Nový přítel x otec dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 15:43
Nový přítel x otec dítěte

Ahoj všem…

Jsem mladá maminka s rok a půl starým dítětem. Po nějaké době jsem se rozešla s otcem malé (je nám oboum kolem 20). Našla jsem si staršího přítele, který je úplný opak otce dítěte. Mám opravdu pocit, že mě má rád, že se zajímá, jak mi je, co dělám. Narozdíl od otce malé (byl to hlavní důvod, skoro žádný zájem o mě, skoro nebýval doma). Co mě tíží je, že se otec malé vcelku změnil. Tak nějak možná trochu dospěl. Neříkám, že se zajímá nějak extra hodně ale víc, než dřív. O dítě se staral vždy. Jak finančně, tak časově… Tíží mě takový špatný pocit, že jsem rozbila rodinu (i když impulsem byl jeho nezájem, opakovaně jsem mu přitom říkala, co mi vadí, co společně můžeme změnit). Nový přítel je úplně jiný.. zodpovědný, starostlivý, dítě miluje jak vlastní.. je o 11 let starší. Jenže já neustále tihnu nějak k tomu, že by byla šance na plnohodnotný rodinný život s otcem malé. A nedovedu si vysvětlit, proč. Jsem si ale jistá, že kdyby nás nespojovala malá, nebyla bych s ním už a ani to neřešila. Netuším, co dělat. Novému příteli nechci nějak ublížit, ale zároveň jsem asi po čase po rozchodu ochotná slevit ze svých potřeb pro rodinu.. vůbec nevím, jestli je nějaká šance, že by se ještě stal dobrým partnerem i otcem zároveň…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1871 příspěvků 29.05.19 16:15

Hele a nezakládala jsi už náhodou dvě stejné diskuze?
Nečekáš se svým přítelem dítě?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 16:26

Prosím, vyjadřujte se spíše k tématu a nehažte sem výlevy někoho jiného. :kytka:. Jsem ráda za každý názor. Zakl.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17060 příspěvků 29.05.19 16:34
@Anonymní píše:
Ahoj všem…Jsem mladá maminka s rok a půl starým dítětem. Po nějaké době jsem se rozešla s otcem malé (je nám oboum kolem 20). Našla jsem si staršího přítele, který je úplný opak otce dítěte. Mám opravdu pocit, že mě má rád, že se zajímá, jak mi je, co dělám. Narozdíl od otce malé (byl to hlavní důvod, skoro žádný zájem o mě, skoro nebýval doma). Co mě tíží je, že se otec malé vcelku změnil. Tak nějak možná trochu dospěl. Neříkám, že se zajímá nějak extra hodně ale víc, než dřív. O dítě se staral vždy. Jak finančně, tak časově… Tíží mě takový špatný pocit, že jsem rozbila rodinu (i když impulsem byl jeho nezájem, opakovaně jsem mu přitom říkala, co mi vadí, co společně můžeme změnit). Nový přítel je úplně jiný.. zodpovědný, starostlivý, dítě miluje jak vlastní.. je o 11 let starší. Jenže já neustále tihnu nějak k tomu, že by byla šance na plnohodnotný rodinný život s otcem malé. A nedovedu si vysvětlit, proč. Jsem si ale jistá, že kdyby nás nespojovala malá, nebyla bych s ním už a ani to neřešila. Netuším, co dělat. Novému příteli nechci nějak ublížit, ale zároveň jsem asi po čase po rozchodu ochotná slevit ze svých potřeb pro rodinu.. vůbec nevím, jestli je nějaká šance, že by se ještě stal dobrým partnerem i otcem zároveň…

Neměla jsi jít do dalšíhó vztahu, ten předchozí nemáš vyřešený. Jen proto, aby dítě vyrůstalo u bio otce, bych se s ním dohromady nedávala. Víš, proč jste se rozešli. Lidi se nemění. Možná si uvědomil, co ztratil. Ale pokud ve vašem vztahu bylo hodně zádrhelů, samo se to nezlepší. Novému partnerovi bych nalila čistého vína, ať ví, na čem je :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 16:38
@Russet píše:
Neměla jsi jít do dalšíhó vztahu, ten předchozí nemáš vyřešený. Jen proto, aby dítě vyrůstalo u bio otce, bych se s ním dohromady nedávala. Víš, proč jste se rozešli. Lidi se nemění. Možná si uvědomil, co ztratil. Ale pokud ve vašem vztahu bylo hodně zádrhelů, samo se to nezlepší. Novému partnerovi bych nalila čistého vína, ať ví, na čem je :nevim:

To jsem taky udělala. Neměla jsem v tu dobu pocit, že bych šla z nevyřešeného. Byl mi 4 měsíce úplně fuk.. nový přítel ví, na čem je.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 16:44
@Russet píše:
Neměla jsi jít do dalšíhó vztahu, ten předchozí nemáš vyřešený. Jen proto, aby dítě vyrůstalo u bio otce, bych se s ním dohromady nedávala. Víš, proč jste se rozešli. Lidi se nemění. Možná si uvědomil, co ztratil. Ale pokud ve vašem vztahu bylo hodně zádrhelů, samo se to nezlepší. Novému partnerovi bych nalila čistého vína, ať ví, na čem je :nevim:

Rozchod byl protože si mě nevšímal. Necítila jsem od něj žádnou lásku, pomoc. Trávili jsme spolu jako rodina plno času, výlety, procházky doma pak večery. Pak obrátil a vyšlo z toho, že se mu líbí jiná, s kterou si taky začal. Já v tu dobu s nynějším partnerem pouze kamarádila.

PetrDOA
Kecalka 123 příspěvků 29.05.19 16:45

Uprimne pokud si zacal s jinou, zacne si s ni i znova. Chlap se tezko meni.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 29.05.19 16:49
@Anonymní píše:
Prosím, vyjadřujte se spíše k tématu a nehažte sem výlevy někoho jiného. :kytka:. Jsem ráda za každý názor. Zakl.

Pry vylevy nekoho jineho :roll: a co je to, co jsi napsala Ty? :nevim: promin, ale prijdes mi dost nedospela.. k tematu - lidi se zase tolik nemeni, ja bych treba, jak se rika, dvakrat do stejne reky nevstoupila a to ani kvuli diteti, stejne to casem prestane opetovne fungovat a dite zazije Vas rozchod podruhe, pak mozna potreti, poctvrte, v mezicasech si najdes pokazde jineho pritele a diteti udelas v hlave totalni bordel.. a jak jste s otcem male od sebe? Jestli jen par mesicu, tak opravdu nebud naivni, ze se zmenil :zed: ze zkusenosti vim, ze zmena u cloveka mozna je (proto jsem psala, ze se zas az tolik lidi nemeni),ale je to otazka let a zivotnich zkusenosti..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 16:50
@PetrDOA píše:
Uprimne pokud si zacal s jinou, zacne si s ni i znova. Chlap se tezko meni.

Tak to nebyla nevěra. Já se s ním rozešla, on si ji našel 2 týdny po rozchodu (znali se rok). Já v té době měla nynějšího jen jako kamaráda. Nevím, jestli to byl protest nebo co ale jeho vztah s ní byl velmi krátký.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 16:52
@Tazvesnice píše:
Pry vylevy nekoho jineho :roll: a co je to, co jsi napsala Ty? :nevim: promin, ale prijdes mi dost nedospela.. k tematu - lidi se zase tolik nemeni, ja bych treba, jak se rika, dvakrat do stejne reky nevstoupila a to ani kvuli diteti, stejne to casem prestane opetovne fungovat a dite zazije Vas rozchod podruhe, pak mozna potreti, poctvrte, v mezicasech si najdes pokazde jineho pritele a diteti udelas v hlave totalni bordel.. a jak jste s otcem male od sebe? Jestli jen par mesicu, tak opravdu nebud naivni, ze se zmenil :zed: ze zkusenosti vim, ze zmena u cloveka mozna je (proto jsem psala, ze se zas az tolik lidi nemeni),ale je to otazka let a zivotnich zkusenosti..

Taky výlev. Nikde jsem neříkala, že neni. Použila jsem to jako normální slovo, ne hanlivé označení. Od sebe jsme asi šest měsíců.

PetrDOA
Kecalka 123 příspěvků 29.05.19 16:53

A protoze mu kratky vztah skoncil a nikoho dalsiho momentalne nema hraje si na vzornyho tatinka a chce te zpatky? A myslis ze kdyz mu to umoznis ze se to nebude opakovat? Ja si nejsem tak jistej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 16:55
@PetrDOA píše:
A protoze mu kratky vztah skoncil a nikoho dalsiho momentalne nema hraje si na vzornyho tatinka a chce te zpatky? A myslis ze kdyz mu to umoznis ze se to nebude opakovat? Ja si nejsem tak jistej.

Nevím. Jako jediného chlapa ve svým životě nechápu, bohužel. Já nikdy moc nevěděla, co chce vlastně, jak chce fungovat. O sex mu ale určitě nejde. To se vylučuje s jeho problémy.

PetrDOA
Kecalka 123 příspěvků 29.05.19 16:57

A co si s nim zkusit o vsem popovidat a zjistit si presne o co mu jde?

arinecka
Kelišová 6556 příspěvků 29.05.19 17:01

Tak sama píšeš, že kdyby vás nespojovala malá, tak bys s ním nebyla a už a ani to neřešila :nevim: Jako táta může fungovat i když spolu nejste. Tedˇmáš přítele, co má rád tebe i tvou dceru a chceš se vrátit k někomu kdo na vás kašlal? Nedělej to.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama