Reklama

Nevolnost v 7. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misa_bazilova
Nováček 6 příspěvků 17.02.17 15:14
Nevolnost v těhotenství 7tt

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jakým způsobem vás přešla nevolnost na začátku těhotenství? Bylo to ze dne na den nebo se to vracelo? Již dva týdny jsem trpěla silnými bolestmi hlavy a pocitem na zvracení (hlavně odpoledne), ale dnes ráno mě přepadla tupější bolest v podbřišku a cítím tlak na levém vaječníku. Doktor mi řekl na telefon, že dokud tam není krvácení, je to ok a nemám se stresovat. Jen je mi divné, že moje nevolnost ze dne na den zmizela. Díky za vaše postřehy. :*

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 17.02.17 15:21

Neboj, zítra zas může přijít. Je to individuální a pro první trimestr normální.

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 17.02.17 15:27

@misa_bazilova ona odezní a zase se vrátí možná v horší podobě, já vždy byla ráda, že je pryč a pak to znova začalo a bylo ještě hůř :zed: to, že tě bolí podbřišek je normální

Janli
Kelišová 5388 příspěvků 9 inzerátů 17.02.17 15:30

Buď v klidu, u každé z nás je to jiné a i každé těhotenství je to jiné. Já mám dny, kdy jsem unavená, že nevstanu z gauče a druhý den mám energie na rozdávání. Ty bolesti jsou normální, prostě ti spodek reaguje na roztahující se dělohu. Já mám občas bolesti na vaječnících jako by mi tam při posledním císaři zapomněli skalpel :mrgreen:. Jestli se ti stýská po nevolnosti, klidně ti pošlu vlastní :mavam:. Nestresuj se a užívej, že je ti líp…

Patie
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 1 inzerát 17.02.17 15:38

To by mě taky zajímalo, já od 6. týdne trpím celodenními nevolnostmi, do toho zkouškový, praxe, doufám, že to co nejdřív přejde :( Doma nic nedělám, jen ležím, neustále spím, no hrůza…Nevařim, protože je mi z toho blbě :D Už to trvá 3. týden a jsem z toho unavená - fakt obdivuju holky, co je jim špatně třeba do 6. měsíce…Já doufám, že do konce prvního trimestru to přejde :)

Fima
Nadpozemská drbna 29218 příspěvků 13 inzerátů 17.02.17 16:18

Ono to může klidně zase přijít. Anebo taky ne a budeš mít klid. U druhého těhotenství mi moc zle nebylo, jen stav ala kocovina, návaly a žaludek na vodě. A bylo to vždycky 3 dny blbě, 3 dny dobře… pořád dokola. Pak ze dne na den jako když utne. Teď u třetího jsem měla celodenní nevolnosti od 6 do 9tt. Ve dne, v noci, celé dny, peklo. Z domu jsem nevyšla bez pytlíku v kapse, celé dny jsem proležela, byla jsem naprosto nepoužitelná. Pak to začalo taky mizet. V 10 tt. už jen takové záchvěvy třeba 1-2× za den a od 11tt. jako když utne. U prvního dítka mi naopak nebylo vůbec nic. U druhého se to dalo a u třetího to byl masakr, tam jsem si to teď doslova vyžrala. :mrgreen: Bolest v podbřišku je normální.

Dunomi
Kecalka 230 příspěvků 17.02.17 21:39

Já začinám 6tt a vůbec nic, jen prsa jsou citlivá  8)

renča.m
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 18.02.17 11:22

Ahojky, já jsem v 8 tt a hned od počátku mě je na zvracení a nevolno a to přetrvává třeba i celý den :( Nemůžu cítit různé pachy. Doufám, že to brzo přejde. U prvního těhotenství to bylo jiné, nebylo mi nevolno a nic mě nevadilo, jako zápachy, káva… :mavam:

Wiky92
Nováček 10 příspěvků 31.05.17 16:05

Ahoj budoucí maminky, trápí mě silná bolest hlavy a z toho mi je špatně a nemam chut k jidlu, zvraceni pouze po ránu žaludečni sťavy. Ale ta bolest hlavy je opravdu nepříjemna, jsem drobné postavy a tim že chvíly nejim tak hubnu a tim se stresuju ???? do jídla se nutim pouze když mě v bolest hlavy ustoupí tak jsem schopná něco jíst. V noci se budím, že mám neustálou žizen, špatně se mi dýcha potřebuju cejtit studený vzduch a jak se probudím tak mam pocit hladu a už mam problem usnout. A do prace jsem vyřizena unavena. Chtěla jsem se zeptat máte někdo taky takový problém a jestli mužu užívat panadol 500 v lékarně mi ho poradily, ale na netu čtu, že to neni dobrý napad?

Kriss Tina
Závislačka 4708 příspěvků 31.05.17 16:23

Ja mela to same do 16tt prakticky jsem nejedla, prasky sem nebrala, protoze to bych musela brat porad, pac jednorazove je to k nicemu a zvlast v prvnim trimestru se brat nemaj, proste sem to musela vydrzet. Tmava mistnost, hadr na hlavu a odpocivala jsem (mela sem rizikovy takze jsem byla doma, s neustalym zvracenim a migrenou si nedovedu predstavit chodit este do prace).

chijioke
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 31.05.17 17:31

Ahoj jsme v 8 tt treti tehu. Pokazde mi je zle tak do toho zacatku 4.mesice. Letos mi pomaha neochucena bublinkova voda, jablka, a Omeprazol na zaludek ten beru i tak mam jakesy jizvicky po vredech z mladi a obcas me to pekne boli - mimo tehu. Tak jak me zacne brat nevolnost tak si beru bud Omeprazol kdyz je to hodne silne a nebo si beru nejakej beznej prasek na paleni zahy - nic jako Rennie ani takovata zelena lahvicka nevim jak se to jmenuje takovy ty sirupy mi nepomahaji a je mi po nich hur. Jinak ja delam nocni - 4 nocni za sebou 4 dny volna…ted bohuzel protoze kolegyne na dovce tak jedu 5 nocnich v kuse 2 dny volna 5 nocnich v kuse - v praci to nikdo zatim nevi a jako byva mi zle jak v noci, tak ve dne…ale nezvracim - diky bohu. Jako asi me taky boli trosku hlava a zada ale neni to tak silne. ten zaludek a navaly a nevolnost me docela obtezujou. Hlavne za noc nalitam po klinice i 2-4 km za noc!!! :nevim: :nevim: :pocitac: :pocitac:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama