Reklama

Nevěra a život po ní

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 19:37
Nevěra a život po ní

Moc zdravím :mavam: Manžel mi byl nevěrný s ženskou z práce. Docela dlouho a pokud bych na něho neudělala boudu, zapírá to dodnes. Takhle je to venku, máme děti, tak se to snažím řešit v klidu. Je mi ale jasné, že bez rozvodu to nepůjde, jen tak žití vedle sebe mě nebaví. Máte s tím některá zkušenosti, že byste s partnerem žili jen vedle sebe kvůli dětem?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Reakce:

ixule
Vesmírná mluvilka 34957 příspěvků 27.07.18 19:42

Žít jen vedle sebe nemá opravdu cenu a právě kvůli dětem, bych tohle vůbec nedělala. Pro děti je rodina přínosem, pokud je funkční, tedy se vším všudy a máma s tátou se mají rádi. Pokud to tak není, považují potom v dospělosti nefunkční rodinu za normální. Já si tím prošla a po několika letech můžu říct, že to náš vztah posílilo a jsme spolu šťastní.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47762 příspěvků 27.07.18 19:51
@Anonymní píše:
Moc zdravím :mavam: Manžel mi byl nevěrný s ženskou z práce. Docela dlouho a pokud bych na něho neudělala boudu, zapírá to dodnes. Takhle je to venku, máme děti, tak se to snažím řešit v klidu. Je mi ale jasné, že bez rozvodu to nepůjde, jen tak žití vedle sebe mě nebaví. Máte s tím některá zkušenosti, že byste s partnerem žili jen vedle sebe kvůli dětem?

Ne, on chtel, ja odmitla. A udelala jsem dobre. Zijem vedle sebe kazdej jinde, kousek, deti ve apolecne peci. A jsem spokojena.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 19:52

@ixule a co váš vztah posílilo? Nevěra?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 19:53

@Lama Lama a můžu se zeptat po jak dlouhé době si děti střídáte? A není jim divné, když se musí sbalit a jít za tím druhým?

Papulka85
Ukecaná baba ;) 2082 příspěvků 27.07.18 19:54

Ja jsem zjistila pred dvema mesici, ze je mi chlap neverny, mame dvouleteho syna. Rekla jsem mu, ze pokud to hned ukonci, tak to muzeme jeste zkusit, ze bysme sli do poradny a na vztahu museli pracovat a pokud to nehodla hned ukoncit, tak at se sbali a vypadne…a on sel, takze jsme sami a myslim, ze to bude pro malyho lepsi…radsi at mam nekdy jinyho chlapa a vidi mezi nami lasku, nez zit s tatinkem, ale bez lasky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 20:02
@Anonymní píše:
Moc zdravím :mavam: Manžel mi byl nevěrný s ženskou z práce. Docela dlouho a pokud bych na něho neudělala boudu, zapírá to dodnes. Takhle je to venku, máme děti, tak se to snažím řešit v klidu. Je mi ale jasné, že bez rozvodu to nepůjde, jen tak žití vedle sebe mě nebaví. Máte s tím některá zkušenosti, že byste s partnerem žili jen vedle sebe kvůli dětem?

zila , ale nebylo ta zadna domluva kvuli detem .. proste se to casem dostalu do stavu spolubydlicich … v te dobe mi to nijak nevadilo.
 Aq

Lama Lama
Hvězda diskuse 47762 příspěvků 27.07.18 20:03
@Anonymní píše:
@Lama Lama a můžu se zeptat po jak dlouhé době si děti střídáte? A není jim divné, když se musí sbalit a jít za tím druhým?

Nic nebali. Stridame tak vselinak. Ja je kazdy den vyzvedavama ze skopy, on je tam vozi, i ode me. A vecer jsou u nej uterky a stredy. A plus stridame vikendy pa-po rano.
Degi nic nebali, jen si vemou tasku do skoly. Co je treba si poresime my rodice, proste mi to bodi on nebo ja k nemu, pokud ss neco nahromadi u jednoho z nas. Nebo nejake spesl vybaveni. Je treba dost komunikovat. Ale porad myslim mene nadocne, nez spolu zit nezit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 20:14

@Papulka85 přeji hodně štěstí :kytka: to jsem chtěla slyšet, žít v nefunkčím vztahu není dobré

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 20:14
@Anonymní píše:
zila , ale nebylo ta zadna domluva kvuli detem .. proste se to casem dostalu do stavu spolubydlicich … v te dobe mi to nijak nevadilo.
Aq

a jak to bylo pak?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 20:16

@Lama Lama a jaký byl rozvod?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 20:17
@Anonymní píše:
a jak to bylo pak?

pozdeji , kdyz deti odrostly jsme se rozvedli

Aq

Alušáček
Závislačka 3075 příspěvků 27.07.18 20:19
@Anonymní píše:

A odpustit mu nechceš,pokračovat v normálním manželství? Znám jeden pár co spolu žije vedle sebe jen kvůli dětem už pár let,ale šťastní nejsou ani jeden,v podstatě kdyby jeden z nich našel jiného partnera jdou od sebe.

ixule
Vesmírná mluvilka 34957 příspěvků 27.07.18 20:20
@Anonymní píše:
@ixule a co váš vztah posílilo? Nevěra?

Ano, ale musí to chtít překonat oba, nejde ani jednoho z páru do něčeho nutit. Já pochopila proč to dělal, on zase pochopil jiné věci, neříkám, že to bylo snadné, ale stálo to za to. Moje první otázka byla, zda chce odejít nebo zůstat, pokud by chtěl odejít, nenutila bych ho zůstávat a cokoliv řešit.

Hroznej puberťák
Závislačka 4062 příspěvků 27.07.18 20:22

Tak schválně, kam se zařadíš, jestli to nebude ta početnější skupina typu exe jsem s velkou slávou vykopla, páč mi zahejbal, a teď jsem už x let sama, protože na obzoru není nikdo použitelnej, nemám na nic čas, jak jsem na děti sama, protože mu je je dávám akorát ob víkend, kdybych to tehdy tušila, tak bych si to dobře rozmyslela… :jazyk: :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama