Nevěra na internetu - erotická konverzace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Xenazesena
Povídálka 18 příspěvků 06.02.19 12:29
Nevěra na internetu

Mám dotaz, došla jsem manželovi na to, že si píše s jinou ženou-erotická konverzace. Hned jsem mu to zatepla šla hodit na hlavu. Je to zena se kterou obcas něco pracovně řeší. Psali si na fb, dojeho mobilu nemam pristup. Manzel rekl, ze se omlouva, ze to nemel dělat, ze se s ní vlastně ani nikdy neviděl a ze mi je věrný. Je z druheho konce republiky. Ale určitě meli možnost se vidět, on tvrdi ze ne. Presto ji psal poměrně intimně. Máme dvě děti, jsem z toho úplně rozhozená… Nas vztah už delší dobu není ideální, ale sex máme a oba se snažíme. No muj dotaz je hlavně jestli mám konfrontovat i tu behnu? Co když mi muž lhal a videl se sni? Co když ona mi něco prozradí? Vím jak se jmenuje, mám ji napsat? Mamv hlavez už vymyšlenou zprávu… Děkuji za rady…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12083 příspěvků 06.02.19 12:31

Nepsala bych jí. Manžel uz ji nepochybně řekl, co u vás proběhlo, takže ji nijak nezaskocis, spíše se ztrapnis

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 06.02.19 12:34

Takhle. Ji bych teda nepsala, to by mi přišlo uz uplne pod moji uroven, co taky psat? A jemu? No ja bych se snazila verit mu, ty sama vis co si psali, takze bys urcite věděla, kdyby k necemu doslo… Asi bych spis zacala resit krizi s manzelem.

kacenka205
Nováček 4 příspěvky 06.02.19 12:34

Ja bych ji teda nepsala, neponižovala bych se, jakou budeš mít záruku, že zrovna ona ti řekne pravdu a nic si nevymyslí? Vypadala bys jako stíhačka a zoufalka v jednom.

Chyba je, že tvůj muž vůbec konverzoval tímto způsobem, ne ona.
Asi bych udělala trochu dusno, tichou domácnost, aby si uvědomil, že tohle se nedělá a nebude se to opakovat. Děti, neděti.

Michaol
Povídálka 39 příspěvků 06.02.19 12:41

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26530 příspěvků 06.02.19 12:43

@Xenazesena
:lol: :lol: :lol:
Prosimtě klid :lol:

Tímhle přístupem bys zmiňovanou „milenku“ maximálně tak pobavila. :lol:

Neponižuj se.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2730 příspěvků 06.02.19 12:49

Nic ji nepis. Zmeni se tim neco? Proc to chces vedet, jestli lhal nebo ne? Psal si s ni tajne eroticky zpravy, to snad samo o sobe znaci dost, mas potvrzeno, ze jeho pozornost ma jina. :nevim:

Kdyby ti rekla, ze se vidaji, co bys udelala? Chces se rozejit a potřebuješ jasny duvod, nebo k cemu ti to konkretne pomuze?

Pravdu se stejne nedozvis, dost mozna ani on sam nevi, co vlastne chce. Nedelej sceny a pozoruj. Az budes vedet co chces, tak se podle toho zarid.

hopsalka
Kecalka 213 příspěvků 06.02.19 12:57

@Xenazesena je zbytečné jí psát:

• ztrapníš se před ní
  • ztrapníš se před mužem (protože ona mu to poví)
  • nic nezjistíš (může si vylhat naprosto co chce nebo ti naopak neříct vůbec nic)
  • žáhu si nezchladíš, naopak se tím v tom budeš „rochňat“ a zapomenout bude ještě horší
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 12:57

Ja se tedy priznam, ze sveho chlapa miluju a nevymenila bych ho, ale se tam se pripojuji do diskuze na jedne eroticke strance a tam si taky pisu s muzi veci, ktere nechci, aby muj chlap cetl :oops: . Je to jen vzruso, neco jineho. Nikdy bych ho nepodvedla. Ja bych mu verila, ze to byl jen ulet. Ale jakou mate krizi a proc to uz je na vas, jak moc tato udalost toto oblivni. Ale ji nepis!

karkarka
Závislačka 3188 příspěvků 06.02.19 13:09

Res vse s manželem.ji nepiš,akorat se ztrapnis.ona k tobe zadne zavazky nema.a buh vi,co ji tvuj manzel nakecal.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 06.02.19 13:17
@Xenazesena píše:
Mám dotaz, došla jsem manželovi na to, že si píše s jinou ženou-erotická konverzace. Hned jsem mu to zatepla šla hodit na hlavu. Je to zena se kterou obcas něco pracovně řeší. Psali si na fb, dojeho mobilu nemam pristup. Manzel rekl, ze se omlouva, ze to nemel dělat, ze se s ní vlastně ani nikdy neviděl a ze mi je věrný. Je z druheho konce republiky. Ale určitě meli možnost se vidět, on tvrdi ze ne. Presto ji psal poměrně intimně. Máme dvě děti, jsem z toho úplně rozhozená… Nas vztah už delší dobu není ideální, ale sex máme a oba se snažíme. No muj dotaz je hlavně jestli mám konfrontovat i tu behnu? Co když mi muž lhal a videl se sni? Co když ona mi něco prozradí? Vím jak se jmenuje, mám ji napsat? Mamv hlavez už vymyšlenou zprávu… Děkuji za rady…

Aha, ona je běhna a tvůj je chudáček obelstěný a svedený..dost mimo..promluv si důkladně s tim svým dárečkem a neřeš ji.

Azeretereza
Závislačka 2580 příspěvků 06.02.19 13:27

Nepis ji. Me volala manzelka myho byvalyho milence, psala mi zpravy, ja ji rekla to, na cem jsme se s nim predem domluvili a hotovo. Nic tim neziskas, akorat se ztrapnis.

Premek_Orac
Závislačka 4664 příspěvků 06.02.19 13:30

@Xenazesena Nedělal bych to. Drtivá většina těchto internetových hrdinů zůstane jen u té konverzace, konfrontací nic nezlepšíš.
Blbý je, že často ti chlapi ani nevědí, proč to udělali. Je to asi touha po novém druhu vzrušení, po nějaké formě obdivu od toho druhého a obě strany většinou dost silně přehánějí.
Chpu, že tě to hodně zasáhlo, koho by to taky nezasáhlo. ale co je doma, vyřešte si doma. Konfrontace by k ničemu dobrému nevedla.

Xenazesena
Povídálka 18 příspěvků 06.02.19 13:47

No ale jak se s tím vypořádat? Jakmile drží telefon v ruce (dost casto) uz si představuju ze ji píše… Rikal ze to delat nemel,ze ho to mrzi, ale prestane s tim? Asi jen cekat,sledovat a uvidime casem…

Xenazesena
Povídálka 18 příspěvků 06.02.19 13:50

@lilith1 to určitě ne! Rozhodně neni chudáček! Nemel to dělat! Strašně me ti zklamal, ale s ním jsem si to vyrikala do očí, sice ne vše, alw to asi přijde časem.

Prostě nechápu ženský, které vidi,zemuz ma zenu a dvě malé děti a stejně do toho jdou. Me by to nikdy nenapadlo! Má ženu, tak ruce pryč.
K nevěře mam jednostranný postoj!

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >