Nevěra partnerky

Anonymní
24.8.20 19:37

Nevěra partnerky

Zdravím, doufám že nevadí že zde píše muž.
Asi rok zpět jsem se dostal do nepříjemné situace a vím, že ji stále uvnitř sebe nemám vyřešenou.
Se svou partnerkou jsem se poznal v roce 2012. Tehdy se dala dokupy s mým nejlepším kamarádem jenže postupem času zjistila, že tento vztah ji nic nedává. Můj kamarád ji měl pouze na sex, což jsme věděli všichni. Ona do toho vztahu šla také čistě kvůli sexu, ale z její strany vznikly city. Ty můj kamarád neopětoval. Nechoval se k ní zrovna pěkně a ona se teda rozhodla od něj odpoutat. Tento jejich „vztah“ trval asi půl roku.
Dál se s námi ale bavila, chodila s námi na různé akce ( tehdy nám bylo 19) a v roce 2014 mezi námi poprvé něco vzniklo.
Tehdy to spíše bylo kvůli alkoholu. Byli jsme společně na koncertě a ona po koncertě skončila u mě doma, protože nechtěla ať ji takhle vidí rodiče. Náš vztah se začal prohlubovat a v roce 2015 jsme spolu začali chodit.
Oba dva zamilovaní, 20-ti letí. Asi po roce chození se k nám přítelkyně nastěhovala. V roce 2017 jsme se přestěhovali na byt a v prosinci 2017 se nám narodil syn. Všechno bylo perfektní, syn byl hodný, přítelkyně se dokázala dobře starat jak o syna tak i domácnost.
Vše se ale zvrtlo v létě 2019 po dovolené u moře, kde jsem byl já, přítelkyně a nás syn. A přítelkyně přišla asi za měsíc s tím, že by chtěla letět k moři znova, tentokrát sama se svou sestrou. Nebyl jsem proti, vzal jsem si 2 týdny dovolenou, abych se postaral o syna a přítelkyně letěla. Každý den jsme si volali přes videochat a tyto 2 týdny bez ní mě utvrdily v tom, že si ji chci vzít.
Ještě když byla pryč koupil jsem zásnubní prstýnek a po jejím příjezdu jsem jen čekal na správnou chvíli. Ta nastala asi o měsíc později, kdy se nám moje mamka nabídla, že nám na noc pohlida syna a my jeli na romantický wellnes. Tam jsem ji taky požádal o ruku. Přítelkyně souhlasila, měla v tu chvíli velkou radost, ale jak dny plynuly a my se bavily o svatbě zdála se mi stále více smutnější. Asi 2 týdny po žádosti se mi přiznala, že mě na dovolené se sestrou podvedla s místním barmanem.
V tu chvíli se mi zhroutilo všechno, co jsem plánoval. Sbalil jsem si věci, a odstěhoval se na týden k rodičům. Stále mi psala, volala, omlouvala se. Přišlo mi líto zahodit skoro 5ti lety vztah jen kvůli její jedné hloupé chybě, která se stala na dovolené. Říkal jsem si, že už přece toho muže nikdy neuvidí a že já časem zapomenu. Vrátil jsem se zpátky k ní.
Ale ve mě mě to hloda stále, i když ji to nedám najevo. Asi půl roku byla doma, nikam nechodila. Asi z výčitek svědomí. Už asle asi půl roku je vše při starým, 2× týdně tenis, 2× za měsíc víno s kamaradkama, stále nějaké výlety se svou sestrou. Předtím mi to vůbec nevadilo, ať jde. Vím, že není lehké být celé dny nonstop s malým dítětem.
Ale teď je to jiné. Nevěřím ji, když někam jde. Hned si vybavuji ty nejhorší scénáře. Když jsem třeba doma, nebo v práci úplně sám stále mi to vychází na novo do paměti pak nad tím uvažuju a štve mě to ještě víc. Někdy si i říkám, jestli nebyla blbost se vracet, protože mi přijde, že přes toto se už nikdy neprenesu. Zase ale nechci rozbijet synovi rodinu, navíc svou partnerku miluji. Ani bych se nepřenesl přes to, kdybych syna nemohl každý den vidět, uspavat a hrát si s ním. :roll:
Proto mě tedy zajímají názory, ať už z pohledu ženy či muže. Snažili by jste se dále udržet vztah?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24.8.20 19:54

Úplně ti rozumím, a je mi to líto, hlavně proto že máte spolu dítě. musim říci že ne všichni muži se zachovají tak jako ty, ale když si se k ní vrátil to znamená že si ji skoro odpustil, ale to uzirani v tobě bude hlodat pořád, zkus si sní sednout a popovídat si sní, že chceš trávit všechny chvíle sní a se synem, dej jí najevo že tě to užírá když chodí sama ven.je matka tvého Syna měla. by se tak zachovat a začít žít jako rodina, pokud jí to bude jedno a začne se vymlouvat že si musí povyrazit, tak pak konej, ;) PS: jsem zena :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
24.8.20 19:56

Kdysi a není to zase tak dávno, jsem měl ne nevěru dost příkrý názor. Byl jsem přesvědčen že kdyby mě moje podvedla, tak okamžitě rozvod. Dnes už ne. To se prostě někdy stane, no. Ty s ní žiješ, ty se jí díváš do očí, ty v bys měl poznat, jestli jí můžeš věřit a že to bylo jen zaváhání. To tady nikdo nebude vědět líp než ty. Může se to stát každému i když by nemělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18433
24.8.20 19:56

Jo, ale byla bych opatrnější. Tvoje milá je úplně blbá, kdyby ti to nevyblila, nikdy byses to nedozvěděl, ta musí mít v hlavě pořádně vymeteno. A podle toho bych se k ní chovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15849
24.8.20 19:59

Jestli je dobrá matka, nechal bych to bejt s tím, že máš otevřenej bianco nevěry účet, jsi mladej, tak si to koukej užít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19812
24.8.20 20:05

Tak nějak mimo se zeptám šla pak alespon na testy když se zapoměla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27541
24.8.20 20:05
@Anonymní píše:
Zdravím, doufám že nevadí že zde píše muž.
Asi rok zpět jsem se dostal do nepříjemné situace a vím, že ji stále uvnitř sebe nemám vyřešenou.
Se svou partnerkou jsem se poznal v roce 2012. Tehdy se dala dokupy s mým nejlepším kamarádem jenže postupem času zjistila, že tento vztah ji nic nedává. Můj kamarád ji měl pouze na sex, což jsme věděli všichni. Ona do toho vztahu šla také čistě kvůli sexu, ale z její strany vznikly city. Ty můj kamarád neopětoval. Nechoval se k ní zrovna pěkně a ona se teda rozhodla od něj odpoutat. Tento jejich „vztah“ trval asi půl roku.
Dál se s námi ale bavila, chodila s námi na různé akce ( tehdy nám bylo 19) a v roce 2014 mezi námi poprvé něco vzniklo.
Tehdy to spíše bylo kvůli alkoholu. Byli jsme společně na koncertě a ona po koncertě skončila u mě doma, protože nechtěla ať ji takhle vidí rodiče. Náš vztah se začal prohlubovat a v roce 2015 jsme spolu začali chodit.
Oba dva zamilovaní, 20-ti letí. Asi po roce chození se k nám přítelkyně nastěhovala. V roce 2017 jsme se přestěhovali na byt a v prosinci 2017 se nám narodil syn. Všechno bylo perfektní, syn byl hodný, přítelkyně se dokázala dobře starat jak o syna tak i domácnost.
Vše se ale zvrtlo v létě 2019 po dovolené u moře, kde jsem byl já, přítelkyně a nás syn. A přítelkyně přišla asi za měsíc s tím, že by chtěla letět k moři znova, tentokrát sama se svou sestrou. Nebyl jsem proti, vzal jsem si 2 týdny dovolenou, abych se postaral o syna a přítelkyně letěla. Každý den jsme si volali přes videochat a tyto 2 týdny bez ní mě utvrdily v tom, že si ji chci vzít.
Ještě když byla pryč koupil jsem zásnubní prstýnek a po jejím příjezdu jsem jen čekal na správnou chvíli. Ta nastala asi o měsíc později, kdy se nám moje mamka nabídla, že nám na noc pohlida syna a my jeli na romantický wellnes. Tam jsem ji taky požádal o ruku. Přítelkyně souhlasila, měla v tu chvíli velkou radost, ale jak dny plynuly a my se bavily o svatbě zdála se mi stále více smutnější. Asi 2 týdny po žádosti se mi přiznala, že mě na dovolené se sestrou podvedla s místním barmanem.
V tu chvíli se mi zhroutilo všechno, co jsem plánoval. Sbalil jsem si věci, a odstěhoval se na týden k rodičům. Stále mi psala, volala, omlouvala se. Přišlo mi líto zahodit skoro 5ti lety vztah jen kvůli její jedné hloupé chybě, která se stala na dovolené. Říkal jsem si, že už přece toho muže nikdy neuvidí a že já časem zapomenu. Vrátil jsem se zpátky k ní.
Ale ve mě mě to hloda stále, i když ji to nedám najevo. Asi půl roku byla doma, nikam nechodila. Asi z výčitek svědomí. Už asle asi půl roku je vše při starým, 2× týdně tenis, 2× za měsíc víno s kamaradkama, stále nějaké výlety se svou sestrou. Předtím mi to vůbec nevadilo, ať jde. Vím, že není lehké být celé dny nonstop s malým dítětem.
Ale teď je to jiné. Nevěřím ji, když někam jde. Hned si vybavuji ty nejhorší scénáře. Když jsem třeba doma, nebo v práci úplně sám stále mi to vychází na novo do paměti pak nad tím uvažuju a štve mě to ještě víc. Někdy si i říkám, jestli nebyla blbost se vracet, protože mi přijde, že přes toto se už nikdy neprenesu. Zase ale nechci rozbijet synovi rodinu, navíc svou partnerku miluji. Ani bych se nepřenesl přes to, kdybych syna nemohl každý den vidět, uspavat a hrát si s ním. :roll:
Proto mě tedy zajímají názory, ať už z pohledu ženy či muže. Snažili by jste se dále udržet vztah?

Mně přijde zaplést se s barmanem na dovolené tak klišoidní, že bych z pozice chlapa měla vztek, jakou blbku to mám doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
24.8.20 20:16

Pokud měla snahu se omlouvat, je vidět, že ji to mrzí, dělá vše proto, aby to doma bylo v pohodě, pak by sis s ní měl promluvit o tom, co tě štve, proč máš podvědomě snahu jí stále nevěřit. Stalo se, co se stalo a nemá teď smysl ničit rodinu. Ale promluvit s ní otevřeně, by mohlo pomoct tobě se s tím vyrovnat. Pokud je rozumná, pochopí to a pomůže ti s tím.

No a jak někdo psal, že „je blbá, že to na sebe práskla..“ - no ano, známá zhovadilost velí, „zatloukat, zatloukat, zatloukat“.. Jenomže ono se to vždycky nějak provalí a když ne hned, tak za čas a to pak už bývá jinší šturm. Kdyby opravdu zatloukala, pak ani nemá smysl s ní něco dál řešit, natož jí někdy věřit a nebo s ní žít. Takže udělala alespoň něco dobře a správně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18433
24.8.20 20:19
@PetrMarty píše:
Pokud měla snahu se omlouvat, je vidět, že ji to mrzí, dělá vše proto, aby to doma bylo v pohodě, pak by sis s ní měl promluvit o tom, co tě štve, proč máš podvědomě snahu jí stále nevěřit. Stalo se, co se stalo a nemá teď smysl ničit rodinu. Ale promluvit s ní otevřeně, by mohlo pomoct tobě se s tím vyrovnat. Pokud je rozumná, pochopí to a pomůže ti s tím.No a jak někdo psal, že „je blbá, že to na sebe práskla..“ - no ano, známá zhovadilost velí, „zatloukat, zatloukat, zatloukat“.. Jenomže ono se to vždycky nějak provalí a když ne hned, tak za čas a to pak už bývá jinší šturm. Kdyby opravdu zatloukala, pak ani nemá smysl s ní něco dál řešit, natož jí někdy věřit a nebo s ní žít. Takže udělala alespoň něco dobře a správně.

Jo? A jak by se tohle mohlo provalit prosím tě? :lol: kdyby držela zobák, tak opravdu nemají co řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
838
24.8.20 20:22
@terien píše:
Jo? A jak by se tohle mohlo provalit prosím tě? :lol: kdyby držela zobák, tak opravdu nemají co řešit.

Přesně :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
24.8.20 20:25
@terien píše:
Jo? A jak by se tohle mohlo provalit prosím tě? :lol: kdyby držela zobák, tak opravdu nemají co řešit.

V rámci synchronicit se vždycky nakonec všechno provalí.
Jinak - tobě by se líbilo, kdyby tě partner takhle podvedl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18433
24.8.20 20:27
@PetrMarty píše:

Mě by se hlavně nelíbilo, kdyby mi o tom přišel vyprávět :roll: že se vždycky všechno neprovalí, na to vem jed.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
24.8.20 20:28

Mně připadá, že neudržela kolena u sebe už při první dovolené. Se sestrou si jela jen š. k zopakovat. Taky dobrá příbuzná. Síla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15849
24.8.20 20:31
@PetrMarty píše:

Jen pro upřesnění jungovske psychologie, synchronicita není, že to na sebe prásknu sama :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
24.8.20 20:31
@terien píše:
Mě by se hlavně nelíbilo, kdyby mi o tom přišel vyprávět :roll: že se vždycky všechno neprovalí, na to vem jed.

No tak když má někdo takovou zlatou povahu druhého podvést a v klidu si s tím žít, tak ok. To musí být pak super svědomí a super karma ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama