Reklama

Asi potřebuji něčím po hlavě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ElisC
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 17.02.17 12:44
Asi potřebuji něčím po hla

Ahoj, už nevím, co se sebou :?
Jsem v 15.tt a do minulé soboty bylo vše v pořádku. Sice mě trápily nevolnosti, ale jinak normální těhotenství.
Jenže jsem z ničeho nic začala krvácet, jasně červenou krví. Víkend jsem strávila v nemocnici, ale vše bylo v pořádku, akorát placenta trochu dole, což prý ale není v tomto týdnu důležité.
Jenže od chvíle, co jsem zase doma, čekám katastrofu. Jestli nekrvácím kontroluji asi po 15 min. :zed: Do toho mám kašel a někde jsem si tu přečetla, že silným kašlem se může zkracovat čípek, takže při každém zakašlání cítím, jak se zkracuje a já se otvírám :zed:
Před chvilkou mě bolel podbřišek a moje první myšlenka byla, že určitě předčasně porodim :zed:
Sama sobě opakuji, že jen magořím, ale nemůžu si pomoct.
Nemůžu se dočkat příštího týdne, až mě doktorka zkontroluje a řekne, že je vše v pořádku.
Ale jak to do té doby vydržet a nezbláznit se :cert:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinemicta
Generální žvanilka 23372 příspěvků 17.02.17 12:52

Porodit v 15 TT? 8o

ElisC
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 17.02.17 12:53

@micta špatně jsem se vyjádřila, samozřejmě jsem myslela potrat

cathrine025
Kecalka 346 příspěvků 17.02.17 12:53

@ElisC Ahojky, včera to byl rok, co mě podruhé pustili z nemocnice kvůli silnému krvácení. I jsem byla v podobném týdnu jako ty. A můžu říct, že jsem se taky neustále kontrolovala, jak moc špiním, já jsem ještě po propuštění delší dobu špinila. Máš prostě strach o miminko, to je logické. Já jsem byla pro své okolí na zabití a jak píšeš, taky jsem furt očekávala jen katastrofu. Hlavně nic nehledej na netu, jestli můžeš tak si pusť nějakej pěknej film a pokud možno na to nemysli, ale vím, že to jde těžko. Držím pěsti :hug: :hug:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31602 příspěvků 17.02.17 13:18

Taky jsem takhle bláznila, ale až u třetího těhoteství..zlatý první dvě, kdy jsme neměla internet, a netušila, co vše se může stát. U třetího už jsem seděla na emiminu, a tu jsem si přečetla, jak se někou udělala dírka v plodových obalech, odtékala voda, a bylo to špatný, hned vedle zase, jak někoho píchlo v boku, a byl to porod, takže jsem byla celý těhotenství v nervech, jeslti mi neteče voda, jsem kontrolovala co chvíli, měla jsem furt pocit vlhka, takže to bylo strašný, párkrát, když na mě leknutí přišlo venku, lidi dost divně koukali, kam že si to sahám..ale já musela :oops: :oops: a to jsem měla všechny 3 těhoteství naštěstí bezproblémový :srdce:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 17.02.17 13:37

Ahoj, posílám aspoň objetí :hug: Já jsem hrozný bolestínek a moc se pozoruju, takže těhotenství jsem taky řešila ze všech stran :lol: Na začátku jsem dvakrát krvácela, jeli jsme na pohotovost. Pak byl klid, ale ve 22tt mě večer začalo hrozně píchat na pravé straně, opět pohotovost - podezření na slepák a hospitalizace. Naštěstí všechno bylo ok, ale zůstala jsem doma na neschopence. Pak zase chvíli klid, ale v 32tt jsem lezla do sprchy a po noze mi něco steklo, gynekolog měl strach že mi odtíká pomalu voda, tak mě hlídal. Z těch nervů mi pak vždycky naměřili vyšší tlak, takže jsem si to taky užila :lol: Ke konci mě pálila žáha, nespala jsem. No celé těhotenství jsem si říkala ať už proboha to dítě je v pořádku na světě :lol: Dobře to dopadlo, malá se narodila den před termínem, krásná a zdravá - trochu menší, ale sestřičky z ní byly hotové že je jak panenka. Mysli na něco pozitivního a hlavně nečti ty špatné příběhy na netu :hug: Dej si něco dobrého, pusť si prima seriál nebo vezmi fajn knihu a užívej si to :hug:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 17.02.17 13:39

A ještě mi vždycky hodně pomáhalo povídat si s miminkem. Vždycky jsem se vydýchala, řekla mu že když už jsem tak daleko že už to přece zvládnem a že to dobře dopadne a věřila jsem tomu :think: Klidně se mi smějte, ale mě to pomáhalo :mrgreen:

Bronzer1
Kecalka 116 příspěvků 17.02.17 14:46

@Kočičí duše
Proč smát, vždyť je to krásný :*

Já se ti @ElisC nedivím, že plašíš, máš strach o miminko, to je pochopitelný :-) Asi bych se zkusila nějak zaměstnat, něčím fyzicky nenáročným, prostě zkusit usměrnit myšlenky, aby ses tolik nestresovala. Já vím, ono se to řekne…možná, pokud tě to hodně drží, bych zajela na prohlídku i jinam, čistě pro svůj klid…?Cokoli, co víš, že tě aspoň trochu uklidní :srdce:

ElisC
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 20.02.17 11:32

Holky, chtěla jsem vám moc poděkovat. Jsem ráda, že mě někdo chápe.
Mám doma malého syna, tak by člověk řekl, že se mám jak zabavit, ale myšlenkám se stejně neubráním. A internet je opravdu zkáza :mrgreen: Pořád tu jen čtu, co se pokazilo, pak to čekám i u sebe :zed:
Doufám, že s postupem času, kdy bude vše v pořádku, se trochu uklidním.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama