Reklama

Nevěra manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Štička
Nováček 9 příspěvků 16.06.10 08:15
nevěra manžela

Ahoj,moc by m zajímali názory zda odpustit manželovi nevěru. Mě je 36 let a mám s manželem 3 děti, dceru 9 a půl, syny 4 roky a dcerku 11 měsíců. O jeho nevěře jsem se dozvěděla až když skončila, tak asi rok po té mi zavolala ta dotyčná milenka a chtěla mi to vše říct, jako abych byla v obraze. Po narození syna v roce 2006 jsem po porodu celkem dlouho neměla chuť ani potřebu sexu a tak si manžel našel náhradu. Lhal mi, že údajně jezdí na víkendy brigádničit do nějaké firmy do německa. Jezdil, ale přijde mi to divné, že si našel tady v čechách ženskou a ona žila i v německu zrovna ve městě, kam on jezdil pracovat…na náhody nevěřím. Já to tehdy jen zdánlivě tušila, ale nic jistého. Moc nám to v tu dobu neklapalo, to je fakt, když se poohlédnu zpět a neklape to moc ani teď. Ale to už následkem toho, co udělal. Když jsem se to od ní před rokem a půl dozvěděla, tak jsem byla v šoku. Měl s ní vztah, ona ho prý milovala a on chtěl od nás odejít. Napovídala mi spoustu věcí a byla to hrůza. Manžel to nečekal, že by se to provalilo a byl jako opařený, nejprve zkoušel zapírat, ale pak to přiznal, ale prý spousta věcí byly lži. Že ona ho uháněla a on že by nás nikdy neopustil. No bylo to hodně bolavé a pro mě je do dnes. Myslela jsem, že mu odpustím, záleželo mi na něm a na rodině. V návalu usmiřování jsem tenkrát potřetí otěhotněla a je z toho holčička, náš polad a jsem ráda, že jí máme. Jenže odpustit manželovi jsem nakonec nedokázala a mám problémy v sexu, nemůžu s ním spát, vždy se mi vybaví, co udělal. Jsou to psychické zábrany, ale už trvají hrozně dlouho, sex nebyl více než rok. On by chtěla, ale já nemůžu. Také mi nejde mu to často nepřipomenout, co udělal, až mám na sebe vztek. Ráda bych na to pořád nemyslela, ale nejde to vymazat. Moc se ani nesnažil to napravit. Je sice s námi, o děti se stará výborně a miluje je. Doma pomáhá, jen si říkám, že máme trochu vztah jako bratr a sestra. Děti to cítí, že není vše v pořádku, starší dcera to i ví a je z toho špatná. Nevím jak to řešit, promlouvali jsme si mockrát. On prostě moc neřeší. Někdy už jsem zoufalá a říkam si, jestli to má cenu být spolu. Ale se 3 dětmi bych to sama nedala. Jsme spolu už 13 let a dál nevím jak to bude. Ráda ho mám, ale jestli bych ho dokázala ještě milovat, to nevím.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 42 Další »

Reklama

Reakce:

Shílenka
Závislačka 2972 příspěvků 16.06.10 08:28

Ahoj štičko, to je ožehavé téma ačkoliv se takové věci dějí běžně. Myslím si, že co člověk to názor.

Myslím, že je velmi důležité si urovnat v hlavě, jestli s manžou vlastně chceš nebo nechceš zůstat. Pokud ne, tak šupem do dáli. Pokud ano, tak bych to přestala řešit. Ohlížením se do minulosti se budoucnost nespraví. U lidí, je běžné, že se tak nechávají ovlivnit věcmi, které se jim staly, že si tím vlastně blokují krásnou budoucnost. A když už do té minulosti člověk nahlédne, tak jen ať je to to hezké, aby v sobě vyvolal ty krásné vzpomínky. Takže nemyslet na to ošklivé, co bylo, ale těšit se na to krásné, co bude. Funguje to ve všem… Jde pak všechno mnohem lépe a o to krásněji se pak žije :srdce:

bamba 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.10 08:33

Bohužel,mozek přepnout nejde,ale pokud jsi dokázala pořídit si na usmíření dítě,tak bys měla zkusit si to v hlavě přebrat a začít nový život,kvůli dětem ,sobě i manželovi.
Co se stalo,stalo se,ale je to už dávno,jenže budeš li takto pokračovat dál,může si manžel hledat pochopení jinde a budete tam,kde jste byli.
Ona dáma si tímto chtěla stáhnout tvého manžela k sobě a proto ti napovídala i věci,které nebyly až taková pravda.Pokus se manželovi znovu věřit,už jen to,že zůstal s váma je známka toho,že mu na vás záleží,kdyby tenkrát chtěl,odešel by.Neomlouvám ho,ale je to jenom chlap a holt uletěl,ale vrátil se a to bys měla i když to zní blbě,ocenit.
Asi bych se snažila si vybavit vše hezké co jste spolu prožili a to zlé vymazat.
Držím palce,ať se ti to podaří.Kvůli tobě,ale i kvůli dětem,bo děti jsou citlivý barometr.

Ms.H 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.10 08:33

Já bych zkusila zalobovat pro manžela. Tedy pro to, aby jsi mu odpustila. Dokud to neuděláš, tak je jasné, že to nemůže fungovat. Je potřeba si ujasnit, jestli stojíš o to, aby byl nadále Tvým manželem se vším všudy nebo jen pokladničkou, protože sama bys to nedala.

Podle mě výčitkami a věčným vracením se k tomu to jen zhoršujete. Je potřeba udělat tlustou čáru.
Nejlépe svěřit dítka babičkám nebo tetám a odjet někam spolu ve dvou. Zakázat si myslet a mluvit o minulosti a užít si to.
Držet se za ruce, procházet se, zajít na výstavu, koncert, do divadla, dát si dobrou večeři, povídat si o společných zájmech nebo o zážitcích z toho dne a když to bude fungovat, tak přijde i to ostatní.
Nemusí být hned sex, ale ležet v objetí, hladit jeden druhého a myslet jen na krásné věci.

A pokud zjistíš, že je to ten chlap, se kterým chceš strávit zbytek života, tak nevytahuj kostlivce ze skříně a dej mu šanci.

Pokud to nedokážeš, dřív nebo později stejně uteče za jinou.

Tak to vidím já a držím Ti pěsti, aby ses přes to dokázala přenést a udržela rodinu.

Já sama jsem rozvedená a ačkoliv jsem to musela udělat, nejsem na to pyšná a bolí mě to dodnes.

Příspěvek upraven 16.06.10 v 08:35

Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 16.06.10 08:34

Ahoj Štičko, moc ti tuhle situaci nezávidím. Nicméně pravdu o tom, jak to tenkrát bylo, bych hledala někde uprostřed. Informace od té slečny/paní mi trošku přijdou jako výlev zhrzené milenky s cílem ublížit tobě i tvému manželovi. No a manžel se samozřejmě bude hájit ve svůj prospěch. Takže pravda určitě bude někde uprostřed.
Za sebe bych radila - pracuj na tom, abys manželovi odpustila. I kdyby to s vámi mělo dopadnout jakkoliv, pokud se tím budeš trápit dál, uškodíš hlavně sama sobě a dětem. Co takhle s manželem zkusit manželskou poradnu nebo ty sama psychologa? Určitě by ti nabídnul možnosti, jak se situací naložit a jak se k ní postavit.
Každopádně držím palce, ať tím proplujete s co nejmenšími následky a hlavně ať to nezasáhne děti. Píšeš, že starší dcera je z toho špatná. Myslím, že už je ve věku, kdy se s ní dá o spoustě věcí mluvit, tak bych sí určitě probrala, jak se cítí a jak se cítíš ty. Děti o tom potřebují mluvit a hlavně potřebují mít jasno, jinak jsou strašně zmatené.
Drž se a ať vám to dobře dopadne :kytka:

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 16.06.10 09:01

No já bych zkusila manželskou poradnu :think: A dotyčná je teda kráva nebeská, to ti povím :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.10 09:10

Ahoj, prožila jsem si něco podobného. Bylo to za doby bez dítěte, přítel se se mnou rozešel, když to prasklo, aby byl s ní. Ona mu hned dala kopačky, pak se ke mě vrátil. Bylo to těžké, já měla pocit, že je to chlap na celý život, tak jsem ho k sobě vzala zpět. Dlouho, asi 2 roky jsem si představovala při sexu, jak je s ní. Bohužel jsem ji znala, dělala ve stejné firmě. No ale pak to pominulo, máme syna a je pohoda. Je to těžké zapomenout, taky jsem to vytahovala, ale pokud chceš být s ním, jde to :) Držím palce!
Omlouvám se za anonym, ale..

Uživatel je onlinemroe
Extra třída :D 14311 příspěvků 16.06.10 09:23

Chtela bych navrhnout to, co uz bylo vlastne receno… taky bych se primlouvala za odpusteni manzelovi, jak jen to pujde a protoze s tim mas problem, coz chapu, zkusila bych asi navstivit psychologa nebo manzelskou poradnu…neni to rozhodne nic spatneho a pohled a pomoc nezucatneneho se zkusenostmi v oboru by rozhodne mohl byt prinosem…jinak to nejspis dopadne spatne, manzel si najde jinou zenu, protoze, at se to nam zenam zda jakkoli nepochopitelne, chlapi proste bez sexu nefungujou a vydrzi bez nej jen omezenou dobu… a vetsinou voli to jednodussi reseni…

vinge
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 16.06.10 10:10

Asi bych se taky přimluvila za manžela. Kdyby vás chtěl opustit, jak tvrdila dotyčná, tak by to udělal.
Myslím, že vám chtěla jen ublížit. :pocitac:
Zkus věřit, že pro něj jsi vždy byla krásnější :kytka:

Možná bych taky zkusila poradnu. Rozhodně Ti držím palce aby jsi vše vyřešila pro sebe co nejlépe. :palec:

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 16.06.10 10:27

Osobně vás vidím jako kandidáty pro manželskou poradnu - nemyslím to ironicky, jen si doopravdy myslím, že právě vám by mohla tato instituce pomoc.

Moc držím palce.

L.

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 16.06.10 11:05

štičko píšeš On prostě moc neřeší

No ale co má vlastně řešit. :nevim:
už se to provalilo ( souhlas s tím, že slečna chtěla především pomstu a ublížit).
už jste se usmířili.
máte další dítě.
není to hulvát, pomáhá, chtěl by se s tebou milovat, opustiv vás ani tebe nechce.

Ano je to nevěrník, ale jseš s ním a už jste se usmířili..
Nevím vlastně co bys chtěla aby dělal, nebo jak se choval?? Aby se pořád omlouval, aby mu to bylo celý život líto, aby to den co den odčinoval..??( to nemyslím ironicky, jen se ptám)
Máte 3 děti - to je dost a určitě jste jinak pohodová rodina.
To že to ví dcera bych viděla jako velký problém - musí jí to v té hlavince chudáčkovi šrotovat. Měli by jste si s ní o tom promluvit.
Stala se ti křivda, to je jasné, ale myslím, že toto manželství stojí za záchranu a ta je tak z 80% na tobě a tvé vůli.
Přeji pevné nervy.

Štička
Nováček 9 příspěvků 16.06.10 12:16

Všem vám děkuji za názory a příspěvky, vesměs se opakuje to samé…zkusit odpustit, mám prostě problém s důvěrou…no něco mi vaše dopísky určitě dali a popřemýšlím. Držte mi palce, ani já nejsem dokonalá, takže musím zapracovat na sobě. Já nechci ani rozvod a určitě bych byla ráda, kdyby se to zpravilo. nejen kvůli dětem, ale i kvůli sobě. Všem ještě jednou díky, trochu mě to snad i povzbudilo. :hug: :kytka:

Ms.H 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.10 14:51

Štičko, v podstatě jsi to vyjádřila dobře, manžel už nemůže udělat nic, je to na Tobě. Tak držím palce, abys to zvládla.
:mavam:

Hvezdicka1
Kecalka 290 příspěvků 16.06.10 16:57

Přijde mi, že když ji nechal, tak se mu chtěla pomstít. :think:
Bych to nechala být (i když to není lehké). Neodešel, chce být s vámi a už s ní nic nemá. Udělal to v období, který nezvládl.
Já bych mu dala šanci, protože chce být s Tebou a chvá se podle toho.

Příspěvek upraven 30.04.12 v 23:35

kozeenka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.10 13:44

moc hezky napsané..!!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 42 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >