Nevěra, odpuštění a zase nevěra

12
19.6.20 20:28

Nevěra, odpuštění a zase nevěra

Ahoj holky… Řeším ne moc hezkou věc… S přítelem jsem přes tři roky( s přestávkami). Již dvakrát mě podvedl a rozešel se semnou… Teď jsem mu po třetí odpustila a on to udělal zase :( nejhorší a tom všem je že jsem v jiném stavu… Tak se Vas holky ptám… Odpustili by jste zase a dali šanci a nebo vychovat dítě sama bez otce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.6.20 20:34

Sama bez otce :palec: Takový už se nezmění :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
540
19.6.20 20:39

Ten tě bude podvádět pořád

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
593
19.6.20 20:40

Pryč jsi měla být už dávno.. Nenech si prdet na hlavu. Budeš mít miminko a takový chlap vám bude akorát dal ubližovat. Doprej hlavně sobě a dítěti :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
19.6.20 20:42

Neodpustila:frowning2:️ Takový už se nezmění :smirk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.20 20:53

Hele ja odpustila jednou.. a řekla jsem že po druhý už to neudělám, chlap seká latinu.. a věděla bych, že kdyby to podruhý udělal tak mi za to vážně nestoji, takže běž radši od něj ať máš příležitost narazit na lepšího chlapa, a ne se věznit s někým kdo ti nedává 100% :kytka: miminko vychováš i tak, my ženský toho zvládneme hodně :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3100
19.6.20 20:55

Změní x nezmění, možná, že změní, až trošku dospěje (pokud je mladý a nevybouřený), třeba se zklidní..ale je to sázka v loterii..každopádně, jaký jinak je a jsi ochotná mu nevěru trpět? Pokud by byl dobře zajištěný, dokázal zajistit tebe i dítě a tobě nejde až tak o lásku, jako spíš o slušný živobytí, tak bych s ním byla dál…s tím, že čas od času by měl bokovku, což by mě vynahrazoval komfortní život..ale pokud jsi mladá, silně zraněná, a nepřeneseš se nad to..jdi od něj :nevim: každopádně, matka s dítětem tolik atraktivní už nebude..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
19.6.20 21:00

Nedávno mu bylo 26… Čekám jeho první dítě… Nevím holky miluju ho, ale po třetí už to nedávám :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13381
19.6.20 21:02

Mohu se zeptat co Te vedlo k rozhodnutí s tímto partnerem mít dítě? Nerypu, nesoudim, jen tomu nerozumím.
3 roky, dvakrát rozchod to by pro mě nebyl vztah kde chci mít dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4215
19.6.20 21:07

Potřetí tě podvedl, dvakrát se s tebou rozešel, a to všechno během tří let. Ty mu pořád odpouštíš, a nakonec s ním přijdeš do jiného stavu.

Nevím, co ti na to říct. Asi, že to dopadlo přesně tak, jak se dalo čekat. Opustit ho nechceš, už bys to udělala.

Dokážeš se o sebe i dítě postarat? Máš rodinu? Nějaké zázemí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
19.6.20 21:11

Neodpustila bych. Zbytečně se budeš nervovat, jestli Tě zase někde nepodvádí až budeš doma s miminkem. Třeba ale časem dospěje a zjistí o co přišel svou hloupostí. Osobně si myslím, že se stejně nezmění a takového partnera bych vedle sebe rozhodně nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
19.6.20 21:11

Nezůstávej ten se nezmění, a nebude tě ani respektovat. Až přijde dítě budeš potřebovat oporu lásku, aby ses znovu cítila jako před tím. Tenhle co už teď spí s jinejma ti nebude oporou. Navíc takovýhle chlapy dřív nebo pozdě utečou. Když mi bylo 19, udělala jsem chybu a měla něco s chlapem co už měl ženu a malé děti vůbec v té době jsem to nevnímala. Na rodinné oslavě jsem slyšela jak sliboval rodině, že mě doprovodil pouze domu a nikdy nic nebylo, že svojí rodinu by nidky neublížil. Hned týden potom už mi zase psal jak mu chybím dojede za mnou, že mi koupil prádlo atd. Psal mi tak dlouho, dokud jsem ho nezablokovala. Takže některé muži se jednoduše nezmění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.20 21:14

Achjo. Já už bych neodpustila. Mě podvedl muž po 12 letech, pořád se snažím odpustit, je to záhul a vím, že podruhé už bych to nedokázala. Vlastně pořád nevím, zda to zvládnu. Ne tak několik never, odchodu a návratu během 3 let. To je už hodně. Ale po vlastní zkušenosti nikoho nesoudim. Život je složitý a každý to má jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
4215
19.6.20 21:27

Hlavní otázka zní, může mu neodpustit?

Já jen, že spousta podobných příběhů pokračuje stylem - nemám kam jít, jsem bez peněz, nemám rodinu, mám jen jeho a hrozně moc ho miluji…

On s ní voře zjevně dlouhodobě. Přesto s ním je. Teď dokonce těhotná.

Tak schválně, jestli to v tomto případě bude jinak a holka bude samostatná, s rodinou a přáteli, s mateřskou a alespoň s pár slušnými korunami v kapse…

Příspěvek upraven 19.06.20 v 21:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7349
19.6.20 21:29

Kdo chce kam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...