Nevím co mám dělat prosím poraďte

Anonymní
7.9.21 18:50

Nevím co mám dělat prosím poraďte

Ahoj potrebuju poradit
Prosím bez žádných narážek
Asi před půl rokem jsem se s kamarádkami opila a přišel tam můj velice dobrý kamarád z dětství a pil s námi a v omamení
Alkoholem jsme se spolu vyspali
Já to v sobě nemohla dusit a manželovi jsem to,,bohužel,, řekla
A od té doby to začlo
Když uvidí nějakou ženskou tak říká jak ji - cituji,,ošoustá,, atd Že prý když nekoho potká a vyspí se s ni
A bude v pohode, ze s ni bude
A přitom mi říká, ze mě miluje
Máme spolu 2 děti
A hlavně já si neumím už představit být bez něho neumím si představit, že by byl s někým jiným
A hlavně, že by nějaká cizi ženská vychovávala moje děti
Každým dnem toho lituji
Ponizuji se před nim tím, ze kolikrát před nim i klecim a prosím ho aby mi odpustil
Aby nebyl s jinou
Já už nevím co mám dělat prosím poraďte
On ví moc dobře, že pro naše manželství a pro naše děti jsem schopna udělat cokoliv na světě :,( :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
716
7.9.21 18:57
@Anonymní píše:
Ahoj potrebuju poradit
Prosím bez žádných narážek
Asi před půl rokem jsem se s kamarádkami opila a přišel tam můj velice dobrý kamarád z dětství a pil s námi a v omamení
Alkoholem jsme se spolu vyspali
Já to v sobě nemohla dusit a manželovi jsem to,,bohužel,, řekla
A od té doby to začlo
Když uvidí nějakou ženskou tak říká jak ji - cituji,,ošoustá,, atd Že prý když nekoho potká a vyspí se s ni
A bude v pohode, ze s ni bude
A přitom mi říká, ze mě miluje
Máme spolu 2 děti
A hlavně já si neumím už představit být bez něho neumím si představit, že by byl s někým jiným
A hlavně, že by nějaká cizi ženská vychovávala moje děti
Každým dnem toho lituji
Ponizuji se před nim tím, ze kolikrát před nim i klecim a prosím ho aby mi odpustil
Aby nebyl s jinou
Já už nevím co mám dělat prosím poraďte
On ví moc dobře, že pro naše manželství a pro naše děti jsem schopna udělat cokoliv na světě :,( :(

To už nikdy nedělej.

Úlet byl blbost a přiznání manželovi ještě větší.
Omluvila ses, o odpuštění požádala, je to na něm, měl by to umět zpracovat nějak inteligentněji než tak, jak to dosud předvádí.
Měl na to půl roku, tak za tu dobu už nějakou o. oustal, nebo je to jen plané vyhrožování?
Jinak fungujete?
Do poradny byste jít mohli?
Aktuálně přestaň na ty jeho kecy jakkoliv reagovat, prosit, znovu a znovu se omlouvat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
7.9.21 18:57

Hele, popel na hlavě očividně máš nasypaný, nekleč před ním prosím tě :roll: udělala jsi blbost, ještě větší blbost jsi udělala kdyžs to vyklopila doma… ale takhle…za to, co se stalo tě mohl kopnout do zadku (na co by měl plné právo a zasloužila by sis)..jestli se ale rozhodl ti „odpustit“ má se podle toho chovat…a ne chovat se jako ubožák… otázka jestli to vůbec lepit… Nezdá se, že by se na to chystal zapomenout :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.9.21 18:58

No… tak on se stejně pomstí, bude spát s jinou. S tim uz nic neuděláš. Sou.tat s někým jiným, to není otazka vteřiny…to chce přípravu… takže si své chování teď můžeš vyžrat až do dna a přemýšlet, proč jsi vám zkazila manželství. Žádný alkohol te neomlouvá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 18:59

To co jsi udělala je rozhodně špatný, nebudu soudit, mohl by se s tebou chtít rozejít, na to by měl právo.
Ale přestaň se před ním tak ponižovat, klečet před ním, odprošovat ho…
Rozhodl se zůstat s tebou, až se přestaneš ponižovat, snad přestane i on s timi narážkami, asi s ním žádná jít zatím nechtěla, jinak by to takhle neprožíval.
Takže chovat se normálně, sebevědomě, jiný by tě kdyžtak taky chtěl, on si uvědomí o co by mohl přijít a snad to zachráníte.
Partneři si vždy musí být rovnocení, jak tohle pak vypadá před dětmi.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 19:00
@Rosary píše:
Hele, popel na hlavě očividně máš nasypaný, nekleč před ním prosím tě :roll: udělala jsi blbost, ještě větší blbost jsi udělala kdyžs to vyklopila doma… ale takhle…za to, co se stalo tě mohl kopnout do zadku (na co by měl plné právo a zasloužila by sis)..jestli se ale rozhodl ti „odpustit“ má se podle toho chovat…a ne chovat se jako ubožák… otázka jestli to vůbec lepit… Nezdá se, že by se na to chystal zapomenout :nevim:

On se nechová jako ubožák, on jim nepodelal manželství.

• Citovat
  • Nahlásit
311
7.9.21 19:05
@Anonymní píše:
On se nechová jako ubožák, on jim nepodelal manželství.

Jasně, že to podělala ona. Dyť jsem psala, že by si kopnout do zadku zasloužila, čti :roll: když se ale domluví, že to tedy budou lepit (což očividně rozešlí nejsou), kecy „tu ošuk*m“ ubohý jsou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
7.9.21 19:05

Jste jeden lepší než druhý, nemáte si co vyčítat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7141
7.9.21 19:06

Holt jsi nemela chlastat, kdyz pak roztahnes kdekomu.
Tak ted uz to vis a mas aspon ponauceni. ;)
Manzel ti to urcite vrati, vyspi se s nejakou a bud to ustojite nebo ne. Ber to z te lepsi stranky, treba vam ta nevera i upevni vztah, jak tady nekteri siri tyhle teorie :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14687
7.9.21 19:20

Pokud se rozhodnete spolu zustat, nemeli byste si to uz omlacovat o hlavu.
Uz se pred nim neponizuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3748
7.9.21 19:21

Zničila sis rodinu no :nevim: On na to očividně zapomenout nedokáže, takže buď nějaká manželská poradna nebo jít od sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21827
7.9.21 19:24

Bože ty jsi tele :roll: tak jsi byla upřímná, dobře ti tak. Cos čekala, že tě pochválí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1348
7.9.21 19:31

Proč se takhle ponižiješ? Proc si pred něj klekáš??? Jasně, udělala jsi chybu (vlastně dvě - prvni byla nevěra a druhá přiznaní se), tak za ní neh následky, ale se vztyčenou hlavou. To co předvádí tvůj manžel je ubohý. Řekla bych mu, že jestli tu potřebu má, tak ať se s některou vyspí, ale urcitě bych ze sebe nedělala chudinku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1081
7.9.21 19:32

No vypadá to, že se s tím prostě nesrovná. A nedivím se, to zvládne málo kdo. Taky si myslím, že ti to bude chtít “vrátit”. Jenže to není řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
7.9.21 19:32

Zkoušela jsi manžela dovést na párovou terapii? Najít nějakého psychologa s touhle specializací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat