Nevím, co je za problém - bolestivá ovulace, nebo něco jiného?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 11:25
Nevím co je za problém?

Ahoj holky
Jdu k Vám pro radu :mavam: užívám antikoncepci 3.1.019 menstruace 7.1.019 jsem začalo platičko. Včera mě začalo bolet břicho a v křizi jako při menstruaci. V úterý mi psychiatr nasadil antidepresiva Asentru. Kromě šílených stavu než začnou účinkovat léky přišli tyhle bolesti. Myslíte, že ovulace? Omlouvám se, ale jsem dole nějak mokrá. Nezapacha to. Děkuji

Přečtěte si článek: Bolestivá ovulace – proč k ní dochází?

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21375 příspěvků 1 inzerát 11.01.19 11:28

Když bereš antikoncepci, tak není ovulace

cecetka
Echt Kelišová 8465 příspěvků 11.01.19 11:31

Kombinovat antidepresiva a HA - neni to nebezpecne? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 11:33

@cecetka

Podle lékařky to nevadí hned jsem to hlásila na psychiatrii.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 11:34

@cecetka @pikola
Aha to jsem netušila :zed: napadlo mě to jelikož to co že mě vychází je bílé nevím jak to popsat.

medunka23
Kelišová 7388 příspěvků 11.01.19 11:55

Asi bych zavolala i na gynekologii, a zkonzultovala s lekarkou, jestli se tyto léky nějak nesnáší, jako oboje jsou hormony a nebude to asi sranda pro tělo. Budeš pak víc v klidu když budeš vědět, že oboje bude fungovat tak jak ma.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 12:05

@medunka23

Děkuji to mě mohlo napadnout, ale musím vydržet až do pondělí už tam není

Danulinka16
Závislačka 2560 příspěvků 11.01.19 12:20
@medunka23 píše:
Asi bych zavolala i na gynekologii, a zkonzultovala s lekarkou, jestli se tyto léky nějak nesnáší, jako oboje jsou hormony a nebude to asi sranda pro tělo. Budeš pak víc v klidu když budeš vědět, že oboje bude fungovat tak jak ma.

Antidepresiva nejsou hormony přeci…Jinak z vlastní zkušenosti vím,že lékaři často o lécích, které nejsou v jejich kompetenci ví prd,takže pochybuji,že gyndarka bude jen tak z pleziru vědět…Mám takové zkušenosti z těhotenství…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 12:23

@Danulinka16
Já se ptala Dr když mi je psala a i v Lékárně. Údajně to nemá vliv, ale zkusím se zeptat v pondeli na gynekologii. Měla a mám hodně stresu napadlo zda ty bolesti nejsou tím :think:

medunka23
Kelišová 7388 příspěvků 11.01.19 22:16

@Danulinka16 a tak mi tedy řekni, když to nejsou hormony, co to je…hormonální antikoncepce, ano, fungují jinak a na něco jiného, ale úplně bych to nezavrhovala.

Váš příspěvek
Reklama