Nevejde se do fusaku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1106
9.11.21 10:28

Nevejde se do fusaku

Mam takovou mozna trochu prihlouplou otazku :mrgreen: Mam doma dvouletou holcicku a moc rada se vozi v kocarku, mame bugaboo cameleon 3. Problem je, ze zacina byt zima a zjistila jsem, ze se uz nevejde do fusaku. Je trochu vetsi nez ostatni deti, ma 95 cm. Je tu nekdo, kdo resil podobnou situaci? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
582
9.11.21 10:32

Já bych takto velké dítě v kočáru nevozila. Ale tak.. Místo fusaku může mít kombinézu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27905
9.11.21 10:33

@klenott deku pod ni, další deku nad ni, obtočit, snažit se zastrčit + nánožník - a dítě dobře obléknout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26163
9.11.21 10:34

Dělám to stejne, dvouletý ma zimní oblečení a max deku přes nohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
9.11.21 10:36
@klenott píše:
Mam takovou mozna trochu prihlouplou otazku :mrgreen: Mam doma dvouletou holcicku a moc rada se vozi v kocarku, mame bugaboo cameleon 3. Problem je, ze zacina byt zima a zjistila jsem, ze se uz nevejde do fusaku. Je trochu vetsi nez ostatni deti, ma 95 cm. Je tu nekdo, kdo resil podobnou situaci? :)

Tak 2 leté dítě je na kočárek podle mě už velké. Proč normálně nechodí? Do kdy jí chceš vozit v kočárku? 8o každopádně bych jí dala kombinézu a je to. Nevím proč by měla být ještě ve fusaku, není mimino. A není to tím že je větší než ostatní děti, spíš tím že ostatní děti v jejím věku choděj po svých a fusak nepotřebujou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1106
9.11.21 10:37

@Modra1 tak ona chodi treba pul hodiny a pak si sedne a jdeme se projit treba 5 km, ja se aspon projdu a ona kouka.. vyhovuje nam to takto a nevidim na tom nic spatneho :nevim: kdybych mela cekat kam dojdeme jen chuzi bez kocarku, tak to bude max kousek od baraku, jeste toho moc nevydrzi, zacala chodit az v 19 mesicich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1106
9.11.21 10:39

@Kaktusanda Proboha nechapu co je spatneho na tom, ze se rada vozi v kocarku? Neco ujde, pobeha si a pak si sedne a projdu se ja. Ja jsem teda v kocarku videla daleko starsi deti, nechapu co te na tom pohorsuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1106
9.11.21 10:40

@stinga super, moc diky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1106
9.11.21 10:40
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
582
9.11.21 10:41
@klenott píše:
@Modra1 tak ona chodi treba pul hodiny a pak si sedne a jdeme se projit treba 5 km, ja se aspon projdu a ona kouka.. vyhovuje nam to takto a nevidim na tom nic spatneho :nevim: kdybych mela cekat kam dojdeme jen chuzi bez kocarku, tak to bude max kousek od baraku, jeste toho moc nevydrzi, zacala chodit az v 19 mesicich.

To je vaše věc, pokud jste takto spokojení, tak jedině dobře. Tohle by vyřešila kombinéza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8024
9.11.21 10:44

Dej jí kombinézu. Fusaky jsou pro mimina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
9.11.21 10:46
@klenott píše:
@Kaktusanda Proboha nechapu co je spatneho na tom, ze se rada vozi v kocarku? Neco ujde, pobeha si a pak si sedne a projdu se ja. Ja jsem teda v kocarku videla daleko starsi deti, nechapu co te na tom pohorsuje

To že dítěti jsou 2 roky a pořád ho vožíš v kočárku jak malé mimino. Projít se snad můžete spolu ne? Vezmeš jí za ruku a hurá. To že toho moc neujde je jasný, pokud jí budeš pořád vozit tak se to ani nezlepší. Holt by jste chodili kratší trasy a pak by jste je postupně prodlužovali, aspoň by měla pohyb. Ale tvoje věc, vychovávej si dítě jak chceš. Já své děti vědu k samostatnosti. Ano taky znám lidi co vozili syna do cca 2 a půl let a teď má problém ujít delší procházku se školkou a rodiče se divěj jak je to možný. Ale jak už jsem psala každého věc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27905
9.11.21 10:46
@klenott píše:

není na tom špatného vůbec nic, moje dcera začala chodit v 10 měsících a vozila jsem j
i běžně v kočárku do 3 let - například jsem chodila nakupovat do obchodu 3 km, tak nevím jestli by dítě třeba 2leté ušlo 2× 3 km -
ale tady to některým trhá hodně mandle - do kolika roků vozíš dítě v kočárku, když prostě někde potřebuje maminka být rychle, tak není co řešit :palec: :hug:

• zeptáš se na něco a sletí se hejno kritiček úplně něčeho jiného :zed:
  • jo a tu kombinézu jsem jí určitě dávala také
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4940
9.11.21 10:47
@klenott píše:

taky nechápu, co je na tom vozit 2leté dítě v kočárku, já vozila do necelých 3 let :nevim: na nákup, různé zařizování po městě, na delší cestu tady zřejmě každý vyráží s dvoulťákem pěšky a zpátky táhne nákup na hlavně a dítě na zádech :lol:
nicméně fusak je fakt blbost, dítě které už jde samo a část cesty se veze stejně musíš obléknout tak, aby mu při chůzi nebyla zima, ideálně kombinézu a v kočárku pak už přidáš jen deku případně nánožník

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4381
9.11.21 10:49

@klenott odpovedi mas, ale zareaguju na to vozeni. jako dvoulete je za me v pohode. Presne jak rikas. Ujde sotva dva kilaky jako snek a zbytek se veze. Me treba kluk doma pres den skoro nespal, tak jsem ho okolo druheho roku nalozila a uspala v kocaru na polnacce i kdyz uz v nem normalne nebyl. 300m na nakup byla cesta na cele dopoledne, takze te chapu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat