Mám ráda svůj klid

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 21:09
Mám ráda svůj klid

Ahoj, mam 2 lety vztah, s přítelem, kterého miluji. Já jsem introvert, on extrovert milující cestování. Teď se má po 5 týdnech vracet že studijního pobytu v USA.
Je pravda, že mi chyběl po celou dobu, ale nějak jsem si zvykla na svůj klid, hlavně jsem si uvědomila, jak je to pro mě důležité mít cas sama na sebe. Vždy jsem na něj byla hodně fixovana.
Pojedu ho po příjezdu samozřejmě překvapit, hned ráno v 3h budu na letišti, pak s ním chci být až do večera a jet domů. On čeká, že u něj doma přespim (jede k rodičům, jinak už bydlíme spolu). Já se z toho ale ne a ne vykroutit, nechci být jak mrcha, ale je to tak..
Nemám tam žádný klid, soukromi, druhý den musím ráno do práce, ale pochybuji, že to pochopí, spíš budou výčitky, že jsem si to ne zařídila. Nemluvě o klasické ranní zácpě a následných křečích, kterou tam vždy mam????????
Proste mi ta pauza dala to, že si moc nechci nechávat lajnovat svůj program… :roll:
Už teď mi udělal scénu, že nebyl jeho očekávaný sex po telefonu, ale časový posun a moje nálada to nějak nedovolily. :D Takže zase scéna že není po jeho.

Nemáte nějaký rady? Setkala jsem se s tím v životě, ve vztahu poprvé. Díky :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
milktea
Kecalka 217 příspěvků 5 inzerátů 05.02.19 21:15

Pokud miluje i on tebe, nemel by kvuli tomu delat takovy dusno.

Venetia
Hvězda diskuse 39604 příspěvků 05.02.19 21:20
@Anonymní píše:
Ahoj, mam 2 lety vztah, s přítelem, kterého miluji. Já jsem introvert, on extrovert milující cestování. Teď se má po 5 týdnech vracet že studijního pobytu v USA.
Je pravda, že mi chyběl po celou dobu, ale nějak jsem si zvykla na svůj klid, hlavně jsem si uvědomila, jak je to pro mě důležité mít cas sama na sebe. Vždy jsem na něj byla hodně fixovana.
Pojedu ho po příjezdu samozřejmě překvapit, hned ráno v 3h budu na letišti, pak s ním chci být až do večera a jet domů. On čeká, že u něj doma přespim (jede k rodičům, jinak už bydlíme spolu). Já se z toho ale ne a ne vykroutit, nechci být jak mrcha, ale je to tak..
Nemám tam žádný klid, soukromi, druhý den musím ráno do práce, ale pochybuji, že to pochopí, spíš budou výčitky, že jsem si to ne zařídila. Nemluvě o klasické ranní zácpě a následných křečích, kterou tam vždy mam????????
Proste mi ta pauza dala to, že si moc nechci nechávat lajnovat svůj program… :roll:
Už teď mi udělal scénu, že nebyl jeho očekávaný sex po telefonu, ale časový posun a moje nálada to nějak nedovolily. :D Takže zase scéna že není po jeho.Nemáte nějaký rady? Setkala jsem se s tím v životě, ve vztahu poprvé. Díky :srdce:

Sex po telefonu :D? Opravdu jsi introvert?

Ou
Kelišová 6261 příspěvků 05.02.19 21:22

Proboha - hysterik, co si vymrčuje aby bylo po jeho a nerespektuje tvoje potřeby?

Fakt si ho chceš nechat na trvalo? Právě sis ověřila, že ti bez něj bylo líp.

Alušáček
Závislačka 3401 příspěvků 05.02.19 21:25

Já osobně bych se překonala a zůstala s ním přes noc, nebo proč nejedete vecer spolu domu, když spolu bydlíte..? Jinak, to že chceš mít svůj klid naprosto chápu, taky potřebuju čas sama pro sebe, na druhou stranu vím, že kdyby byl můj manžel pět týdnů pryč, stýskalo by se mi a po příjezdu bych chtěla být s ním co nejvíc.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2740 příspěvků 05.02.19 21:26

Ted jsi mela cca 5 tydnu klid, dlouho jste se nevideli, takze se na tebe logicky tesi, a ty resis zacpu? :mrgreen:

nozu
Extra třída :D 12108 příspěvků 05.02.19 21:30

no, mě přijde trošku zvláštní, že nechcete spolu být po takové době přes noc - on u rodičů, ty ve vašem společném bytě. To nemůže jet on rovnou do vašeho společného bytu? Případně ty se nemůžeš pro jednou po tak dlouhém odloučení přemoct? Přišlo by mi to samozřejmé. Jinak asi nevím. Možná váš vztah nebyl dostatečně pevný, abyste ustáli 5 týdnů odloučení??? :think: uvidíš, jak se to bude vyvíjet po nějakém čase partnerova pobytu doma. Možná vám toto odloučení opravdu pomohlo zjistit, že k sobě nepatříte.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 21:32

@Alušáček
Chce být u rodiny, ktera je na něj fixovana. Já jsem chtěla jet na společný byt, on ne.
Má s nima hezky vztah, ale mrzí mě to, měla jsem vymyšlený program na našem bytě..

Ms.Ragdoll
Závislačka 2740 příspěvků 05.02.19 21:33

Jako chapu, ze mas rada klid, ale na druhou stranu jsi vedela, kdy prijede, zaridit sis to mohla…

Odjet mi chlap na pet tydnu pryc, tak bych planovala prijemnej vecer a byla natesena, zatimco u tebe to vypada, ze ti to malem vadi, vsechno se komplikuje a jsi ve stresu… :think:

Příspěvek upraven 05.02.19 v 21:35

divine woman
Extra třída :D 10240 příspěvků 05.02.19 21:35

Po 5 týdnech odloučení bych neřešila, kde spím ale kolikrát na něj vlítnu. :mrgreen:

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 15349 příspěvků 05.02.19 21:37

A já to zase chápu. Taky jsem byla třeba 6 týdnů pryč a taky jsem pak chtěla mít klid :no_bell:

Ms.Ragdoll
Závislačka 2740 příspěvků 05.02.19 21:41
@Anonymní píše:
@Alušáček
Chce být u rodiny, ktera je na něj fixovana. Já jsem chtěla jet na společný byt, on ne.
Má s nima hezky vztah, ale mrzí mě to, měla jsem vymyšlený program na našem bytě..

Tak mu to normalne rekni. :nevim:
At je s rodicema, odpocine si, a nejaky dalsi den si v byte udelate hezky vecer podle planu :nevim:

Nenapravitelný
Kecalka 185 příspěvků 05.02.19 22:01
@Mango_Lassi píše:
A já to zase chápu. Taky jsem byla třeba 6 týdnů pryč a taky jsem pak chtěla mít klid :no_bell:

Tak počkej, teď si mi v tom udělala guláš. Kdo chce teda ten klid. On, nebo ona? :D

axelina
Závislačka 2611 příspěvků 05.02.19 22:14
@Anonymní píše:
Už teď mi udělal scénu, že nebyl jeho očekávaný sex po telefonu, ale časový posun a moje nálada to nějak nedovolily. :D Takže zase scéna že není po jeho.Nemáte nějaký rady? Setkala jsem se s tím v životě, ve vztahu poprvé. Díky :srdce:

potřebu klidu chápu na druhou stranu po teprve 2 letech a pote co jste se 5 týdnu neviděli se chceš vykroutit kvuli jedne noci a trochu nepohodlí…tak to myslím uplně OK neni…že asi to není uplně ono ten vztah(?) protože až budou deti tak těch kompromisu budes muset delat daleko více a tvuj klid a pohoda bude ta tam po většinu dne.. asi bych se hecla a zvladla tu jednu noc …postzupně se to učit - odejit ze sve komfortni zony

Kostroma
Kecalka 209 příspěvků 06.02.19 07:20

Tak me tady prijde nejvic zvlastni to, ze chce hned po prijezdu stravit den u rodiny, kdyz mate spolecny hnizdo, kde spolu bydlite, a nejjednodussi by bylo jet spolu dom a za rodinou pak. Me by se jeho plan treba taky nelibil. Moc moznosti asi neni, budto se hecnes ty a pojedes tam s nim, nebo ho presvedcis k jiny variante. Jestli frfla takhle za vsechno, co neni podle nej, jako treba sex pres telefon, na kterej jsi nemela rozpolozeni, tak to je cely k velkymu zamysleni.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >