Co zaručeně prožene?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hamouzka
Kecalka 275 příspěvků 15.05.19 17:07
Co zaručeně prožene?

Jdu se poradit. Co zaručeně prožene? Kluk byl na hokejovým soustředění. Když se vrátil, tak si stěžoval na bolesti břicha. Byla jsem s ním u doktorky. Ta doporučila prosedět den na záchodě, protože jedl neuvěřitelný humusy a za celých deset dní tam nebyl na záchodě. Doma je od neděle a stav trvá.
Zkoušeli jsme sušený švestky, sušený meruňky, pití teplé vody, kefír, podmáslí, mrkev,… všechno možný a nic to s ním nedělá. Jen doma bulí bolestí a strachem, že když se do pátku nezadaří, doktorka ho pošle do nemocnice. Netušíte, co s tím? Někde jsem se dočetla, že pomůže i teplá voda se solí, ale na to mi doktorka řekla, že pro dítě to není dobrý. Sama si pamatuju, že já trůnila jenom, když jsem chytla virózu. Poradil by někdo něco účinnýho? Děkuju!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Serpentini
Ukecaná baba ;) 1566 příspěvků 15.05.19 17:08

Tý jo, ten musí mít už hrozný bolesti 8o co Lactulosa?

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1566 příspěvků 15.05.19 17:09

Jo, tak ta je až od 14 let. :think:

Kotatko03
Echt Kelišová 8558 příspěvků 15.05.19 17:10

Ja nedam dopustit na zajecickou kyselku. Klidne at rano vypije celou lahev (0,5l), k obedu pak uz neco sucheho :-) neni moc chutna, ale funguje

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15803 příspěvků 15.05.19 17:11
@Hamouzka píše:
Jdu se poradit. Co zaručeně prožene? Kluk byl na hokejovým soustředění. Když se vrátil, tak si stěžoval na bolesti břicha. Byla jsem s ním u doktorky. Ta doporučila prosedět den na záchodě, protože jedl neuvěřitelný humusy a za celých deset dní tam nebyl na záchodě. Doma je od neděle a stav trvá.
Zkoušeli jsme sušený švestky, sušený meruňky, pití teplé vody, kefír, podmáslí, mrkev,… všechno možný a nic to s ním nedělá. Jen doma bulí bolestí a strachem, že když se do pátku nezadaří, doktorka ho pošle do nemocnice. Netušíte, co s tím? Někde jsem se dočetla, že pomůže i teplá voda se solí, ale na to mi doktorka řekla, že pro dítě to není dobrý. Sama si pamatuju, že já trůnila jenom, když jsem chytla virózu. Poradil by někdo něco účinnýho? Děkuju!

No, já bych radši kluka do nemocnice dala. Tohle doma po takové době rozhánět asi ani nejde :nevim:

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 15.05.19 17:12

Když je to takhle dlouho, tak asi nějaké projímadlo z lékárny? nebo to nejde? Ale jinak já si musím dávat pozor na čerstvou jablečnou šťávu. Litrovka Lažanského moštu je jistý detox :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 17:13

Mozna probiotika.Syn je teda mali.Ale co se uplne odplenkoval nechtel chodit kakat.Rok sme se snazili vse mozne.Ted davame probiotika.Ma pak stolici mekci a jde mu to lepe.

Uživatel je onlinelucenka
Hvězda diskuse 35925 příspěvků 15.05.19 17:13

Co zkusit glycerinové čípky, ty by měly být i pro děti.

Sůvička80
Kecalka 347 příspěvků 15.05.19 17:13
@Serpentini píše:
Jo, tak ta je až od 14 let. :think:

Není, syn ji dostával ve 2 letech.

Zkoušeli jste čípky?

Hamouzka
Kecalka 275 příspěvků 15.05.19 17:14

Jablečná šťáva s ním vůbec nic nedělá, pije ji běžně. V lékárně nám taky doporučili zaječickou, vůbec to s ním nic neudělalo. Už jsem z toho zoufalá.

ivašot.
Echt Kelišová 7889 příspěvků 15.05.19 17:14

Po takové době to už „horem“ rozhánět budete těžko. Jako poslední pokus bych dala glycerinový čípek a pak už jedině klistýr.

FenekUsaty
Závislačka 4774 příspěvků 15.05.19 17:15

Lactulosa se muze od narozeni, ale ted uz mu spis nepomuze :( Ale za zkousku by stala. Ta Zajecicka nebo Saratice, urcite bych zkusila Forlax, to je ucinnejsi zmekcovadlo stolice. Tady uz nepujde jen o to, ze ma zacpu, ale ze ta stolice bude hrozne tuha a ten Forlax to prokvasi a zmekci.

Hamouzka
Kecalka 275 příspěvků 15.05.19 17:15

Lactulosu a lněný semínko jsme už taky vyzkoušeli.

Sona73
Kecalka 183 příspěvků 15.05.19 17:16
@lucenka píše:
Co zkusit glycerinové čípky, ty by měly být i pro děti.
Jsem taky pro, jsou opravdu super.
Tableta
Závislačka 4820 příspěvků 15.05.19 17:18

@Hamouzka hodně máku (s tím mám nejlepší zkušenosti), kokosu a jiné oříšky, semínka, např chia. Teplá voda a pokud je mu aspoň 15, tak zkusit i kávu.

A nebo můžete zkusit do konečníku dát trochu tekutého mýdla. Pokud je větší, může to zkusit sám. Neublíží to.

Příspěvek upraven 15.05.19 v 17:19

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama