Nevím, které zaměstnání vybrat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineMMarcela
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 140 inzerátů 05.12.18 22:32
Nevím které zaměstnání vybrat

Omlouvám se, nešlo mi uložit jako anonym, vzhledem k citlivým údajům, tedy raději mažu… Děkuji za pochopení.

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 05.12.18 22:40
@MMarcela píše: .

Ahoj.

Vzhledem k Tvé rodinné situaci určitě zaměstnání číslo 1.

Věřím, že „hození do vody“ zvládneš na jedničku.

joli31
Kecalka 321 příspěvků 05.12.18 22:40

Napište si na papír plusy a mínusy.
Budete raději v kolektivu, nebo sama?
Osobně, mít doma 3malé děti a situaci kterou máte, určitě volím tu první, ale také záleží co konkrétně práce obnáší.

Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 140 inzerátů 05.12.18 22:51

@joli31 Děkuji za radu. Právě, že bych ideálně chtěla do kolektivu. Přece jen pro RD už jsem se moc těšila mezi lidi do práce. A taky proto jsem tak na vážkách. Bojím se, že pokud budu jen mezi 4 zdmi, bude mě to deptat. Na RD mi moc chyběl právě sociální kontakt s ostatními lidmi. Ale to že je to za rohem..... No, kdybych byla jen já, mám jasno. Budu dojíždět. Ale jsou tu děti, tak taky vidím že to bližší místo je kvůli nim lepší i když je méně ohodnocené. Ale nevím jestli na tom nebudu pak s psychikou taky na štíru :? :nevim:

Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 140 inzerátů 05.12.18 22:54

@tininas Děkuji za reakci. Jojo, pravda, kvůli dětem 1. varianta. Ale bojím se, že i když bych se do toho dostala, tak že z té samoty tam a ze všeho dodma brzy „zcvoknu“…

Ta 2.ka je tak lákavá… Ten kolektiv, to je pro mě velké plus. Ale pravda, musím myslet spíš na děti než a sebe. Máte pravdu.

tininas
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 05.12.18 23:03
@MMarcela píše:
@tininas Děkuji za reakci. Jojo, pravda, kvůli dětem 1. varianta. Ale bojím se, že i když bych se do toho dostala, tak že z té samoty tam a ze všeho dodma brzy „zcvoknu“…Ta 2.ka je tak lákavá… Ten kolektiv, to je pro mě velké plus. Ale pravda, musím myslet spíš na děti než a sebe. Máte pravdu.

A co takhle hledat ten sociální kontakt někde jinde?

Nějaký kurz, najít kamarádku v okolí (např. přes sociální sítě).

Věřím, že je to těžké. Jsem též introvert. Ale i vím, že když člověk opravdu chce, tak dokáže pohnout horou. :)

zrnko
Kecalka 424 příspěvků 06.12.18 08:10

@MMarcela
Necetla jsem puvodni dotaz, ale velky kolektiv taky nemusi byt vyhodou. Nekdy vice lidi = vice problemu. Lidi jsou vselijaci,kazdy ma nejake sve vrtochy. Urcite bych se rozhodovala primarne podle flexibility prace a miry dojizdeni. Urcite do doby, kdy je prioritou rodina.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >