S partnerem z krize do krize

Katkaanonymni
3.3.10 08:28

z krize do krize

Ahoj,
před několika měsíci jsem tady otevírala diskuzi a některé jste mě žádali, aby dala vědět jak ta má situace dopadla.
Jen v kostce pro ty, které to nečetli. Mám malé děti, dvě do 3 let a odstěhovala jsem se od svého partnera, se kterým jsme se pořád nemohli dohodnout na názorech výchovy, volnosti atd.. vyústilo to jednou v atak, kde jsem slízla jednu facku… 3× jsem se odstěhovala od něj a znova vrátila jen kvůli dětem.
Poslední odstěhování bylo delší cca 6 měsíců… našla jsem si muže mladšího o 8 let a řešila jsem, jestli s ním žít nebo ne. Některé jste mi radili, zkusit to, jinak že nebudu vědět, k dětem se choval hezky, i ke mě, ale když jsme spolu začli bydlet, neměla jsem ještě dořešené vztahy s bývalým partnerem se kterým mám ty děti a začal žárlit a podezírat, tak jsem se odstěhovala i od něj, protože nemám zájem abych řešila i to co neexistuje. Bývalý přítel mi nabídl, abych se nastěhovala k němu aby děti měli domov tak jsme zas u toho našeho táty :-) chudáci děti - měli takový maraton. Ale mezi námi s přítelem už nic není, hrajeme roli táty a mámy. On si opět chodí po hospodách, dneska dokonce vůbec nepřišeldomů a já slzím a nevím co dělat, už mě nechce a já nemám kam jít. Comám dělat ?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

5527
3.3.10 08:31

Katy, máme to podobné. Byla jsem taky 3× odstěhovaná, jednou i na půl roku. Nakonec na metříku vidíš, v jaké jsem situaci, tak jsem zpátky u něho. A je to tak, jak píšeš ty - HRAJEME PROSTĚ JEN ROLI MÁMY A TÁTY. Už to neřeším. On se prostě člověk nějak otupí, zatne zuby a říká si, že hlavní je to, aby byly v poho děti!!! Já už ani nebrečím. Tak držím palce, ať se zatvrdíš a slzám odzvoní co nejdřív!!!

• Nahlásit
102
3.3.10 08:41

Holky ale život není o tom, že hrajeme roli mámy a táty. A všeho všudy vaše děti vás budou po celou dobu brát jako tátu a mámu. V životě jsou i jiné role, které se musí hrát - pracující, bez práce - milenka, singl, vdaná, zasnoubená - žena usměvavá, žena se smíchem - ale to nejhlavnější - žena která žije a užívá si života, nebo žena bez života - tudíž bez úsměvu. Nedívejte se prosím jen na to, že budete jen tak vedle sebe sedět, spát atd. Když to nefunguje, tak je zapotřebí začít znovu. Prostě začít žít. Ale v prní řadě se musím dívat na sebe(no a taky děti), jak mě to vyhovuje a jak já si chci užívat života. Jsou ženské, které se rozvedou ve 40 a začínají odznova žít. Já vím, je to hodně těžké, ale věřte že teď už by měly být jen ty hezké a krásné zítřky, né ty zlé včerejšky.

• Nahlásit
12970
3.3.10 09:23

Jsou založené dvě totožné diskuse - odkazuji diskutující do té druhé, tuto zamykám.

https://www.emimino.cz/…krize-38463/

L.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama