Nevolnost dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
monallisa
Nováček 5 příspěvků 20.05.19 07:00
Nevolnost ditěte

Dobrý den maminky..dceři je rok a půl a poslední dobou po jízdě v autě zvrací..ne hned, ale až noci a zvrací kusy jídla. Kolikrat vim ze špatně pokouse jidlo ale nevyzvrací ho..jen v kombinaci s autem. Doktorka mi dala nějaké pilulky, na zklidnění zaludku, ale to do malé nemuzu dostat protoze je hodně hořké i v jidle.Chci se zeptat, nemá některá z Vás zkušenost s tímto typem nevolnosti? :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Adelka951
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 20.05.19 07:15

Co zkusit zázvorová lízátka?

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 20.05.19 07:23
@monallisa píše:
Dobrý den maminky..dceři je rok a půl a poslední dobou po jízdě v autě zvrací..ne hned, ale až noci a zvrací kusy jídla. Kolikrat vim ze špatně pokouse jidlo ale nevyzvrací ho..jen v kombinaci s autem. Doktorka mi dala nějaké pilulky, na zklidnění zaludku, ale to do malé nemuzu dostat protoze je hodně hořké i v jidle.Chci se zeptat, nemá některá z Vás zkušenost s tímto typem nevolnosti? :think:

Před jízdou jsi kinedryl zkusila? Kluk klidně zvracel až po výstupu z auta, ale v noci už ne. Ja jako malá jsem jízdu autem nesnášela a zvracela jsem pořád. Teď se mi to stane, když jdu hodně hladová po denní do autobusu. To mi je zle chvíli i doma. Lehce nechat najíst, ne přecpat, chvíli počkat a pak jet. Ale dítko si musí prostě zvyknout. Kluk už taky ve 4,5 vydrží víc. A to nejsme automobiloví nadšenci a kam to jde, jedeme vlakem.

monallisa
Nováček 5 příspěvků 20.05.19 07:24

@Adelka951 Mám jí to dat při jízdě v aute? Nebo az potom doma..cetla jsem že zazvon a mata zklidnuje žaludek. Tak treba vyzkousim na noc i ten caj

monallisa
Nováček 5 příspěvků 20.05.19 07:26

@Russet no ja si nejsem prave jistá jestli je to přímo tou jízdou autem..kdyz zvrací az dlouho potom :nevim:

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 20.05.19 07:31
@monallisa píše:
@Russet no ja si nejsem prave jistá jestli je to přímo tou jízdou autem..kdyz zvrací az dlouho potom :nevim:

Jestli blindí v den, kdy jste třeba byli daleko, tak bych tomu i věřila. Zkus dělat přestávky v jízdě, nech prťouse projít. Nech ho klidně cucat lízátko. Zpívejte, povídejte si. Nebo jezděte na dobu spaní. Když usne, nebude zvracet.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 20.05.19 07:34
@monallisa píše:
@Adelka951 Mám jí to dat při jízdě v aute? Nebo az potom doma..cetla jsem že zazvon a mata zklidnuje žaludek. Tak treba vyzkousim na noc i ten caj

Ano, do auta. Jinak když vím, že nás čeká nějaká cesta se zatackami, tak si beru pilulky s obsahem zázvoru, moc mi to pomáhá a nejsem potom ospalé jako po kynedrylu. A potom ještě je důležité koukat celou cestu z okna a ne do knížky nebo tabletu.

monallisa
Nováček 5 příspěvků 20.05.19 07:35

@Russet Právě spí v autě, někdy si i brouká, a ano máš pravdu že blinka v tu noc kdy jedeme autem, ale zase to nejdou žádné dlouhé trasy cca půl hodka cesty..a behem jizdy jeste neblinkala ani po výstupů z auta..a kde dostanu koupit ty zázvorové lizatka?

monallisa
Nováček 5 příspěvků 20.05.19 07:37

@Adelka951 dobře dekuji zkusim vymyslet něco s tim zazvorem..protože to jsou v noci takove savle, někdy jednou jindy nekolikrat po sobe :(

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 20.05.19 07:38
@monallisa píše:
@Russet Právě spí v autě, někdy si i brouká, a ano máš pravdu že blinka v tu noc kdy jedeme autem, ale zase to nejdou žádné dlouhé trasy cca půl hodka cesty..a behem jizdy jeste neblinkala ani po výstupů z auta..a kde dostanu koupit ty zázvorové lizatka?

V lékárně. Já je nezkoušela. Jsou určeny pro těhotné. Zázvorový čaj nemůžu ani cítit. Dítěti bych dala na zklidnění teda radši trošku meduňky nebo máty.

terien
Extra třída :D 11659 příspěvků 20.05.19 07:44

Buď ta lízátka nebo jsou zázvorové tabletky, jmenují se Autíčko. Kinedryl se dává 20-30 min. před jízdou, během jízdy to není nic platné. A zvyknout se na to nedá, kinetózu způsobuje střední ucho. U mě se to hodně zklidnilo v pubertě, do té doby očistec. :?

Tichošlápek
Extra třída :D 14857 příspěvků 20.05.19 07:56

Na ten zázvor bacha. Kluci mi po Autickach blili jak aminy, doporučuji nejdříve zkusit dat v klidu doma, jestli to vůbec udrží 8) jinak u nás pomáhá jen větší dávka kinedrylu a stavět během jízdy tak, aby se chvíli prošli. Obavám se, ze oba kluci to podělili, mne je nevolno prakticky vždy pokud neridim. A to i dlouho po cestě. Moc se s tím dělat nedá

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 20.05.19 08:03
@terien píše:
Buď ta lízátka nebo jsou zázvorové tabletky, jmenují se Autíčko. Kinedryl se dává 20-30 min. před jízdou, během jízdy to není nic platné. A zvyknout se na to nedá, kinetózu způsobuje střední ucho. U mě se to hodně zklidnilo v pubertě, do té doby očistec. :?

Tak si na to zvykne to střední ucho. Opakováním těch situací mu dojde, že se nic neděje a přestane dělat takovou neplechu.

terien
Extra třída :D 11659 příspěvků 20.05.19 08:07
@Russet píše:
Tak si na to zvykne to střední ucho. Opakováním těch situací mu dojde, že se nic neděje a přestane dělat takovou neplechu.

Takhle to vážně nefunguje :lol: to není vědomá věc. To je jako kdybys chtěla zvyknout kosti na to, že se nezlomí, když je vezmeš železnou tyčí. Pomáhá buď spánek během cesty nebo medikace.

terien
Extra třída :D 11659 příspěvků 20.05.19 08:08
@Tichošlápek píše:
Na ten zázvor bacha. Kluci mi po Autickach blili jak aminy, doporučuji nejdříve zkusit dat v klidu doma, jestli to vůbec udrží 8) jinak u nás pomáhá jen větší dávka kinedrylu a stavět během jízdy tak, aby se chvíli prošli. Obavám se, ze oba kluci to podělili, mne je nevolno prakticky vždy pokud neridim. A to i dlouho po cestě. Moc se s tím dělat nedá

Jsou hnusný no, to jo. Lízátka jsou lepší. Při těžší formě stejně zabere jen ten Kinedryl

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama