Pomsta za vypočítavost

17.7.19 21:02

Pomsta za vypočítavost

Ahoj. Chci se s Vámi poradit jak na mou „kamarádku“. Znam se s ni uz 3 roky a ted jsem zjistila ze se se mnou bavi jen kvuli „vyhodam“. Mam o trosku vice penez nez ona nebo aspon jsem si to myslela kdyz si mi porad stezovala ze si nemuze dovolit ani nove tricko na leto. Tak jsem sve kamaradce davala sve stare obleceni nebo jsem ji obcas neco koupila abych ji udelala radost vzdy jsem vsechno platila obedy vecere cesty a brala jsem to tak ze je to z pratelstvi ze ona by udelala to same. Ted jsem ale zjistila ze prede mnou hrala jen chudinku a brala me jako sponzora co ji pozve na veceri za kterou by ona litovala dat penize. Napada vas nejaka pomsta pro tuto vypocitavou mrchu? :nevim: chci ji to dat sezrat ale nevim jak :( :nevim: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16601
17.7.19 21:04

Vis co ji nastve a rozhodi uplne nejvic? Kdyz ji odstrihnes uplne bez jakehokoliv vysvetleni. Ale komplet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15914
17.7.19 21:05

Vytáhni ji do drahého podniku a „nech“ peníze doma. :)
Ne vážně, stojí ti to za to?? Řekla bych jí, že vím jak to je a poslala bych ji tam, kam slunce nesvítí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13885

Napadlo mě začít zapomínat peněženku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8775

@Smoulinkacz nejlepší bude, když ji budeš ignorovat a vyškrtneš ji ze svého života ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18094

Nejlepší pomsta bude vyprdnout se na ní. K ničemu jinému bych se nesnižovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7112
17.7.19 21:10

Jak jsi na to přišla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
17.7.19 21:23

Mne by to nedalo a napsala bych ji slohovku.Na druhou stranu, co z toho ze…pro tebe bude nejlepsi se od ni uplne odstrihnout a uz ji neresit.Je to hnuska, ale takovych je hodne. Zazila jsem to taky, jen s tim rozdilem, ze me do toho vseho jeste kradla v byte pri kazde navsteve, treba obleceni z kose na pradlo, nebo z vyzehlenych hromad na chodbe, kam jsem si ho skladala, nebo susaku na pradlo, kdyz sla jakoze na zachod. Kosmetiku, v kuchyni doplnky stravy, ze skrine mi zmizely penize, sperky…Nebo delala avon lady a natahovala me o prachy atd…byla jsem mlada, ted bych otevrela oci mnohem driv. Jeste dnes je mi z te chudery zle a je to 12let uz.Tak strane se mi udelalo zle, ruply nervy a do posledniho tricka musela vse vratit, vzal si to do parady manzel, kdyzz jsem mu vse priznala, co se deje. Vratila dve igelitky ale byla to sotva pulka, prachy vubec, sperky-ale to nedokazes.Za to jsem cumela, ze rupla tehdy jeste priteluv gel na vlasy treba, pansky mydlo a mne znackovy kalhotky a ne jedny :poblion: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3574
17.7.19 21:30

Jakákoliv pomsta je jen ukázkou tvého charakteru. Měla by ses poučit z chyb, které jsi udělala a jít dál. Přestala bych ji všechno platit, případně se i stýkat a tím by to skončilo, co tě na té pomstě uspokojí, akorát se snížíš na její úroveň

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27017
17.7.19 21:33
@Smoulinkacz píše:
Ahoj. Chci se s Vámi poradit jak na mou „kamarádku“. Znam se s ni uz 3 roky a ted jsem zjistila ze se se mnou bavi jen kvuli „vyhodam“. Mam o trosku vice penez nez ona nebo aspon jsem si to myslela kdyz si mi porad stezovala ze si nemuze dovolit ani nove tricko na leto. Tak jsem sve kamaradce davala sve stare obleceni nebo jsem ji obcas neco koupila abych ji udelala radost vzdy jsem vsechno platila obedy vecere cesty a brala jsem to tak ze je to z pratelstvi ze ona by udelala to same. Ted jsem ale zjistila ze prede mnou hrala jen chudinku a brala me jako sponzora co ji pozve na veceri za kterou by ona litovala dat penize. Napada vas nejaka pomsta pro tuto vypocitavou mrchu? :nevim: chci ji to dat sezrat ale nevim jak :( :nevim: :cert:

Přestat se s ní vídat? Ale dávala jsi to dobrovolně, naštvaná bys měla být na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1388
17.7.19 21:39

Hele a ona ti trhala ruce, abys jí ty trika dávala a zvala ji na jídlo…? Rvala ti peníze z rukou? Hádám že ne. ;)
Tak se zamysli, kolik lidí bylo potřeba na tuhle hru… Ona být mrcha může, ale tys dávat nemusela.
Tákže přijmi zodpovědnost za svoje dobrovolné chování :lol: Pouč se z toho, ať už lidem nesedneš na každou kravinu… a uzavři kapitolu.
Je lepší se poučit než mstít. Mstou nic nezískáš, zkušenostma jo. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11442
17.7.19 21:45

@Smoulinkacz Proc pomsta? Proste ji prestan davat veci a platit za ni. A pokud se s ni uz vidat nechces, tak se sni nevidej. To uplne staci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8844
17.7.19 21:48

Jak bys jí to chtěla dát sežrat… Když se na to podíváš z druhé strany, může to vyznit tak, že ty sis ji kupovala. Nejpevnější přátelství jsou mezi lidmi, kteří si, i přes jinou výši příjmů a možností, na nic nehrají a jedou půl na půl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
17.7.19 22:12
@Smoulinkacz píše:
Ahoj. Chci se s Vámi poradit jak na mou „kamarádku“. Znam se s ni uz 3 roky a ted jsem zjistila ze se se mnou bavi jen kvuli „vyhodam“. Mam o trosku vice penez nez ona nebo aspon jsem si to myslela kdyz si mi porad stezovala ze si nemuze dovolit ani nove tricko na leto. Tak jsem sve kamaradce davala sve stare obleceni nebo jsem ji obcas neco koupila abych ji udelala radost vzdy jsem vsechno platila obedy vecere cesty a brala jsem to tak ze je to z pratelstvi ze ona by udelala to same. Ted jsem ale zjistila ze prede mnou hrala jen chudinku a brala me jako sponzora co ji pozve na veceri za kterou by ona litovala dat penize. Napada vas nejaka pomsta pro tuto vypocitavou mrchu? :nevim: chci ji to dat sezrat ale nevim jak :( :nevim: :cert:

Nemsti se, jinak nebudeš o nic lepší. Pomsta je přečasto jenom trapná. Jen ten mstitel to, zaslepený vztekem, nevidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4629
17.7.19 22:14

Ignorovala bych ji, pokud ti vyloženě něco neukradla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu