Nevím, jak s ním navázat vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 17:28
Nevím jak na něj

Ahoj holky, moc bych poprosila o radu..Zamilovala sem se do jednoho muze potkáváme se na akcich porada je..
Zacali jsme spolem povídat a dost mě zaujal je sam nikoho nemá.
Jenom mam problém v tom že když se ho snažila sem se ho dostat nekam ven nevyslo to..Poslední dobou me na zprávy na fb neodpovida..Když se vidíme tak je naprosto v pohodě.
Dost mě čekuje sem si všimla a, když se kolem mě nějaky muž motal tak i žárlil ze na me vyhrkl třeba větu, že kdo to je nebo kde jsi stim muzem byla? Dost sem hledela..Nevím si snim nějak rady :( Sem v tom namočena až po uši..Asi i tuší, že to tak je jsem dost čitelná neporadil by mi někdo prosim co dal vymyslet? Jsem jak mala ale fakt si nevim rady.. Díky moc za snad pozitivni komentare a přeji hezky zbytek dne :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Cenarius
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 29.05.19 17:31

Narovinu mu to napsat?

Tableta
Kelišová 5201 příspěvků 29.05.19 17:31

Já bych se ho narovinu zeptala, jak to mezi váma dvěma vidí. Ale musím říct, že jeho chování je docela divný.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 29.05.19 17:32

Nech ho byt.. myslim, ze nema zajem, ale zaroven nesnese, aby Te mel nekdo jiny a tak „zarli“.. tohle byl presne byvaly a mel hooodne majetnicke sklony..

Lioness34
Závislačka 2666 příspěvků 29.05.19 17:33

Nechat věcem volný prubeh. Muž by měl zvat ženu někam a ne obráceně / pokud to nebylo zlehka tedy jooo někdy někam můžeme zajit…

Já bych tomu nechala čas. Rozhodně netlac na pilu a uvidíš časem. Muž se má snažit a kdyby tak hodne chtěl tak už te sám pozval… kdo ví co řeší apod ale rozhodne se nevnucuj

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 17:37

Ja práve dost nechapu to jeho chovani prostě když se objevim tak vi kde jsem co delam, ale aby něco udelal to nic..Dost mě to trapi je prostě skvelej, a ja ted prochazim teukym rozchodem otce mého maleho takže mam toho vic nez dost:/
Jsem ho pozvala na kafe a nic prostě..Nechci se moc mu vnucovat..Ma kolem sebe lidi jestli ovlivnitelny timto me i napadlo?

Kfětoslava
Závislačka 2787 příspěvků 29.05.19 17:43

Tak až se příště zeptá: kdo to je nebo kde jsi s ním byla? Tak bych se zeptala: proč tě to zajímá?

radkacka
Povídálka 17 příspěvků 29.05.19 17:43
@Tazvesnice píše:
Nech ho byt.. myslim, ze nema zajem, ale zaroven nesnese, aby Te mel nekdo jiny a tak „zarli“.. tohle byl presne byvaly a mel hooodne majetnicke sklony..

Napadlo mě i todle právě, že prostě mu to dělá dobře že má o něj někdo zájem, ale proč to dělá tod otázka :think:

Příspěvek upraven 29.05.19 v 17:44

Kfětoslava
Závislačka 2787 příspěvků 29.05.19 17:44
@Anonymní píše:
Ja práve dost nechapu to jeho chovani prostě když se objevim tak vi kde jsem co delam, ale aby něco udelal to nic..Dost mě to trapi je prostě skvelej, a ja ted prochazim teukym rozchodem otce mého maleho takže mam toho vic nez dost:/
Jsem ho pozvala na kafe a nic prostě..Nechci se moc mu vnucovat..Ma kolem sebe lidi jestli ovlivnitelny timto me i napadlo?

Osobně nebo přes Fcb? Četl to?

Tichošlápek
Extra třída :D 14872 příspěvků 29.05.19 17:44
@Anonymní píše:

Jestli jsi ho pozvala ven a on neprojevil zájem, tak bych to nechala být.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 17:47
@Kfětoslava píše:
Osobně nebo přes Fcb? Četl to?

Právě že přes Fb osobně ne nečetl to právě ale zas si říkám vyskoči to upozornění :think:

Annabela11
Závislačka 3760 příspěvků 29.05.19 17:47
@Anonymní píše:
Ahoj holky, moc bych poprosila o radu..Zamilovala sem se do jednoho muze potkáváme se na akcich porada je..
Zacali jsme spolem povídat a dost mě zaujal je sam nikoho nemá.
Jenom mam problém v tom že když se ho snažila sem se ho dostat nekam ven nevyslo to..Poslední dobou me na zprávy na fb neodpovida..Když se vidíme tak je naprosto v pohodě.
Dost mě čekuje sem si všimla a, když se kolem mě nějaky muž motal tak i žárlil ze na me vyhrkl třeba větu, že kdo to je nebo kde jsi stim muzem byla? Dost sem hledela..Nevím si snim nějak rady :( Sem v tom namočena až po uši..Asi i tuší, že to tak je jsem dost čitelná neporadil by mi někdo prosim co dal vymyslet? Jsem jak mala ale fakt si nevim rady.. Díky moc za snad pozitivni komentare a přeji hezky zbytek dne :)

Nema zajem… :nevim:

karkarka
Závislačka 3820 příspěvků 29.05.19 17:51

Nemá o tebe zájem.

Kfětoslava
Závislačka 2787 příspěvků 29.05.19 18:03
@Anonymní píše:
Právě že přes Fb osobně ne nečetl to právě ale zas si říkám vyskoči to upozornění :think:

třeba s tím neumí, taky se mi stalo, že jsem neviděla zprávu

cascada1
Povídálka 33 příspěvků 29.05.19 18:03

Nechce tě. Jen si něco chce dokázat. Bohužel. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama