Krém Neutrogena na nohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alena23
Kecalka 238 příspěvků 20.05.11 20:47
neutrogena na nohy

Má někdo zkušenost s krémem Neutrogena na nohy, co teď bwží v reklamách? Mám strašne suchou a tvrdou kůži na patách, tak váhám nad koupí.

Reakce:
beruska2x
Ukecaná baba ;) 2380 příspěvků 20.05.11 21:08
alena23 píše:
Má někdo zkušenost s krémem Neutrogena na nohy, co teď bwží v reklamách? Mám strašne suchou a tvrdou kůži na patách, tak váhám nad koupí.

to by me taky zajimalo :wink:

Black_Orchids
Závislačka 3832 příspěvků 20.05.11 22:10

mám - a nic moc.

mnohem líp se mi osvědčila kosmetická vazelína asi za 50,– Kč (koupila jsem v Albertu v oddělení drogerie). Namazala jsem, natáhla ponožky na noc a super výsledek.

mimochodem, používám ji i na mazání břicha teď v těhotenství - 2týdny před porodem a na břiše ani jedna strie (zatím).

A to jsem ujetá na drahý krémy… (jen za ty na břicho jsem utratila tisíce - Biotherm, Clarins, Lancome apod.). Ale na vazelínu nedám dopustit.
Snad to není reklama, je to jen názor spokojeného uživatele :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >