Nevěra v mateřství

Marina80
5.3.10 08:06

nevěra v mateřství

Holky, pora´dte co mám dělat, zdá se že se neovládnu. Jsem na MD, 2 maličké děti 1,5 a 2,5 let. Zjistila jsem, že partner je mi nevěrný, našel jsi starší ženu manažerku. Když jsem četla ten mail náhodou, tak jsem jí okamžitě volala a říkala jí a´t se na něj vykašle, že má nás. Ona se k tomu nechtěla vyjadřovat. Řekla mi, že to nechá na něj, ať on sám se rozhodne. Jí prý taky opustil v mateřství její muž a našel si mladší, ale to přece neznamená že se bude někomu dalšímu mstít, je tak chladnokrevná.Jsem s nervama v koncích, partner tu v bytě s námi občas je a odchází za ní nebo od ní přichází, to se nedá vydržet.. začla jsem jí psát sms ve tvarech že je svině sviňská, manažerská píča a atd… a mám chuť ji udělat ostudu v práci… co mám proboha dělat. Měli jsme s partnerem trochu v posledním půl roce krizi, ale to se dá přece řešit… hlavně ještě před 3 týdnama mě prosil abych se vrátila, byla jsem chvíli s dětma u rodičů. Takže jejich vztah s tou mrchou chladnokrevnou může trvat max 3 týdny. Co mám dělat ???????? Já to nezvládám

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2011
5.3.10 08:12

Ahoj, je to smutný, ale na tvém místě bych nic nepsala, nevolala a chalapovi holt dala nůž na krk. Tím že píšeš tý ženský, se jen ponižuješ a ona bude mít nad tebou navrch.Chápu, že to není jednoduché,, ale vydrž. Hlavu nahoru!! A když se holt rozhodne pro ní, žádná škoda. Píšeš, že stejně s vámi moc není.. Zapoj ho do chodu domácnosti. Nech ho hlídat prcky, někam si vyraž, třeba ani neříkej s kým.. ale hlavně ze sebe nedělej hysterku!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1751
5.3.10 08:14

Marino,
to je mi líto, ale především by ses měla zaměřit na svého přítele/manžela a ne na tu ženskou, ta tě nepodvádí. S malýma dětma jsi v dost blbý situaci, to uznávám, ale pokud se z tebe stane stíhačka, která pojede po tý „druhý“, tak rozhodně docílíš jen toho, že od vás odejde k ní.

Držím palec, ať to dopadne dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4359
5.3.10 08:15

Ahoj, já bych asi hlavně přestala psát ty smsky jí. To spíš může manžu naštvat - ona mu to určitě všechno hned řekne a spíš ho poštve proti tobě. Pokud by to šlo, zkusila bych si s manžou o všem v KLIDU popovídat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15883
5.3.10 08:21

Ahoj, plně souhlasím s Evuskou, i když to bude pro tebe hodně těžké a bude stát ještě víc přemáhání :wink:
Tím že jí píšeš SMSky a navíc ještě takového textu, se ponižuješ sama, chce to zvednout si sebevědomí, to tepv potom bude tvůj muž koukat :wink:
Zapojit ho do péče o domácnost a do péče o děti, buď bude souhlasit a pokud nebude, tak to bude jasný signál…

Přeju hodně sil :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1853
5.3.10 08:23

:-( opravdu ji nepiš,akorát ztrapníš sebe.On asi manžel nevydýchal ,že už na něj nemáš čas ,ne?(soudím podle dětí tak brzy po sobě to musí být makačka)Co ona,kolik jí je,kolik má dětí,myslíš ,že by vás kvůliní fakt opustil,nebo si tam chodí jen „vylít“ srdíčko?Jo a kolik je teda manžovi? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
5.3.10 08:25

Tak mám stejnou radu jako holky…Hlavně to všechno neházet na tu ženskou a takovýma zprávama a telefonátama shazuješ jen sama sebe :-(
Chápu, že to musí být těžké…Ale na nevěru musejí být dva…A hlavně něpodváví tě ta ženská, ale PARTNER!Takže je potřeba si promluvit s ním a ne s onou paní…
HOdně štěstí a sil!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.10 08:28

Marino v první řadě chci napsat, že je mi líto, co se u vás stalo

no a než jsem stačila vymyslet kloudný text, tak už to holky všechny napsaly za mě :-) souhlasím do puntíku, rozhodně bych jí nepsala, tím ničeho nedocílíš a spíš by se to mohlo obrátit proti tobě, nepsalas nic o tom, že bys to řešila i s manželem a to bys podle mě měla udělat na první místě, protože je to on kdo vás podvádí, nikoli ta paní, ta k tobě žádné morální povinnosti nemá

v klidu si s manžou promluvte co a jak bude, jestli tě před třemi týdny prosil ať se vrátíš, tak mu na tobě evidentně záleží, takže máš velkou šanci, že to spravíte, i když to dá mooooooooooooooc práce, držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3115
5.3.10 08:30

Ahoj Marino, já si myslím, že si na nejlepší cestě si manžela od sebe odehnat, tím, že vypisuješ oné dámě. Podvádí tě manžel ne ona. Chápu, že je to těžké a nikdy bych to nechtěla zažít, ale teď je opravdu důležité zachovat si sebevědomí a být silná - vím nám se to kecá, že, ale snažila bych se. On teď totiž i porovnává ( myslím, že rozhodutý ještě není, to by už doma nebydlel) tedy každý bod se počítá. Moc držím palce a přeji hodně síly, aby si to zvládla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marina80
5.3.10 08:40

ale je to i její věc…ona ví že mám děti..musí si to sakra uvědomit..
konzultovala jsem to s psychologem, řekla mi psycholožka že jsem udělala dobře, že jsem ji zavolala a řekla ať nás nechá být a partnerovi, že jsem mu přišla na nevěru, říkala, že je to dobře proto, že kdybych dělala že o ničem nevím, je možné že by se mezi nimi vytvořilo větší pouto, ale te´d když ví, že má partner za partnerku ženu která o něj bojuje tak to možná nevydrží

• Nahlásit
  • Citovat
308
5.3.10 08:44

Ahoj Marino,já sice nemám takhle malé děti, mám je starší,ale manžel mě taky podvádí…Ale rozhodně bych nešla za onou dotyčnou a nepsala jí a ani nevolala. Zkus doma vytvořit klidnou atmosféru, nijak na něj netlač a buď mil, i když to jde zoufale těžce…Určitě se vzpamatuje,ale třeba to nebude hned. Ono pánům všechno dochází až hooodně pozdě.Ale vydrž,pokud ho máš ráda,tak to za to stojí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3987
5.3.10 08:50

primiň, ale to je jen chlapova věc…má na výběr bu´d teba a nebo jí…co si pomůžeš tím, že jí budeš tohle psát??já vim, sere tě to…mrzí, jsi nešťastná, ale ona za to prostě nemůže tak, jako ten tvůj chlap…na něj se vykašli!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
5.3.10 08:57

Ahoj Martino. najprve mi je líto, že tomáš tak jak píšeš.
Ale jinak se ti divím, že jsi vůbec té ženě volala, to bych asi neudělala a další věcí je, že bych tedy chlapa co by mě takhle očitě podváděl ani zpátky nechtěla to za prvé! Další co je vidět, tak že má manžílek hodně volného času, udělala jsi asi chybu v tom , že má přespříliš svobody. být tebou tak si naplánuji týdenní výlet a řeknu mu ať si zařídí dovolenou, žze se o děti bude starat sám!Našla bych si koníčky aby musel on být doma s dětmi to ho pak nějaké chotky na milenku taky přejdou, nebo, že by se milenka starala s ním o děti, většinou ty ženské lákají chlapi,ale když přijde na schůzku s dětmi, nebojí bude volat,. že se musístarat o děti uvidíš, že zájem opadne!
jinak já bych tolerovala jenom nějaký milostný úlet (jendonoční) ale to co ti předvádí bych nesnesla a raději bych si uspořádala myšlenky, napsala na papír pro a proti být s ním, jinak jestli si myslíš, že zůstat s chlapem kvůli tomu,že spolu máte děti je největší chyba co můžeš udělat! Ve vztahu musíš být štastná a když nejsi,tak to děti taky cítí a ubližuje jim to možná ještě více než rozvod! přeji ti ať to vyřešíš ke své spokojenosti,ale čím více si muže budeš omlouvat tím více ti v budoucnu ublíží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
5.3.10 09:11

MArino, tak to jsem tedy nějak nepostřehla, že jsi to řekla i manželovi…aˇž teď, když jsi psala, že jsi o tom mluvila s psychologem…
A co ti na to mnžel odpověděl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.10 09:52

Marino a co Tvůj partner? řekla jsi mu to Ty nebo ona že to všechno víš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama