Nevěra jako neustálá potřeba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 15:53
Nevěra jako neustálá potřeba?

Hezký den. Ráda bych se Vám s něčím svěřila a zároveň znala Váš názor. S přítelem jsme spolu 10 měsíců, on 26 let, já 23. Jde o to, že mám pocit, že mi přítel byl nevěrný. Dělá náročnou práci, musí cestovat z jednoho kontinentu na druhý, takže prostoru pro zahýbání je víc než dost. Mluvila jsem s ním o tom, on mi to sice popřel, ale řekl mi něco, co mě naprosto šokovalo. Řekl mi, že nedokáže vydržet dlouho s jednou partnerkou a že potřebuje ve svém životě vzrušení v podobě toho, že občas vědomě i nevědomě,,ujede". Řekla jsem mu, jak si to jako představuje a on mi řekl, že neumí mít ve vztahu věrný a mít tak trvalý vztah. Na to jsem mu opáčila, že jeho předchozí vztah přede mnou mu trval 5 roků, tak jakto, že to šlo s ní. A víte co mi řekl? Že to sice ano, ale snad si nemyslím, že jí byl po celou dobu věrný… Vím, že mi to jednou už říkal, že měl vztah s jistou holkou, když přitom byl s jeho ex ve vztahu, co jsem ale nevěděla a co mi řekl až teď, je to, že ta jeho partnerka o těch jeho záletech po celou dobu věděla, že ji to prý sám říkal. Je to normální? Celý tenhle dialog dokopl větou, že díky těmhle občasným záletům to byl jeho nejdelší vztah v životě a zároveň nejupřímnější, protože si prý sdělovali úplně všechno. Celá tahle konverzace s ním na mě udělala dojem, že on po mně chce, abych mu snad začala ty případný nevěry taky schvalovat?? Není to náhodou už nějaká diagnóza, když má neustálou potřebu být občas nevěrný a nevydrží s jednou ženou, aniž by nemohl ptáka strkat do jiné? Miluji ho opravdu moc, ale tento jeho přístup mě skutečně děsí. Dle jeho slov se nevěrou utužuje vztah mezi oběma partnery. Ale tohoto já tedy nechci být součástí. Co si o tom myslíte Vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »
Reakce:
Akinee
Závislačka 2771 příspěvků 18.07.19 15:57

Že už by byl bývalý

Dafné
Závislačka 3878 příspěvků 18.07.19 16:01

Myslím si, že má na nevěru stejný názor jako většina chlapů, jen ti to říká narovinu. Spousta chlapů zahýbá taky, akorát se drží Plzákova „zapírat, zapírat, zapírat“ :-)
A většina mužů by si přála mít stálou partnerku, rodinu, děti a k tomu zálety pro pobavení.

Jen se podívej na tu hromadu diskusí tady, kolik nevěry se tu řeší…z obou stran.

Ou
Echt Kelišová 8956 příspěvků 18.07.19 16:02

No máš za přítele proutníka. Není to neběžné a ano, chce po tobě, aby si to tolerovala a nejspíš nebude chtít, aby i ty si měla volnost.

Není to diagnoza ve smyslu nemoci, ale bude tam někde nějaká díra ve schopnosti fungovat ve vztazích, v intimitě, v sebe/důvěře a tak.

A ne - nezměníš ho.

Jestli ostatní jeho vlastnosti jsou skvělé, že ti to vynahradí, tak si ho nech a smiř se s tím, pokud to pro tebe je nepřekousnutelné (nejspíš nebude používat kondom a riziko pohlavních nemocí je reálné - i jen blbé kvasinky…), tak ho pusť k vodě co nejdřív.

Janli
Extra třída :D 10117 příspěvků 18.07.19 16:12

Má to takhle spousta mužů, ale jen málo to má odvahu partnerce říct na rovinu. Ostatní dělají z partnerek blbce. Pokud jsi to schopná akceptovat, můžete mít opravdu krásný vztah. Pokud to nejsi schopná překousnout, tak ho pusť k vodě. On se nezmění a ty se budeš jen trápit.

Annabela11
Závislačka 4465 příspěvků 18.07.19 16:13

@Dafné Presne tak…

Térouš
Echt Kelišová 8707 příspěvků 18.07.19 16:23

Poslat do háje. Jednou skončí jako kůl v plotě bez rodiny. Takový není schopen rodinného života

Annabela11
Závislačka 4465 příspěvků 18.07.19 16:25

@Térouš Presne mam znameho, Mel hromadu holek ale zadny nebyl verny.Dnes je mu 43let a je sam…A myslim ze tak uz zustane.

Lalelale
Kelišová 5428 příspěvků 18.07.19 16:31
@Térouš píše:
Poslat do háje. Jednou skončí jako kůl v plotě bez rodiny. Takový není schopen rodinného života

Také si myslím. Přijde čas, kdy přestane být perspektivní, ať už kvůli věku, nebo zkrátka tomu, že ho pověst bude předcházet.

Janli
Extra třída :D 10117 příspěvků 18.07.19 16:35
@Térouš píše:
Poslat do háje. Jednou skončí jako kůl v plotě bez rodiny. Takový není schopen rodinného života

Tak to jsi na omylu :mrgreen:. Nemáš tušení, kolik mužů to má naprosto stejně a přes to jsou to milující otcové od rodin a mají spokojené vztahy. Jen to dokážou před svými partnerkami tajit.

zoidberg
Extra třída :D 13518 příspěvků 18.07.19 16:35

Je to vůl. Takové řeči se s holkama nevedou. A ty vítej ve světě dospělých.

Markéta80
Hvězda diskuse 46227 příspěvků 18.07.19 16:40

Řekl to jasně, ostatní záleží na Tobě. Bohužel s jednou ženou dlouho nevydrží :?. Bud to budeš brát jako součást vztahu nebo si najdi jiného ;). Rozhodně nepočítej že se kvůli Tobě najednou změní :?

Lalelale
Kelišová 5428 příspěvků 18.07.19 16:40
@Janli píše:
Tak to jsi na omylu :mrgreen:. Nemáš tušení, kolik mužů to má naprosto stejně a přes to jsou to milující otcové od rodin a mají spokojené vztahy. Jen to dokážou před svými partnerkami tajit.

Tohle je otázka. Díky bohu těchto případů nemám v okolí moc, ale když se zamyslim nad tím malem, co tedy znám, tak o spokojený vztah jde možná tak před očima širšího okolí. Ale jinak mají do dobrého vztahu velmi daleko.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1510 příspěvků 18.07.19 16:43

Ja bych s nim nezustala :nevim:

sediza
Závislačka 2794 příspěvků 18.07.19 16:57

Vyjádřil se narovinu. Pravděpodobně uz není nebo 100% nebude věrný. Pokud Vás ale vzrušuje ten adrenalin z čekání na to, az chytite nejakou pohlavni nemoc nebo zjistíte, že jste s nim těhotná a spolu s Vami jeste jeho 2 dalsi kamaradky, tak :palec: a má to pro Vas smysl v tom dále setrvávat. Já bych mu hned potom, co by se upřímně vyjádřil, zacala balit kufry. Nebo sobě. Záleží, čí je byt. Opravdu ne všichni chlapi jsou takoví.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »
Váš příspěvek
Reklama