Nevolnosti

9541
7.3.11 18:55

Nevolnosti

Ahoj holky, nemáte některá zkušenosti s raními a večerními nevolnostmi a od čeho to bylo? Trvá to cca 3měsíce, nejdřív jsem to přisuzovala stresu se změnou práce, ale stále to přetrvává, i když v práci to je v pohodě ( někdy je zmatek a nejsem ještě ve své kůži), ale většinou už zvládám dobře. Mám to většinou dopoledne, někdy navečer a je to tak 4-5× do týdne ( i o výkendech, což mě utvrzuje v tom, že je blbost aby to bylo od stresu, když mě to chytne třeba večer u filnu a jsem v dobrém rozpoložení), žaludek na vodě, někdy se mi trochu motá hlava, ale nezvracím. při tom jíst můžu normálně, jídla se mi nehnusí ( možná trochu škoda :-) ) a už mi to začíná vrtat hlavou.Před braním HAK jsem měla dost rozházené hormony, dělaly se cysty, ale to by mi bylo blbě, když by praskly a ne pořád..mám pocit, že mi možná HAK nesedí, ale už jí mám dlouho, tak přece mi z ní nebude najednou blbě, ne? Netušíte s čím se nevolnosti pojí? Z 99%těhotná nejsem, HAK beru přesně a i když jsem jí nebrala, tak jsem neotěhotněla, na víc cca před měsícem a půl mi kontrolovali krev a byl tam i odběr na hCG.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

lumu
7.3.11 19:16

měla jsem něco podobného, i když teda spíš jako bolest žaludku… u mě to bylo špatnou stravou, ale mamka to měla taky a měla nějakou tu špatnou bakterii v žaludku a následně vředy… nakonec jí to zaléčili, ale musela na gastroskopii :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
31604
7.3.11 20:17

Já brala HA 3roky, když mi začali migrény. Jak na neurologii, tak na gyndě jsme se s dr schodli, že když ji beru tak dlouho, tak to z ní nebude. Po cca 3,5letech jsem začala být k těm migrénám ještě dost psychicky labilní, vybuchovala kvůli maličkostem, všechno mi vadilo, co řekl muž, rodina, já mít v té době možnost odpálit atomovku, tak bych ji v tom afektu fakt odbouchla :zed:
Pak jsem měla jiné zdravotní problémy, dostala atb dlouhodobě, tak fajn, ha jsem vysadila,m stejně jsme se pak chtěli začít snažit o mimi.
Za dva dny jsem se cítila nádherně. I přesto, že se mi po atb rozmnožili kvasinky. I přes to, že moje zdravotní problémy přetrvávali. Muž mě nevěřícně sledoval, jak jsem v pohodě, neřvu na něj co 5minut…
Zkrátka jsem vysadila HA, pominuly migrény, zmizela blbá nálada, špatné spaní…
U mě je jasně vidět, že i HA braná několik let může z ničeho nic začít hodně moc vadit :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lumu
7.3.11 20:20
Gladys píše:
Já brala HA 3roky, když mi začali migrény. Jak na neurologii, tak na gyndě jsme se s dr schodli, že když ji beru tak dlouho, tak to z ní nebude. Po cca 3,5letech jsem začala být k těm migrénám ještě dost psychicky labilní, vybuchovala kvůli maličkostem, všechno mi vadilo, co řekl muž, rodina, já mít v té době možnost odpálit atomovku, tak bych ji v tom afektu fakt odbouchla :zed:
Pak jsem měla jiné zdravotní problémy, dostala atb dlouhodobě, tak fajn, ha jsem vysadila,m stejně jsme se pak chtěli začít snažit o mimi.
Za dva dny jsem se cítila nádherně. I přesto, že se mi po atb rozmnožili kvasinky. I přes to, že moje zdravotní problémy přetrvávali. Muž mě nevěřícně sledoval, jak jsem v pohodě, neřvu na něj co 5minut…
Zkrátka jsem vysadila HA, pominuly migrény, zmizela blbá nálada, špatné spaní…
U mě je jasně vidět, že i HA braná několik let může z ničeho nic začít hodně moc vadit :wink:

pravda… já taky trpěla na migrény a po vysazení mi to ustoupilo

• Nahlásit
  • Citovat
9541
7.3.11 20:47

No, já brala HA cca 7 let a měla jsem taky blbý nálady, změny v chuti na sex,bolesti hlavy, labilnější a když jsem jí vysadila (skoro na 2,5roku), bylo mi taky líp. Bohužel mi zjistili endometriotu a doporučili jí brát..ale dřív jsem ty nevolnosti nevívala a to beru tu samou, co dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lumu
7.3.11 21:47
jowana píše:
No, já brala HA cca 7 let a měla jsem taky blbý nálady, změny v chuti na sex,bolesti hlavy, labilnější a když jsem jí vysadila (skoro na 2,5roku), bylo mi taky líp. Bohužel mi zjistili endometriotu a doporučili jí brát..ale dřív jsem ty nevolnosti nevívala a to beru tu samou, co dřív.

možná by to chtělo nějaké komplexní vyšetření… příčin si myslím může být milion…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama