Manžel se zamiloval do jiné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 10:00
Manžel se zamiloval do jiné

Dobrý den, jdu pro radu. Můj manžel se zamiloval do jiné. Jsme spolu 14 let máme dvě děti. Posledního půl roku jsme měli krizi. Potkal ji a prý si rozumí mají spolecne zájmy. Když mu řeknu ať se rozmyslí řekne že neví. Ju miluje ale se mnou chce zůstat kvůli dětem. Nechce se mnou ani spát prý to vůči mě není fér když myslí na ni. Nevím co mám dělat. Ona mu napsala že ji nemá kontaktovat, že chce ona zachránit svoji rodinu má malé dítě a přítel ji na to taky přišel a odpustil. Nevím co mám dělat nedokážu vůbec fungovat. Řekla jsem že půjdeme do manželské poradny a jeho odpověď byla uvidíme. Na vše mi říká nevím. Jsem na dně co mám dělat poraďte

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 11663 příspěvků 18.07.19 10:03

Hod mu na stul rozvodové papíry, tam se ukáže jestli stojí za to udržet manželství. Ale počítej s tím, že je může podepsat.

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 18.07.19 10:04

Já vím, že je to těžké, ale poslala bych ho k vodě… Nedokázala bych být s někým, kdybych věděla, že myslí na jinou… a ono by se to časem podepsalo i na dětech - tohle dusno mezi rodiči… nakonec by stejně ta rodina nebyla šťastná - i když on chce zůstat kvůli dětem…

kukushka55
Kecalka 106 příspěvků 18.07.19 10:05

Nechala bych mu prostor, možná se rozejdou když i ona chce zachránit manželství. A treba mu jednou odpustíš

Demi
Závislačka 4056 příspěvků 18.07.19 10:06

Dej tomu čas. Může se stát, že se jeden zamiluje do jiného a neumi si pomoct. Podstatné je, že protistrana se ho nesnaží urvat od rodiny.

arinecka
Kelišová 6769 příspěvků 18.07.19 10:07

Hm, on s tebou chce zůstat, kvůli dětem, ale nezeptá se tebe, jestli chceš zůstat ty s ním. Tohle stejně klapat nebude, protože on bude myslet na ní a ty se budeš akorát trápit. Vůbec netším, jak by s tímhle pomohla manželská poradna :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 10:07

Já ho miluju a nechci o něj přijít

Šáruší
Závislačka 4471 příspěvků 18.07.19 10:08

Zachránit vztah po nevěře se možná, ale jen za situace, že podvodník se doma snaží a chce to urovnat, chce odpuštění a snaží se. Nelze to zachránit za situace, kdy se jako snaží ten podváděný a podvodník nespolupracuje, neví, neví co chce, neví co bude dělat, o nic se nesnaží. Ani si neumím představit, jak se asi cítíš. Hodila bych mu na stůl rozvodové papíry, když tedy chudák neví a s milenkou není jen proto, že ona ho odkopla. A doma zůstává jen proto, že milena ho nechce.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21688 příspěvků 18.07.19 10:08

Pokud ho chceš zpátky, budeš muset vydržet než ho ta láska opustí a pomalu se vrátí k tobě. Teď hned to asi nepůjde když má hlavu jinde.

arinecka
Kelišová 6769 příspěvků 18.07.19 10:09
@Anonymní píše:

No jo, to je těžký, chápu tě :hug:

Šáruší
Závislačka 4471 příspěvků 18.07.19 10:09
@Anonymní píše:

pak nemáš žádný manévrovací prostor. Můžeš být chápaví trpělivá ženuška, doufat, že milena ho nebude chtít, a on si milostivě uvědomí, že je pro něj výhodnější, když zůstane u tebe.

unuděná
Echt Kelišová 8511 příspěvků 18.07.19 10:11

To je alibista pitomej :zed: promiň. Pod rouškou férovosti tě takhle využívá. Jasně, že nechce odejít, když ani ta jeho není ochotná opustit rodinu. Kdyby mu na to kývla, už je dávno v tahu. Taky bych mu hodila na stůl rozvodové papíry nebo objednej návštěvu poradny, dej mu termín a nůž na krk. Jinak se brzy sesypeš, protože žít vedle něj musí být peklo.

mhusak
Nováček 3 příspěvky 18.07.19 10:14

@unuděná je to šílené. Řekla jsem mu at si vymaže číslo a zablokuje Messenger tak prý to neudělá. máme hypotéku a oba bychom přišli o všechno

divine woman
Extra třída :D 12598 příspěvků 18.07.19 10:15
@pikola píše:
Pokud ho chceš zpátky, budeš muset vydržet než ho ta láska opustí a pomalu se vrátí k tobě. Teď hned to asi nepůjde když má hlavu jinde.
:palec: souhlasím. Jestli je opravdu zamilovaný, tak s ním nějakou dobu nic nehne. Někdy to může trvat i roky. Bohužel pro zakladatelku.
Zakladatelko, neházej flintu do žita, když ho miluješ, musíš ho přijmout se vším všudy. Mysli si, že je na drogách. Tak totiž zamilování funguje. Jelikož milenka chce zachránit rodinu, máš dost velkou šanci, že se nakonec vzpamatuje. A jestli je soudný, bude se k tobě chovat lépe než před tím. Ale může to trvat dlouho než se probere. Na to se připrav. Přeju pevné nervy. :hug:
Šáruší
Závislačka 4471 příspěvků 18.07.19 10:16
@mhusak píše:
@unuděná je to šílené. Řekla jsem mu at si vymaže číslo a zablokuje Messenger tak prý to neudělá. máme hypotéku a oba bychom přišli o všechno

v tomhle nevydržíš žít ale, to ani nejde

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama