Nevolnost při dojíždění do práce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
29.11.21 06:01

Nevolnost při dojíždění do práce

Ahoj všichni, snažíme se o miminko a mám velké obavy z nevolností, každé ráno vstávám ve 4.20h a dojíždím cca hodinu vlakem. Moje „obavy“ pramení z toho, že vlak bývá po ránu plný, sice si vždycky sednu, to ano, (nastupuji na počáteční stanici), ale jestli mě v plném vlaku přepadne nevolnost a zvracení, představa že ohodím někoho ve vlaku je šílená. Má někdo zkušenost, jak podobnou situaci řešil? :nevim: Moc díky za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1122
29.11.21 06:14

Já s sebou vozila zázvorový lízátka a pytlíky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6206
29.11.21 06:37

Snažíme se, ale já už řeším nevolnosti :roll: prosím tě řeš, až bude co řešit. Nemusíš mít vůbec takové nevolnosti, aby si nepřežila jízdu vlakem. Mi taky bývalo špatně, ale ten autobus a 40min jízda vždy dopadla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38251
29.11.21 06:41

Jezdila jsem autobusem až do 6 týdnů před porodem a nestalo se to ani jednou. A to mi je teď blivno pokaždé, když jedu z práce a nejsem zrovna najedená Pytlík, žvýkačka nebo lízátko to jistí. Ale ještě ani nejsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.21 06:47

@Ovečka82 no řešila bych to omluvou. Jako já v 17 když jsem cestou z akce pripita pozvracela cestující vedle me :oops: proste si vždycky sedni (klidně pozadej, na to nepotrebujes papír), vezmu si pytlik a nejezdi nalacno. Měj s sebou něco k pití. Na nevolnosti je fajn trocha Coly a studena voda

• Citovat
  • Nahlásit
4127
29.11.21 06:59

Prosím tě nestresuj se dopředu 8o vždyť ani žádné nevolnosti mít nemusíš. Jako co chceš ted vymyslet? Když na nic zázračného neprijdes tak se snažit přestanete? Užívej si období snažení a nepřemýšlel nad blbinama, které ani nemusí nastat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4905
29.11.21 07:21

Já třeba nevolnosti neměla naprosto žádné. Jednou jsem se poblila po vitamínu pro těhotné. Tak jsem byla šťastná, že aspoň trochu se to těhotenství projevuje :lol: Přemýšlet nad ranními nevolnostmi ve vlaku, když ani nejsi těhotná, to je fakt úlet. Nechceš si už teď nechat napsat neschopenku? Pro jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41172
29.11.21 07:27

Ještě nejsi těhotná, a už řešíš nevolnosti? Jsi blázen? Třeba ti vůbec zle nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27760
29.11.21 07:34

@kve-tinka Přesně. Jezdila jsem v obou těhotenstvích busem do práce i z práce hodinu a těhotenská nevolnost mě nikdy ani v buse ani nikde jinde nepotkala. I když první těhotenství jsme tedy pro sichr vozila igelitový pytlík v kabelce.
Ne každá těhotná musí zvracet.
Navíc lze vystavit neschopenku, po dobu trvání těch největších nevolností.
I když teda mám pocit, že zakladatelka bude patřit spíš k těm, co si pro neschopenku poběží hned s počůraným papírkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16309
29.11.21 07:51

Mně sice špatně bylo, ale nezvracela jsem ani jednou. Zbytečně se bojíš dopředu. A zvracení není nic, co by nevyřešil pytlík. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
29.11.21 07:56

Mně bylo špatně od 6. týdne, drželo se to asi do 16.-17. týdne. Zvracela jsem jednou v tom 6., kdy jsem prostě jednou ráno zvracela a pak jednou ke konci z černého čaje po ránu.
Bylo mi sice špatně, ale na zvracení to nikdy nebylo. Většinou to šlo zajíst a cukr pomáhal. Nestresuj se dopředu. Ono taky musíš něco vydržet, přijdou horší věci. Taky jsem si myslela, že ty nevolnosti budou nejhorší, ale třeba teď bolesti žeber začínají být taky lahůdka :D Člověk se pohne a má pocit, že mu někdo bodá do žeber. Však je to jiný stav a netrvá věčně, ale pro mě to nejkrásnější období teda není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7454
29.11.21 08:17

No jezdit hodinu do práce a hodinu z práce a ještě tak brzy vstávat je určitě náročné i pro netěhotné. Ale jsi asi zvyklá, tak je možné, že to bude vše OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27363
29.11.21 08:20

Ja kamkoliv vozila sáčky v batohu, zvracela sem i když sem jela třeba 10 minut autem :mrgreen: ale neuděláš nic, kdyby ti bylo jo zle, že tu cestu nezvládneš, tak ti Dr napíše třeba na první trimestr neschopenku kvůli nevolnostem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18981
29.11.21 08:24

Se teprve snažíš, tak jak můžeš vědět, že ti bude zle? A ja to řešila lizatkama, colou a pytlikem, kdyby bylo nejhůř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
29.11.21 08:27

A tobe ve byva vlaku spatne i normalne a bojis se, ze se to v tehotenstvi zhorsi? jinak fakt nechapu, proc resis, co bude az bude… ja jsem v 22. tydnu a spatne mi bylo jeden jediny den nekdy kolem 6. tydne, od te doby vubec nic, ridim, chodim do prace, staram se o domacnost, chlapa, psa, nic me nelimituje… jo, schody do 4. patra uz nedavam tak svizne a funim, jak parni lokomotiva, ale to je asi jedine

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat