• Nahlásit
  • Citovat
15.2.20 11:53

Pokud budeš čekat na trestní oznámení nebo pomoc od policajtů, můžeš skončit velmi špatně. Vyřešit to jde pouze a jen kamarádem-třeba i dvěma, kteří takovému pablbovi vysvětlí, že je tam nežádoucí. Na opilé, primitivní prase NIC jiného nefuguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8530
15.2.20 12:06
@Anonymní píše:
@ŽabkaLucka @arinecka @Silverine247 a když podam to trestní oznámení, jaknto bude probíhat? On se to dozví? A jak dlouho toto vse trvá? Jak to probiha apod.??

Když podáš TO, tak policie ho vyzve aby přišel podat vysvětlení. Takže se to dozví. Ale to je dobře, bude vědět, že si to prostě nenecháš líbit. A ano, asi byna tohle pomohlo i pár ochotných kamarádů, co mu vysvětlej, že takhle teda ne. Chápu, že se bojíš, ale něco se s tím udělat musí, nemůže tě takhle prudit donekonečna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 12:15
@smutny klaun2 píše:
Pokud budeš čekat na trestní oznámení nebo pomoc od policajtů, můžeš skončit velmi špatně. Vyřešit to jde pouze a jen kamarádem-třeba i dvěma, kteří takovému pablbovi vysvětlí, že je tam nežádoucí. Na opilé, primitivní prase NIC jiného nefuguje.

No nevim, pablb pak vystrizlivi a poda TO za napadeni a kamarad si pujde sednout. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 12:22
@arinecka píše:
Když podáš TO, tak policie ho vyzve aby přišel podat vysvětlení. Takže se to dozví. Ale to je dobře, bude vědět, že si to prostě nenecháš líbit. A ano, asi byna tohle pomohlo i pár ochotných kamarádů, co mu vysvětlej, že takhle teda ne. Chápu, že se bojíš, ale něco se s tím udělat musí, nemůže tě takhle prudit donekonečna.

To je sice hezké, ale žijeme v banánostátu, nikoli v Rakousku, Švýcarsku, Německu a v jiných zemích, kde by takového gaunera okamžitě dali za katr a nečekali, až někomu ublíží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 12:23
@Silverine247 píše:
No nevim, pablb pak vystrizlivi a poda TO za napadeni a kamarad si pujde sednout. :nevim:

Jistě jí poradíš lepší řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12512
15.2.20 12:26

@smutny klaun2 no bohužel to možné je…já bych to taky hnala přes to trestní oznámení…aspoň ze začátku, pak by asi došlo na kámoše, ale právě že v tomhle státě je ochrana spíš grázlů, tak by to taky mohli odnést oni místo toho zmetka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 12:33
@Monchichik píše:
@smutny klaun2 no bohužel to možné je…já bych to taky hnala přes to trestní oznámení…aspoň ze začátku, pak by asi došlo na kámoše, ale právě že v tomhle státě je ochrana spíš grázlů, tak by to taky mohli odnést oni místo toho zmetka…

No prave, nedivila bych se, kdyby to frajer vyresil mstou a jeste udal on je. TO je podle me jedine reseni. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 12:46

Zakladetelka…
Děkuji vam za radu, asi fakt neni nic jiného nez ho jit prostě udat, ale pokud na nej volam policii tak, tam budou zaznamy a to se taky bude řešit nebo jak to funguje?..
Každopádně musim odstrihnout kontakt snim definitivne, nezvedat tel, neodepisovat, nereagovat…

• Nahlásit
  • Citovat
8530
15.2.20 12:54
@smutny klaun2 píše:
To je sice hezké, ale žijeme v banánostátu, nikoli v Rakousku, Švýcarsku, Německu a v jiných zemích, kde by takového gaunera okamžitě dali za katr a nečekali, až někomu ublíží.

To já vím, ale ptala se co se stane, když podá TO a jestli se to on dozví. Tak jsem jí odpověděla. Lepší je opravdu nějaký svalnatý kamarád, co mu domluví, o tom žádná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama