Nevím co chtít k narozeninám

Anonymní
4.5.21 20:53

Nevím co chtít k narozeninám

Ahoj holky, za pár dní slavím 24 narozeniny. Táta se mě ptal co bych chtěla ale nějak mě nic nenapadá.
Neříkám že mám vše, ale myslím si, že mám vše co k životu potřebuji. Dřív jsem si říkala o Sunar a pleny pro malého, jenže Sunar už nemáme a pleny jen na noc takže mám teď zásobu.
Táta řekl ať si vyberu něco jen pro sebe.. jenže mně se blíží termín porodu a já zas přemýšlím co vše budu potřebovat pro miminko a že by mi pomohlo kdyby taťka nakoupil spíš jemu než mně :mrgreen:
Co myslíte vy?
Jinak žádné koníčky nemám, jsem se synem sama takže není čas ani na čtení a pod. Jediné co mě napadlo bylo ložní prádlo, ale nechat ho vybírat tátu by mohlo dopadnout zle :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
99
4.5.21 20:55

A co nejaky parfem nebo kosmetika co pouzivas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
557
4.5.21 20:57

Jestli ráda čteš, tak co třeba nějakou audioknihu? Já na nich na mateřské docela ujíždím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21074
4.5.21 20:59

Tak si nějaké ložní prádlo vyber a pošli mu odkaz na konkrétní. Jinak nevíme co by se to hodilo/ udělalo radost. Já si říkám o knížky většinou, někomu udělá radost něco hezkého na sebe, kosmetika, nějaký spotřebič :nevim: nepises cenovou hranici. Ale věci pro děti moc jako dárky pro sebe nepočítám a ani by mi nikdo z rodiny nedal třeba autosedacku jako dárek pro mě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 21:08

@Kriss Tina já si o to vždy říkala protože mi to hodně ulevilo, a táta má různé benefity takže to vlastně nešlo z jeho kapsy takže třeba 6 krabic Sunaru mu nijak neublížilo :mrgreen: jinak cenovou hranici nemám. Máma ho prasklá že má našetřené peníze takže se nemusím bát říct si o cokoliv. Jenže já defakto pro sebe nic nepotřebuji.
@caramba vůbec nečtu, ani jsem nikdy nijak nečetla. V červenci rodím takže nad knihou ani neuvažuju :mrgreen:
@Mikinafes přemýšlela jsem nad tím, ale vše co potřebují mám. Opravdu mě nic nenapadá :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
241
4.5.21 21:09

Nějaký pěkný botičky pro sebe ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53469
4.5.21 21:17

Dostala jsem teď od rodičů a kolegů v práci peníze na narozeniny. Takže je dám na jednu hromádku, třeba si něco doplatím a chci si koupit nové náušnice.
Mám ráda bílé zlato. Čekám, až otevřou zlatnictví a půjdu si vybrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
4.5.21 21:20

Ty jo to bych taky někdy chtěla říct :lol: já nemam ráda praktický dárky, takže šperk, parfem, knížku, poukaz do welnes, ke kadeřnici, na kosmetiku, nebo někam na večeři, nebo třeba poukazku na oblečení,… :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63693
4.5.21 21:29

A co nějakou kosmetiku, na péči po porodu? Třeba.. Nebo si vyber konkrétní ložní a pošli mu odkaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1232
4.5.21 21:46

Já bych, kdybych mohla, poprosila o nějaký prstýnek. A to je sama nenosím. Chtěla bych mít věc, která mi ho bude připomínat i v dalších letech. (Ale já jsem hodně ovlivněná tím, že už dávno tátu nemám a dneska bych byla strašně ráda za něco, co by mi ho připomínalo. :andel: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4185
4.5.21 21:55

@Hotaru

To je hezké… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
899
4.5.21 21:59

Tak mě by na tvém místě asi udělalo radost nějaké nosítko nebo šátek. Ale tam bych taky poslala přesný odkaz co chci, aby to bylo ergo. Povlečení není špatný nápad. Upřesnila bych jen zadání. Například kytičkované od firmy Matějovský… nebo bych si rekla o kosmetiku od nějaké konkrétní značky. Případně poukaz na pedikůru a kadeřníka. To se před porodem rozhodně hodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
4.5.21 22:08
@Anonymní píše:
Ahoj holky, za pár dní slavím 24 narozeniny. Táta se mě ptal co bych chtěla ale nějak mě nic nenapadá.
Neříkám že mám vše, ale myslím si, že mám vše co k životu potřebuji. Dřív jsem si říkala o Sunar a pleny pro malého, jenže Sunar už nemáme a pleny jen na noc takže mám teď zásobu.
Táta řekl ať si vyberu něco jen pro sebe.. jenže mně se blíží termín porodu a já zas přemýšlím co vše budu potřebovat pro miminko a že by mi pomohlo kdyby taťka nakoupil spíš jemu než mně :mrgreen:
Co myslíte vy?
Jinak žádné koníčky nemám, jsem se synem sama takže není čas ani na čtení a pod. Jediné co mě napadlo bylo ložní prádlo, ale nechat ho vybírat tátu by mohlo dopadnout zle :mrgreen: :mrgreen:

Něco, co by se Ti fakt hodilo, co bys potřebovala nebo se Ti líbí a nemůžeš si to koupit. Taky jsem květnová a rodina mě bombarduje otázkami, co chci, mám to asi jako Ty. Myslím spíš na malou než na sebe, nic důležitého nepotřebuji a když se mi něco líbí, je to drahé, a je mi blbé si o to říkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 22:41

Mě čeká v říjnu třicítka :roll:. Co chci, netuším, nic nepotřebuju, v mým věku už mi to přijde zbytečný :D, jsem už stará :D. Šperky atd. nenosim.

• Citovat
  • Nahlásit
5.5.21 01:13

Trampolínu, pohodlný křeslo na kojení, předplatné paní na úklid, pravidla českého pravopisu, poukázku do eshopu s oblečením,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat