Nevím, na čem jsem s objevem

Anonymní
21.5.18 08:56

Nevím na čem jsem s objevem

Ahoj holky, normalne sem neprispivam, ale ted me trapi jedna citova zalezitost. Skoncila jsem po nekolikaletem vztahu, nebyla jsem uz zamilovana a spokojena a nevidela jsem budoucnost.
Poznala jsem jineho kluka, je o par let starsi nez ja, hrozne jsme si sedli povahou i humorem a pritahuje me i fyzicky. Zname se 2 mesice, on byl hodne iniciativni, porad vymyslel vylety, zval me nekam ven, nebo at ho jdu doprovodit nejakou akci a podobne. Rikal, ze me ma rad a libim se mu. Uz probehlo i neco vic, ale presto semnou byl porad v kontaktu i po tom, takze mu o to jedno jit nemohlo.
Ani jeden z nas nechce vztah, je jeste brzo po rozchodu u obou, ale po tom, co jsme spolu byli temer cely vikend v tahu, se nejak odmlcel. Prestal mi psat pravidelne, odepise jednou za x hodin a nebo se vubec neozve skoro. A to ja nejsem takova ta stihacka, co mu vypisuje, odpovidam na jeho zpravy ale prvni mu nepisu skoro vubec. Ptala jsem se ho, co se stalo a on mi rekl, ze uz to zavani vztahem a ze bysme meli radeji zpomalit a dal se poznavat, nez se do vztahu pustime. Ze on se do vztahu moc nezene. A ze on ani nevi co chce a meni nazory porad. Pritom ja zadny vztah taky zatim nechci, chtela jsem se s nim vidat a psat dal, je mi s nim fajn a cekat, co z toho vyplyne.
Od te doby jsme se videli a vse bylo osobne jako v normalu. A jinak se neozyva, nepise. Vim, ze nekdo neni vypisovaci typ, ale zase toto je taky extrem, kdyz se chce seznamovat a poznavat dal, ne? Nevim, na cem jsem. Nejsem zadna 15leta pubertacka uz, ale je mi to lito a trapi me to.
Asi bych od toho mela dat ruce pryc, co? I kdyz to boli. Ale hrozne mi sednul a ja byla spokojena jak je iniciativni a rozumime si. Dost to semnou zamavalo. Necekala jsem to od nej.
:(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
355
21.5.18 08:59

Obávám se, že pán neví, co chce a Vás to akorát bude stát nervy a spoustu slz, než a jestli vůbec se k něčemu dokope..
Asi bych to zabalila a poohlédla se jinde, pokud teda nechcete čekat dalších pár let, než a zda si to ujasní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
21.5.18 09:05

Nesnáším tohle hraní si na to, jestli to je vztah nebo není. Zkrátka je vám spolu dobře, trávíte spolu čas, muckáte se… chodíte spolu - máte (spolu nějaký) vztah.

Mě spíš přijde, že jste se poznali lépe, že mu na tobě třeba začalo něco vadit a tak přemýšlí, jestli do toho jít nebo ne. Nebo se mu třeba ozvala bejvalka, začala ho lámat zpět… a on váhá a neví. A nebo prostě není z toho rozchodu ještě venku, opadla z něj zamilovanost a on už nechce pokračovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
21.5.18 09:07

No ja nevim, asi bych to vzdala. Jestli se mu zda, ze na neho tlacis, asi to bude cim dal horsi, kdyz ti rekl, ze to zavani vztahem. Samozrejme muzete byt pratele, a taky muzes cekat nekolik let, nez se rozhoupe.Aby ti nakonec nerekl, ze jako kamaradka a obcasna milenka jsi super, ale zit s tebou nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.18 09:14

Zakladatelka
No prave, bylo nam spolu hezky a ja o to nechci prijit. On hrozne zacal ve vsem spechat a porad neco chtel podnikat a ted couve, po tom, co mne to jeho tempo zacalo vyhovovat.
Od te doby, co mi to rekl, tak jsme se osobne videli 2× a bylo vse v poradku, prochazeli jsme se, povidali si a on zacal fyzicky kontakt (objimani a libani), nic vic nebylo. Tak jsem myslela, ze bude zase lip a od te doby ticho po pesine. Tak kdybych mu necim vadila, tak ani nebude mit snahu se videt nebo se ke mne nejak osobne mit? Nevim, opravdu se v muzich nevyznam. Nastesti odjizdim zitra sluzebne na 2 tydny pryc tak budu od nej daleko a treba me to preboli a nebo mu budu chybet.

• Citovat
  • Nahlásit
3149
21.5.18 09:16

Tak vztah jste spolu měli, 2 měsíce spolu, trávení volného času, sex, to je přece vztah. Ano, měla bys od něj dát ruce pryč… nepíše, neozývá se. S největší pravděpodobností má nějaký nový objev nebo kdoví co… ubožáci to řeší odmlčením.
Bohužel. Netrap se, chlapů je na světě a sedneš si s někým jiným a bude to třeba ten pravý :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.18 09:26

Je vám spolu dobře, trávíte spolu spoustu času, to je jasná jízdenka do vztahu. On vztah nechce, on nechce závazky. Proč by to nechal plynout, když to povede do vztahu, který on nechce.
Když tě nechce, nech ho jít a netrap se tím. Po dvou měsících je to stejně jen okouzlení, ještě nevíš, jestli si sednete. Můžeš být princezna ze Sáby, ale když tě chlap nechce (je jedno z jakého důvodu), nic s tím neuděláš.
:srdce: :kytka: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15097
21.5.18 10:05

Ty nechceš vztah, ani on nechce vztah, ale protože on si ho dovolí nechtít, tak ty ho hned chceš. To je jak u blbých na dvorku :mrgreen:
Pak že ženy ví co chtějí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.18 11:03

To ne, ale kdyz nam spolu bylo dobre, myslela jsem, ze to nejak dopadne proste…proc se stranit cloveku, se kterym si rozumite?

• Citovat
  • Nahlásit
1720
21.5.18 11:28
@zoidberg píše:
Ty nechceš vztah, ani on nechce vztah, ale protože on si ho dovolí nechtít, tak ty ho hned chceš. To je jak u blbých na dvorku :mrgreen:
Pak že ženy ví co chtějí :mrgreen:

A tebe to ještě překvapuje? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
21.5.18 13:17

Me prijde, ze to na tebe zkusil (uhanel te), ty ses zabouchla (spala jsi s nim, rekla jsi mu, ze je ti s nim dobre a nikoho jineho nemas), a jemu to dela dobre = dostal te a ma pocit, ze te ma jistou.

Rekla bych mu pravdu, ze ho mam rada, ze jsem si s nim uzila spolecne traveny cas, ale ted se zacal chovat divne, pusobi to na me, ze je sam zmateny a nevi co vlastne chce, a ze o neco takoveho ve svem zivote nemam zajem TECKA. (Hlavne nerikej, at se ozve, ze tu pro nej budes apod. - to by ses nikdy nedostala z te stavajici pozice cekatelky na vztah a holky, co ho desne chce.) No a pokud ma zajem, cca do mesice se zmobilizuje k nejake akci, jestli ne, radim zapomenout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pidlák Povidlový
21.5.18 17:06
@Anonymní píše:
Ahoj holky, normalne sem neprispivam… …
Asi bych od toho mela dat ruce pryc, co? I kdyz to boli. Ale hrozne mi sednul a ja byla spokojena jak je iniciativni a rozumime si. Dost to semnou zamavalo. Necekala jsem to od nej. :(

Napadlo mne že buď má někoho jiného, nebo má špatnou zkušenost z předchozího vztahu. Taky je možnost, že si chtěl jen vrznout a vztah opravdu nechce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.18 08:04

Zakladatelka:
No taky uz mi pripada, ze si chtel jen vrznout. Ale mrzi me to, choval se opravdu hezky a snazil se. A presvedcoval me, ze takovej neni, at mu verim.

• Citovat
  • Nahlásit
1572
23.5.18 03:33

Tak tyhle hry na vztah a nevztah taky nejak nechapu.

Osobne si prekladam vetu „chci se s tebou vidat, ale nechci vztah“ jako „chci s tebou jen spat, vic ne.“. Existuje jeste nejaky jiny logicky preklad? Rad se necham poucit.

A na to, abych s nekym spal snad neni treba si cely dny vypisovat a courat se po nejakejch vyletech, ne?

Proc s tim ma tolik zen problem? Ujasnete si co chcete: chcete-li vztah, neuvrtejte se do nevztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10652
23.5.18 06:50

Já taky nechci vztah (tomu přeci sama nevěříš :lol: )…a on mi odepisuje až po x hodinách!!!…hajzl jeden :mrgreen:
Se na to vykašli a najdi si někoho, kdo ten vztah chce a nebalamuť tu sama sebe ani nás ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama