Nevěra - kdo je větší blázen?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 20:12
Nevěra - kdo je větší blázen

Ahoj,
Myslela jsem, že se nikde, ne zeptám, ale zeptám. Potřebuji názor z venku. Jedná se o nevěru mého muže. Jestli je to už moc nebo je to jen moje chyba.
Se svým mužem jsem 17 let. Byl to můj první chlap, žádný jiný prozatím nebyl. Máme spolu dvě děti. Před cca 6 ti lety bylo vše ok, ale stala se taková pitomá událost, prostě manžel něco provedl, žádné násilí, krádež či něco podobného (porušení autorských práv), byly to dva roky nervů, psychického dna, hrůza. Já manžela v tu dobu nenavidela, že naši rodinu tomuto vystavil, bylo to neskutečně deprimujici období. Nicméně nějak to dopadlo, ale v mé hlavě to asi zůstane navěky. Poté jsem se po mateřské vrátila do práce. Muž měl občas narazku na nějakého kolegu, nijak jsem neřešila. Pak jsem blbka chvilku přes net flirtovala s kolegou z jiné firmy, občas pikantní maily, nikdy jsme se teda nesesli. Muž na to přišel, samozřejmě silel. Od té doby si myslí, že ho stále s někým podvádím. Začaly mi najednou chodit anonymy, s kým se všude tahám. Si říkám nějaký tajný obdivovatel, ale bylo mi divné, komu by to za to stálo. Manželovi vadilo když jsem mu říkala, s jakým kolegou jsem se bavila, když jsme si z práce chtěli jít někam sednout, byl to problém, to mi nadával dost vulgarne, to tu ani nemohu psát, posílal mě ať tahnu z domu, prostě nesmysl. Když jsem náhodou na posezení šla, třeba se mnou pak kvůli tomu týden nemluvil. Pak třeba týden klid a najednou cvak a byl naštvaný z ničeho nic. Když se ptám co se děje, tak mu třeba vadí, že mi nějaký chlap dal u příspěvku like, nebo srdíčko k fotce. Přitom ty lidi nezná a jedna se o úplně absurdní věc. A opět nadávky, že jsem dev.., kur.., at tahnu z domu že mi vezme děti, že jsem k ničemu apod. To se teď střídá týden co tyden., dva dny klid pak najednou cvak. I mi lezl do mailu, FB, snažil se prolomit hesla. Zpětně mi došlo, zdali tenkrát ty anonymy neposílal on… Občas mi z fake účtu přijde zpráva, jaká jsem dev.., že podvádím muze a já nevím která bije. Začínám si myslet, že to všechno dělá manžel. Již dělám v jiné práci, ale i tady se to střídá, kdy je to ok a Kdy mu mí zákazníci vadí a říká, že s nima chrápu. Zákazníci mi hodně píšou, to mu samozřejmě vadí, z některých se stali kamarádi a píšeme si. Nic sexuálního. Jenže podle manžela s nimi spím a je strašně hnusnej. Vím, že jsem udělala chybu s tím psaním tenkrát, ale mohu odprisahnout, že nevěrná jsem nebyla. Jenže. Pristihla jsem se, že snad ještě chvíli a byla bych toho snad schopna. Jsem hrozná, ale myslím na to čím dál tím víc. Ne s konkrétní osobou, jsou to představy. Co se týče sexu, to je úplně na prd, vlastně s manželem spím jen proto, aby byl klid. Když nechci, urazí se a opět jsem…
Když jsme měli to náročné období, asi ano, mé city ochladly, ale ne tak, že by to bylo na rozvod. Máme malé děti, nechci ničit rodinu, ale nějak nevím co dál. Jestli já za to můžu a přeháním… O děti se stará parádně, ale u nás je to vážně na palici.
 Uf.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 06.02.19 20:21

Tak kdyby si můj manzel psal a flirtoval s nejakou ženou, tak bych mu uz nevěřila. Ale rozhodně bych se takhle neponizovala jako on. Asi si ho ted ani nemůžete vážit. Jinak než s odbornikem tohle nevyřešíte. A řešit byste to měli. Protoze ja bych nechtela byt vase dite a vyrustat v atmosfére 2 dny klid a 2 dny peklo.

terien
Echt Kelišová 9625 příspěvků 06.02.19 20:21

Prostě ta důvěra je pryč a manžel to zřejmě nedal. Že jsi s nikým nespala je sice hezký, ale tomu asi tvůj muž nevěří a ruku na srdce, ty bys tomu věřila kdyby to bylo obráceně? Mě napadá jenom manželská poradna, jinak si neumím představit že takhle zvládnete žít dál.

PeknyVlasy
Kecalka 237 příspěvků 06.02.19 20:22

Otevři oči prosim tě, to je jasný, že ti to píše manžel ;) Je to magor, nebyla bych s ním.

Evelýna 1
Kecalka 403 příspěvků 5 inzerátů 06.02.19 20:26

Když jsem četla tu část o anonymních zpravách, tak jsem pořád čekala, kdy napíšeš, že to posílal manžel. Mě to teda hned napadlo, že to posílal on.
Já neuznávám nevěru, ale když už se stane a druhý odpustí, tak si to musí nejdřív v sobě přebrat a ujasnit si, jestli opravdu je schopný odpustit na 100 %. Myslím, že tvůj manžel to nepřekousl a chová se jak psychopat.
Měli by jste si pořádně promluvit, vyhledat i pomoc. Takto se žít nedá a už vůbec by v tom neměly vyrůstat děti

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8677 příspěvků 06.02.19 20:26
@PeknyVlasy píše:
Otevři oči prosim tě, to je jasný, že ti to píše manžel ;) Je to magor, nebyla bych s ním.

zradila ho - ze zoufalství dělá zoufalý věci

Evelýna 1
Kecalka 403 příspěvků 5 inzerátů 06.02.19 20:29

@pohledzdruhes­trany
Ale přece se nemůže takto chovat. Pokud nedokázal odpustit, měl odejít a ne se chovat jak magor. Vždyť v tom vyrůstají děti.

terien
Echt Kelišová 9625 příspěvků 06.02.19 20:30
@Evelýna 1 píše:
@pohledzdruhes­trany
Ale přece se nemůže takto chovat. Pokud nedokázal odpustit, měl odejít a ne se chovat jak magor. Vždyť v tom vyrůstají děti.

Ono to vždycky není tak jednoduchý

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8677 příspěvků 06.02.19 20:32
@Evelýna 1 píše:
@pohledzdruhes­trany
Ale přece se nemůže takto chovat. Pokud nedokázal odpustit, měl odejít a ne se chovat jak magor. Vždyť v tom vyrůstají děti.

ano měli by se rozejít, ale vina za tuhle situaci je na obou z 50 %, přičemž ona udělala ten první fatální krok

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 20:33

Muž se před lety, před dětmi stykal s nějakou, já na to přišla. Přísahal, že s ní nic neměl, ale tomu nevěřím. Nicméně jsem odpustila a od té doby uplynulo deset let. Když po něm chci, aby mi řekl, co se zase stalo, začne se vztekat, že nic, že je přeci vše v pořádku, a ať mu dám pokoj. Teď se se mnou nebaví už čtvrtý den, protože je opět přesvědčen, že si s někým píši. Mám firmu,jsem OSVČ, každou chvíli mi někdo píše a volá, to ho podporuje ještě více v tom, že si píšu s milencem. Už teda nevím, jak to odčinit, bavit rozumně se nechce, to se jen řve a nadává a vlastně už ty jeho nálady ignoruji, je to jako v blázinci. Takže když jsem já zradila tu důvěru, co ještě mám udělat, když rozumná řeč neexistuje, buď se nebavime vůbec, nebo jen nadavame.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8677 příspěvků 06.02.19 20:36

stýkal je co ? pikantní komunikace jako ty ?

e-Surfařka
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 06.02.19 20:42

Chová se hrozně,to jo.Ale když přišel na psaní s kolegou,důvěra je v tahu-to,jestli skutečně něco bylo nebo ne,on neví a nikdy si nebude jistej.Řeší to teda blbě,asi ještě nedošel k tomu,jestli zvládne odchod.Ale vina je určitě na obou stranách,jen on to nezvládá,psychologa by to chtělo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 20:43

Ne, stykal fyzicky. Já na to přišla a dokonce se sní sešla. Prej spolu nic neměli, jen se scházeli na kafe. To je jedno, to nemá cenu vytahovat, jen tím chci říct, že se kvůli tomu také nechovám jako on. Tím ne omlouvám to, co jsem udělala já.
Vůbec nevím, jak z toho ven a hlavně, jestli chci. Když je v práci, jsem ráda, že je doma klid. Když má dobrý období, tak super, ale takovéto koukání skrz prsty, je ve vzduchu furt. Hlavne ty bludy, jak někomu vysvětlit něco, co neexistuje, že mám milence. Na to už nemám sílu… On je o tom přesvědčen, a dává mi najevo, jaká špína jsem. Pak cvak a jsem nejlepší na světě a říká jak se o mě boji.
Já si pak řeknu, vždyť jo, můžu za to, já ho do nejistoty uvrhla, ale když je hnusnej, a to fakt umí, jako blázen, litá tady a že mi natáhne, tak si zase říkám, že přece nejsem cokl, co by si to měl nechat líbit. Chcili říkal, že si někam dojde, ale pak ve vzteku, že nepůjde, protože za to můžu já a kdybych se chovala normálně, tak takový není, že jsem to z něj udělala já.

e-Surfařka
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 06.02.19 20:46

Jsou věci,který nejdou vzít zpátky-když důvěra neni,zpátky se přičarovat nedá.A co dělat?No buď rozchod nebo psycholog-poradna.Moc možností není.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 20:46

Nebo je tak mlčím a koukám a on co je, já nic, a on no jasně, zase ksi myšlenkami jinde, to zase myslíš na svyho milence, ať z něj nedělám debila a vysloveně mě nutí mu říct, s kým spím. Tak poraďte, jak by jste se v takové situaci zachovali, co mu řekli, já jen pokrcim rameny a řeknu, že mu zase hrabe, protože nevím, co už mám říkat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >