Nevím co s partnerem - hádky před dovolenou

Anonymní
30.7.13 10:36

Nevím co s chlapem!

Holky, v sobotu odlétáme na týdenní dovču, jen my dva, myslela jsem, jak si to užijeme, naposledy jsme byli v Chorvatsku před 3lety, ještě bez malé a s partou kamarádů. Těšila jsem se hodně na tuhle dovolenou a teď mě to nějak přechází…
Poslední týden to u nás je na kordy, přitom já vážně nevím co dělám špatně. Uvařeno má, uklizeno má, všechno co chce, tak dostane :cert: ohledně dovči o výměnu peněz, rezervace busu na letiště, i pojištění obstarávám já - samozřejmě, jsem ženská, ale žádnej vděk.. prostě samozřejmost.
Poslední týden cca začal dělat to, že si třeba dvakrát denně zavoláme, (malá miluje telefonování), celé dopoledne v práci nic moc nedělá, vlastně, kromě psaní na FB s kamarádkami, tak mu cca 1× zavolam, a on vesměs jen píše.. píše normálně, mile.. jakmile zavolám, třeba jak se má, apod. že jdeme ven a co nového a tak..chvíli se baví a pak spustí jak mu hučim do hlavy, jak toho má po krk..že nikam nepojede, apod. :roll: tak si říkám - mám tohle zapotřebí?? :(
Teď, před chvilinkou to vylepšil tak, že telefon položí na stůl a čeká až domluvím.. :zed: :zed: to mě nasralo totálně!!
Nechápu, co si o sobě ten chlap myslí!!! Nejsem nějaká stíhačka, nějaká fůrie, ale dáváme psa na hlídání jeho rodičům, malou na chalupu na prázdniny, a chci mu říct, domluvit se, když v tu chvíli mi volá jeho sestra ohledně psa, a on se chová jako naprostej trotl… Nemluvím ani o tom, že přijde domů, nají se a lehne si na gauč a usne!! :zed:
Jen kdybych po 12h směně přišla já a lehla si a usla.. :nevim:
Prostě jsem se chtěla jen vypovídat, děkuju za vyslechnutí.. :oops:
Tak jsem se těšila a bojím se toho, že se budu týden dívat na jeho kyselej ksicht, a poslouchat ať jsem zticha, apod. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

becky87
30.7.13 10:39

A musis mu volat do prace? Nevolej mu vubec, promluv si s nim az doma. Ja teda jsem celej den v kontaktu s mužem i z prace, piseme si na fb, ale kdybych vedela ze mu to vadi, tak mu nebudu psat.

• Nahlásit
  • Citovat
13075
30.7.13 10:39

.

Příspěvek upraven 03.02.14 v 17:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
30.7.13 10:41

Nevolej mu do prace. Ani mu nepis. Pockej az se ozve sam. A dej mu pak v tom telefonu najevo, ze nemas cas :) a rekla bych mu ok nechtel jsi jet domluvila jsem se s kamoskou a ty zustavas doma! :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
816
30.7.13 10:41

Ach jo, co mu to přelítlo přes čumák? Jak dlouho jste spolu? Na dovču by se měl těšit a ne dělat drahoty jak nějakej milostpán. Nehustí do něj nějaká kamarádka na fb něco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.13 10:42
@tamata píše:
Oni jsou ale vždycky dvě verze :nevim:
A říct o mě partner, že v práci nic nedělám, tak bych byla nadšená :nevim: A kdyby mi do toho volal několikrát za den do práce, tak bych ho za stíhačku měla a dost by mě to obtěžovalo :nevim: Každej to má jínak a nejlepší by bylo si sednout spolu a promluvit si o tom, co komu vadí. Jenže to už dneska lidi bohužel neumí.

Neumí no.. Nevolám mu několikrát - psala jsem 1-2×!!! A ano, nic nedělá, sedí v budce a čeká do 12h, než mu přijede kamion!

• Nahlásit
  • Citovat
7995

Napada me, jak vis, co dela dopoledne v praci a s kym si pise. Taky me napada, ze treba opravdu potrebuje tu dovolenou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464

Možná nějaká chlapská krize :nevim: i chlapi prej jdou do přechodu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
30.7.13 10:43

A jako proc mu volas do prace?? Jako se nedivim ze je pak nastvany. S chlapem si volame jenom kdyz neco potrebujem chcu aby nakoupil nebo neco nutneho.Ale abych mu volala jenom protoz se chcu vykecat se mu nedivim.Mas nejake kamaradky snad ne?? Tak zavolej jim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.13 10:43
@lasicce píše:
Ach jo, co mu to přelítlo přes čumák? Jak dlouho jste spolu? Na dovču by se měl těšit a ne dělat drahoty jak nějakej milostpán. Nehustí do něj nějaká kamarádka na fb něco?

No…to nevím… :( Jsme spolu skoro 6let. Nevím, těšil se a teď tohle.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Pretorka
30.7.13 10:44

Za chvíli ti bude zdejší komunita radit, at od něj okamžitě utečeš :-) P. S. : neotravuj ho v práci s tím, že si chceš povídat

• Nahlásit
  • Citovat
464
30.7.13 10:44

@kattkka my si s přítelem taky voláme a to že třeba i třikrát nebo čtyřikrát denně a neobtěžuje to ani mě ani jeho a to dělá s chlapama na stavbě takže se má s kym bavit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
30.7.13 10:45

NO TAK MU NEVOLEJ! Mně by asi vydilo, být celý den v kontaktu se svou polovičkou a jak znám jeho, vadilo by mu, kdybych ho v práci otravovala. :nevim: A teda, že o něm řekneš, že v práci nic nedělá, to je taky dobrý :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
30.7.13 10:45
@Anonymní píše:
Neumí no.. Nevolám mu několikrát - psala jsem 1-2×!!! A ano, nic nedělá, sedí v budce a čeká do 12h, než mu přijede kamion!

Boze a proc mu vubec volas?? To nemas zadne zaliby s ditkem?? Kamaradky??

Na krizi to hoplky nesvadejte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
816
30.7.13 10:46
@Anonymní píše:
No…to nevím… :( Jsme spolu skoro 6let. Nevím, těšil se a teď tohle.. :(

Nejlepší bude si s ním naživo promluvit, abyste neměli oba zkažený týden. Dneska mu do práce nevolej, po práci si s ním sedni a zeptej se ho, co mu vadí, že tebe tohle nebaví a jestli nechce jet, jestli si máš hledat za něj náhradu. Zkus to bez emocí, věcně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama