Nevolnost po 14 dnech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AndreaMala
Nováček 2 příspěvky 12.11.18 05:57
Nevolnost po 14. dnech

Maminky, nema nejaka z Vas zkusenosti? Syn (6) nastoupil od zari do skoly, je nadseny ze skoly, chce zustavat v odpoledni druzine, z tehle stranky problem nevidim. Ucitelka take nezpozorovala zadne zmeny, se vsemi vychazi a v druzine si hraje s detma. Zacalo to 4.10.2018 kdy mi zacal pravidelne po 14.dnech nad ranem 2× zvracet (sliny, nebo v tom ma takove zlute hleny), od te doby si stezuje na bolesti kolem pupiku, nema teplotu, z krve nic nenasli a dnes zvracel opet takhle nad ranem, 2× a zase sliny i zlute hleny a bohuzel uz po tydnu. Ceka nas neurologie, ale zacinam mit vazny strach, uz to trva mesic a Dr. obvodacka mi porad rika ze mohla probehnout viroza a ja vim, urcite se neco deje a zadna viroza!! V Motole jsme byli, zatim delali sono ani nic zatim nenasli. :,(

Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 42658 příspěvků 12.11.18 08:06

@AndreaMala prijde mi, ze mate za sebou uz hodne vysetreni a nevim, proc neurologie pred vami. Vidim to taky na virozu, nezatykaji mu v noci hleny? Zadni ryma? Nekdy ani nevysmrkavaji. Nasadila bych na zkousku Sinupret.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 08:30

A v kolik hodin vecer ji? Nemuze mu byt spatne z hladu? Ja kdyz mam velky hlad, tak taky zvracim. Treba mu pres noc rychle travi…

AR

AndreaMala
Nováček 2 příspěvky 12.11.18 11:49
Odpoved

Naposledy papa do 18:30 hod. Dnes mi Dr. rikala, ze mame zvetsenou slinivku brisni a v moci LD + loukocity (tak nejak se to pise). Kazdopadne jeste jednou zitra davame moc a uvidi se co dal. Neurologii kvuli psychice, zda nema neco nervoveho, coz mi neprijde, ze je blbost, ve skole chce zustavat a libi se mu tam, s ucitelkou uz jsem take mluvila a vse v pohode.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >