Nevěra a jak dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 14:59
Nevěra a jak dál?

Jsme manželé 14let. Bez žádných problémů, krizí. Máme spolu syna 5let. Vždy jsem si myslela, že nevěry se nás týkat nebudou :,(

Poslední 3roky k nám chodila syna hlídat jedna holka od nás z vesnice a já také pracovala. Když u nás s hlídáním začínala bylo jí 17let. Hlídá v okolí poměrně víc děti a v tomto jí nemůžu nic vytknout. Opravdu se stará na její věk až nepochopitelně pečlivě. Opravdu je rozumově jinde. Syn vždy prosí, kdy přijde atd. Ovšem poslední měsíc už slečna vždy,,nemohla". Až když jsem ji několikrát volala, co se stalo ať příjde - vše mi řekla do telefonu.,, Že se omlouvá, ale nemá už žaludek jako můj muž… Holky celé 3 ROKY to s manželem táhli a co vic? Je nyní těhotná.! Holka po gymnáziu. Syn mi tu stále brečí, ať ji zavolám. Jak mu mám toto vysvětlit?
Jsem naprosto vyřízená. A já slepice ji chtěla sebou na dovolenou! Vlitla jsem na manžela a je to tak. :zed: Samé omluvy, že chce mě.. samé dolezání. A to jsem chtěla druhé dítě a vždy manžel byl proti. S tímto se tedy vyrovnat asi nelze. Hodně mi ublížil. Už chápu to jeho ježdění na bazén a posilovnu, hokeje. Jezdil vždy, ale nyní ji bral vždy sebou. A důvod? Protože já prý nikam jezdit nechci. Navíc holčin a poslala k šípku manžela nejspíš. V telefonu mi řekla, že takhle to dál nechce, že raději bude sama s dítětem. Že,,chápe" a nechce připravit syna o tátu!!?? Samozřejmě jsem ho vyhodila, bydlí u kamaráda teď manžel. Ale co dál? Bojím se, že tohle fakt nedám. Vždyť té holce bylo 17 když s ní začal. Nemluvě o té ostudě. Čekám, kdy přijdou její rodiče pokud jim to řekne. Holky co mám dělat? Já jsem zralá na cvokaře… :,(
Zažila jste některá takovou podpásovku?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Dlouhá punčoška
Kecalka 154 příspěvků 27.08.19 15:04
Odborná pomoc

Doporučuju navštívit psychologa. Pomůže Ti se vyznat sama v sobě a cílenými otázkami Ti pomůže dojít k přijatelnému rozhodnutí.

zuzka2a
Kecalka 338 příspěvků 27.08.19 15:10

Naštěstí s tímto zkušenost nemám, mohu jen vyjádřit podporu a držet palce, ať rozhodnutí, ať už bude jakékoli, bude to nejlepší pro všechny. Za čas se rány trošku zahojí a třeba budete alespoň schopni normální komunikaci s manželem - hlavně kvůli synovi. Až bude velký, tak to pochopí, teď holt budete muset najít „výmluvu“ pro tuto šílenou situaci. Nejhorší na tom je, že to nebyl „jen úlet“ (ne že by to bylo méně bolestivé), ale když už to táhnu s někým 3 roky, tak to už je opravu na silný žaludek, pro to neexistuje omluva ani odpouštění! Držte se!!! :hug:

zuzka2a
Kecalka 338 příspěvků 27.08.19 15:10

@Dlouhá punčoška Souhlasím!

Gortyna
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 27.08.19 15:13
@zuzka2a píše:
Naštěstí s tímto zkušenost nemám, mohu jen vyjádřit podporu a držet palce, ať rozhodnutí, ať už bude jakékoli, bude to nejlepší pro všechny. Za čas se rány trošku zahojí a třeba budete alespoň schopni normální komunikaci s manželem - hlavně kvůli synovi. Až bude velký, tak to pochopí, teď holt budete muset najít „výmluvu“ pro tuto šílenou situaci. Nejhorší na tom je, že to nebyl „jen úlet“ (ne že by to bylo méně bolestivé), ale když už to táhnu s někým 3 roky, tak to už je opravu na silný žaludek, pro to neexistuje omluva ani odpouštění! Držte se!!! :hug:

Hezký napsáno, k tomu není co dodat

majdulacek
Ukecaná baba ;) 1576 příspěvků 27.08.19 15:19

Ahoj, no páni.. Četla jsem tvůj příspěvek se zatajeným dechem. No.. Přemýšlím, co bych udělala. Jako kdyby to byl nějaký krátký románek, tak bych asi ještě uvažovala o druhé šanci, ale tím, že to táhli spolu 3 roky, tak to by byl pro mě konec.
Zmobilizovala bych všechny své síly a řešila bydlení (osamostatnění), zohlednila bych své finanční možnosti a zajímala bych se, jak majetkově.. Na co mám nárok atd.
Syn to nechápe, byla to pro něj teta, tak bych mu řekla, že teta už bude mít své miminko a hlídat už ho nebude.
Víš jak to bývá.. lehce se radí, ale hůře koná. Ale toto by pro mě byl dostatečný impuls. Nevím moc co poradit, takovou zkušenost nemám a doufám, mít ani nebudu. Přeji hodně síly a odhodlání, budeš to potřebovat :srdce:

Šáruší
Kelišová 5060 příspěvků 27.08.19 15:32

Ona je těhotná s tvým manželem?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 15:39

@Šáruší
Prý ano. Manžel řekl, že tomu věří, že možné to je.,, Aby si to víc užil občas nepoužil ochranu" vocas k tomu jsem neměla co říct :zed:
Holky nejvíc mi vrtá hlavou, proč se o to dítě nezajímá ksakru? Prý byl s ní i u lékaře a víc vědět nechce. Já když chtěla druhé byl oheň na střeše. Takže kdybychom měli druhé, tak odejde protože ho nechtěl? Nebo proč mi to neřekl on? Proč až ona?
Omlouvám se, asi už o tom přemýšlím moc. Však nedělám nic jiného..

Premek_Orac
Kelišová 5560 příspěvků 27.08.19 15:40

Ahoj zakladatelko,
chápu, že nyní prožíváš velkou bolest, je ale potřeba kromě vnímání té citové újmy zapojit i pohled rozumu.
Nevím, do jaké míry jsi skutečně byla muži partnerkou, co se společných aktivit týká. jestli si s ním sdílela nějaké koníčky, volný čas apod.
Nevím, jaká pravidla jste doma měli a zda jste se cítili ve vztahu spokojení.
Nevím, jak moc vás syn potřebuje oba a jak jeho život zasáhne případný rozvod.
Co ale vím, že to co se dnes zdá jako velký problém, může dříve nebo později být odplaveno řekou času.
Zareagovala jsi správně, žes muže vystěhovala (co na to syn?) a získala prostor pro rozhodnutí. Je to klišé, ale zkus si vyhodnotit dosavadní vztah, co byly klady, co zápory, co případný rozvod přinese a vezme a sama uvidíš, zda se pokusíš to slepit či ne.
Co ostatní lidé, to neřeš to je nepodstatné. Řeš co ty, co tvůj syn.

Šáruší
Kelišová 5060 příspěvků 27.08.19 15:40
@Anonymní píše:
@Šáruší
Prý ano. Manžel řekl, že tomu věří, že možné to je.,, Aby si to víc užil občas nepoužil ochranu" vocas k tomu jsem neměla co říct :zed:
Holky nejvíc mi vrtá hlavou, proč se o to dítě nezajímá ksakru? Prý byl s ní i u lékaře a víc vědět nechce. Já když chtěla druhé byl oheň na střeše. Takže kdybychom měli druhé, tak odejde protože ho nechtěl? Nebo proč mi to neřekl on? Proč až ona?

tohle přeci nejde odpustit, zbavila ses ho, nech ho tam, kam táhl.

truelly
Závislačka 3511 příspěvků 27.08.19 15:41

Chlap je de.bil… o tom žádná. Ale ona blb.ka největší, že si s ním začala, že to táhli tři roky :zed: že otěhotněla a ještě si to chce nechat 8o
A být tebou prověřím kamarády…to prostě není možné,.aby o tom nikdo takovou dobu nevěděl. :,(

Šáruší
Kelišová 5060 příspěvků 27.08.19 15:43

A ten synův sourozenec, co ho čeká s milenkou? Toho si budete brát na víkendy a ty mu budeš dělat macechu?

Russet
Neúnavná pisatelka 18251 příspěvků 27.08.19 15:46
@Anonymní píše:
Jsme manželé 14let. Bez žádných problémů, krizí. Máme spolu syna 5let. Vždy jsem si myslela, že nevěry se nás týkat nebudou :,(Poslední 3roky k nám chodila syna hlídat jedna holka od nás z vesnice a já také pracovala. Když u nás s hlídáním začínala bylo jí 17let. Hlídá v okolí poměrně víc děti a v tomto jí nemůžu nic vytknout. Opravdu se stará na její věk až nepochopitelně pečlivě. Opravdu je rozumově jinde. Syn vždy prosí, kdy přijde atd. Ovšem poslední měsíc už slečna vždy,,nemohla". Až když jsem ji několikrát volala, co se stalo ať příjde - vše mi řekla do telefonu.,, Že se omlouvá, ale nemá už žaludek jako můj muž… Holky celé 3 ROKY to s manželem táhli a co vic? Je nyní těhotná.! Holka po gymnáziu. Syn mi tu stále brečí, ať ji zavolám. Jak mu mám toto vysvětlit?
Jsem naprosto vyřízená. A já slepice ji chtěla sebou na dovolenou! Vlitla jsem na manžela a je to tak. :zed: Samé omluvy, že chce mě.. samé dolezání. A to jsem chtěla druhé dítě a vždy manžel byl proti. S tímto se tedy vyrovnat asi nelze. Hodně mi ublížil. Už chápu to jeho ježdění na bazén a posilovnu, hokeje. Jezdil vždy, ale nyní ji bral vždy sebou. A důvod? Protože já prý nikam jezdit nechci. Navíc holčin a poslala k šípku manžela nejspíš. V telefonu mi řekla, že takhle to dál nechce, že raději bude sama s dítětem. Že,,chápe" a nechce připravit syna o tátu!!?? Samozřejmě jsem ho vyhodila, bydlí u kamaráda teď manžel. Ale co dál? Bojím se, že tohle fakt nedám. Vždyť té holce bylo 17 když s ní začal. Nemluvě o té ostudě. Čekám, kdy přijdou její rodiče pokud jim to řekne. Holky co mám dělat? Já jsem zralá na cvokaře… :,(
Zažila jste některá takovou podpásovku?

Tohle bych asi nerozdýchala a byl by konec. Když uz je tak blbý a vybere si chůvu a ještě nepoužije pláštěnku… :zed: Syn se s ni možná ještě vídat bude, pokud to dají dohromady. Ale moc zodpovědnosti za své činy bych od manžela nečekala. Je to vůl.

Lioness34
Závislačka 2956 příspěvků 27.08.19 15:47
@Anonymní píše:
@Šáruší
:roll: nezávidím… drz se
Russet
Neúnavná pisatelka 18251 příspěvků 27.08.19 15:49
@Anonymní píše:
@Šáruší

Protože i asi byl nevěrný. Proto dítě nechtěl. Plácal se ve dvou vztazích. A je srab. Chtěl mít vše, mladou a i tebe. Akorát mu nedošlo, že sexem se dělají děti. Má co chtěl. Bude si užívat v placení dvou alimentů :roll: To je zas jednou myslitel a stratég.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama