Nevím, proč jsem se tak změnila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MisaK1999
Povídálka 44 příspěvků 09.01.18 18:27
Nevím, proč jsem se tak změnila

Všem děvčatům přeji hezký večer, přišla jsem si k vám pro radu, názor nebo dokonce zkušenost.
Je mi 19 let, je to asi 14 dnů, co se necítím ve svý kůži. Je mi všechno jedno, často zapomínám, jsem unavená, ale když večer usnu, tak spim jenom chvilku, pak se začnu převalovat a už nemůžu usnout, často si přijdu jak „mimo realitu“, nedokážu se zamilovat (jako bych byla bez emocí), nedokážu se radovat ani brečet… Někdy mě přepadnou ošklivé myšlenky, například, když jdu kolem balkonu, tak mě něco nutí, abych skočila… Mám z toho husí kůži…:-( Co by to mohlo být? :O Chtěla bych ještě dodat, že mám štítnou žlázu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19455 příspěvků 09.01.18 18:36

Deprese?

-Evka-
Závislačka 3732 příspěvků 09.01.18 18:42

Pokud jsi na tom až tak: „Někdy mě přepadnou ošklivé myšlenky, například, když jdu kolem balkonu, tak mě něco nutí, abych skočila…“, urychleně bych vyhledala lékaře.

MisaK1999
Povídálka 44 příspěvků 09.01.18 18:44

@pikola Taky mě napadla, ale že by jen tak? Nejsem teď nějak ve stresu, nejhorší je to, když se venku setmí… Že by deprese ze tmy?

Russet
Extra třída :D 12257 příspěvků 09.01.18 18:47

Já mám taky štítnou žlázu…Hele, jestli jsi neprodělala teď nějakou změnu, něco nepříjemného, asi bys na to mohla reagovat únavou. Studuješ? Já měla takové pocity nesoustředění po nástupu do práce po rodičáku, ale skoky z okna mě nenapadaly. Ale když myju okna, dávám si majzla.
Jestli ti není dobře, nech si udělat kompletní vyšetření, vem si volno, pokud můžeš, dělej něco příjemného každý den. Pravidelně jez. A kdyby to nebylo lepší, tak vyhledej psychologa.

MisaK1999
Povídálka 44 příspěvků 09.01.18 18:52
@Russet píše:
Já mám taky štítnou žlázu…Hele, jestli jsi neprodělala teď nějakou změnu, něco nepříjemného, asi bys na to mohla reagovat únavou. Studuješ? Já měla takové pocity nesoustředění po nástupu do práce po rodičáku, ale skoky z okna mě nenapadaly. Ale když myju okna, dávám si majzla.
Jestli ti není dobře, nech si udělat kompletní vyšetření, vem si volno, pokud můžeš, dělej něco příjemného každý den. Pravidelně jez. A kdyby to nebylo lepší, tak vyhledej psychologa.

Pomalu se připravuju na maturitu… To je podle mě v pohodě. Chodím dvakrát týdně do fitness centra, večer prochajdy, pak ještě cvičim doma… Stravuju se taky zdravě. Snad to brzo přejde, je to hrozný :nevim:

Russet
Extra třída :D 12257 příspěvků 09.01.18 18:53
@MisaK1999 píše:
Pomalu se připravuju na maturitu… To je podle mě v pohodě. Chodím dvakrát týdně do fitness centra, večer prochajdy, pak ještě cvičim doma… Stravuju se taky zdravě. Snad to brzo přejde, je to hrozný :nevim:

A máš hypotyreózu?

lekarnicka28
Závislačka 4725 příspěvků 09.01.18 18:55

Štítnou žlázu máme všichni ;), ale deprese ne. To co popisuješ není v pořádku.. je potřeba to řešit s odborníkem. Možná se ti toho moc nakumulovalo.. nějaké starosti, stres, zklamání.. neproběhlo u tebe v poslední době? Chce to změnu.. udělat si radost..a jestli nemáš sílu a ani nevíš čím by sis tu radost dělala, zajdi k doktorce a zmiň se, jak se cítíš.. Není to žádná ostuda. Hemoroidy se taky špatně řeší a ukazují a jak může být nemocný tenhle konec, může být nemocné i nitro. Držím palce.

MisaK1999
Povídálka 44 příspěvků 09.01.18 18:57

@Russet Ano.

Lenka_Hal
Kelišová 5739 příspěvků 09.01.18 18:58

To vypada jak zacinajici deprese…

MisaK1999
Povídálka 44 příspěvků 09.01.18 18:59

@lekarnicka28 Ahoj, moc Ti děkuji za podporu ;) Ano, přítel, ale to už mi přestalo být úplně jedno, že spolu nejsme. Naopak, jsem radši sama.

prcekniky
Závislačka 3367 příspěvků 09.01.18 19:02

@MisaK1999 Štítnou žlázu mají téměř všichni lidé. Ale u Tebe bych to viděla na psychologa..

MisaK1999
Povídálka 44 příspěvků 09.01.18 19:04

Nejradši bych byla, kdybych se z té “deprese” dostala sama, bez jakýchkoliv antidepresiv…

Lenka_Hal
Kelišová 5739 příspěvků 09.01.18 19:04

Neni ti hur treba v urcitou cast dne? Treba rano jsi ok, ale cim pozdeji, tim hur? To pri depresi byva. Samozrejme, neotalej s doktorem, at vylouci fyziologicky problem, a pokud je to deprese, at se resi co nejdriv. Drzim palce :kytka:

MisaK1999
Povídálka 44 příspěvků 09.01.18 19:06

@Lenka_Hal Právě jsem psala, když se venku setmí, tak je mi hůř…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >