Nevím, co je s dcerou

Anonymní
31.5.16 14:50

Nevím co je s dcerou

Ahoj, potřebuji radu.
Mám skoro dvouletou dceru a něco s ní je. V soboru jsem j naměřila horečky, po podání léků horečka zmizela a už se neobjevila. Dále měla nebo spíše ještě má vodnatý průjmy a zvracela. Jinak se chová normálně. Hraje si, směje se všechno v pohodě. No a dneska jsem si všimla, že je po celém tělíčku osypaná :?.Nevíte, čím to může být?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1862
31.5.16 14:51

Neštovice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26019
31.5.16 14:54

Taky se přikláním k neštovicím, ale pokud to jde, asi bych zašla na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
972
31.5.16 14:54

Nemůže to být šestá nemoc? Projevuje se nejdříve horečkou a pak vyrážkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26019
31.5.16 14:55
@Isia píše:
Nemůže to být šestá nemoc? Projevuje se nejdříve horečkou a pak vyrážkou.

Nevím, to u holky neznám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
972
31.5.16 15:00

Záleží jaká je ta vyrážka, jestli drobná krupička nebo větší. Moje obě děti měly šestou nemoc. Nejdříve jeden den vysoká horečka, a pak cca za 2 dny osypaní po celém těle, taková krupička rozlitá hlavně na bříšku, zádech a končetinách. Neštovice jsme zatím neměli, ale co jsem slyšela tak vyrážka se vyskytuje i na hlavě a ve vlasech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5117
31.5.16 15:03

Jestli je to drobná krupička, tak to byla ta šestá (nebo pátá :think: ) nemoc. Nic vážného ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
31.5.16 15:12

Nevim to na 100%, ale u seste nemoci trvaji horecky 3 dny a nasledne se ditko osype. Jeden den teplota a pote vyrazka muze byt viroza. Dcera mela oboji, tak mam srovnani.
Nestovice bys mela poznat, jsou to puchyrky, ktere se nalevaji tekutinou, potom vysychaji.
Spis bych tipla virozu, ale zalezi, jak ten vysev vypada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
31.5.16 15:43

Nebo reakce na slunicko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1867
31.5.16 15:43

Také to může být spála, té je teď hodně. Spála má drobounké tečičky jednu vedle druhé, vyrážka nevystupuje na povrch jako u neštovic. Je hlavně na hrudníku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
31.5.16 15:46

Jen by mě zajímalo, proč nezavolaš nebo nezajedeš za dr, ale ptáš se tady? neber to nijak zle, to vubec. jen nechapu a chtěla bych pochopit. diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50942
31.5.16 15:58

@Halamka přesně tak, obě moje děti měli při šesté horečku celé tři dny, ne jenom jeden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
31.5.16 16:03
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji radu.
Mám skoro dvouletou dceru a něco s ní je. V soboru jsem j naměřila horečky, po podání léků horečka zmizela a už se neobjevila. Dále měla nebo spíše ještě má vodnatý průjmy a zvracela. Jinak se chová normálně. Hraje si, směje se všechno v pohodě. No a dneska jsem si všimla, že je po celém tělíčku osypaná :?.Nevíte, čím to může být?

tipla bych reakce na slunicko malej to taky mel před par dnama ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1008
31.5.16 16:04

Neštovice, šestá nemoc, reakce na slunce, úpal spojený s reakcí třeba na jahody?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69500
31.5.16 16:12
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji radu.
Mám skoro dvouletou dceru a něco s ní je. V soboru jsem j naměřila horečky, po podání léků horečka zmizela a už se neobjevila. Dále měla nebo spíše ještě má vodnatý průjmy a zvracela. Jinak se chová normálně. Hraje si, směje se všechno v pohodě. No a dneska jsem si všimla, že je po celém tělíčku osypaná :?.Nevíte, čím to může být?

No tak zaprve bys mela jit k Dr a zadruhe verit radam nadalku, no nevim. Kdybys alespon vlozila foto. Muze mit i dve nemoci zaraz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat