Reklama

Krém Neutrogena na nohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alena23
Kecalka 238 příspěvků 20.05.11 20:47
neutrogena na nohy

Má někdo zkušenost s krémem Neutrogena na nohy, co teď bwží v reklamách? Mám strašne suchou a tvrdou kůži na patách, tak váhám nad koupí.

Reklama

Reakce:

beruska2x
Ukecaná baba ;) 2380 příspěvků 20.05.11 21:08
alena23 píše:
Má někdo zkušenost s krémem Neutrogena na nohy, co teď bwží v reklamách? Mám strašne suchou a tvrdou kůži na patách, tak váhám nad koupí.

to by me taky zajimalo :wink:

Black_Orchids
Závislačka 3826 příspěvků 20.05.11 22:10

mám - a nic moc.

mnohem líp se mi osvědčila kosmetická vazelína asi za 50,– Kč (koupila jsem v Albertu v oddělení drogerie). Namazala jsem, natáhla ponožky na noc a super výsledek.

mimochodem, používám ji i na mazání břicha teď v těhotenství - 2týdny před porodem a na břiše ani jedna strie (zatím).

A to jsem ujetá na drahý krémy… (jen za ty na břicho jsem utratila tisíce - Biotherm, Clarins, Lancome apod.). Ale na vazelínu nedám dopustit.
Snad to není reklama, je to jen názor spokojeného uživatele :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama