Nezájem? Konec?

Anonymní
6.8.20 11:11

Nezájem? Konec?

Dobrý den. Holky, urazilo by vás, kdybyste si chatovali s přítelem a jen tak zmínili, že máte problém a on se vás prostě, ani nezeptal jaký, co se stalo? Není to poprvé, když jsem třeba nemocná, nezeptá se mě co mi je? Někdy ano, někdy ne.
Mám teď těžké období a toto už bylo na mě moc. Nechci hystercit, ale nechci být ani za blbku…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1340
6.8.20 11:13
@Anonymní píše:
Dobrý den. Holky, urazilo by vás, kdybyste si chatovali s přítelem a jen tak zmínili, že máte problém a on se vás prostě, ani nezeptal jaký, co se stalo? Není to poprvé, když jsem třeba nemocná, nezeptá se mě co mi je? Někdy ano, někdy ne.
Mám teď těžké období a toto už bylo na mě moc. Nechci hystercit, ale nechci být ani za blbku…

Tak není to ten nejempatičtější člověk na světě, no… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
6.8.20 11:16

Jo, vadilo, kazdopadne nekteri chlapi jsou takovi mene spolecensky obratni :roll:…kazdopadne tohle bych resila spis osobni komunikaci, ne na chatu. Chatovani obecne zkresluje obsah predavanyvh zprav, nevidis rec tela atd…zkusila bych si s nim popovidat nazivo a podle toho bych vyvozivala nejake zavery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
791
6.8.20 11:17

Jestli se pořád jen lituješ, tak se nedivím, že to už ignoruje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24750
6.8.20 11:31

To je takový to
„Co ti je?“
„Nic“

:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1151
6.8.20 11:49

Zalezi jak to bylo podane. Pokud mu chces neco rict, rekni to primo a radeji to neobchazej. Dotklo by se me to, ale duvod pro konec by to nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12613
6.8.20 12:05

To je fuuuuurt dokola :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
6.8.20 12:42

Ne, neurazilo. Protože bych mu sama od sebe o problému řekla a nečekala bych jako trubka, jestli se zeptá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2063
6.8.20 12:58

Tak snad musíš vědět, jak se chová jinak a jestli to má cenu? Jen podle tohohle bych nesoudila, na chlapi náznaky nefungují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4586
6.8.20 14:11
@Taky jedna píše:

Jj přítel už ji nelituje, tak chodí plakat na emimino :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2063
6.8.20 15:26
@Taky jedna píše:

To je zas ten bývalý manažer s exekucemi, co nemá auto, tak za ní nejezdí a dost se o ní nezajímá a pořád jí něco vyčítá?:-)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1841
6.8.20 20:37
@Taky jedna píše:

To je fakt neskutečný 8o Že je tu za poslední 2 měsíce asi 30.diskuse o elektronický komunikaci, kdy on se nazajímá o její zdravotní trable (zhruba co 10 dní, 2 týdny), to asi není shoda náhod, co? Ta by jela. A to úplně bez ohledu na to, jaký jelito bude on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5430
6.8.20 20:58
@Maria37 píše:
Jj přítel už ji nelituje, tak chodí plakat na emimino :roll:

A tady jsou takovi hnusaci, ze taky nepolituji. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5430
6.8.20 21:00
@e-Surfařka píše:
To je fakt neskutečný 8o Že je tu za poslední 2 měsíce asi 30.diskuse o elektronický komunikaci, kdy on se nazajímá o její zdravotní trable (zhruba co 10 dní, 2 týdny), to asi není shoda náhod, co? Ta by jela. A to úplně bez ohledu na to, jaký jelito bude on.

Vsak ona taky jede. Jak namydleny blesk. :D Jedna zalozena diskuze za druhou, to musi ficet. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
6.8.20 21:03

Jo, jo. To je typický. Ona přijde večer domů se slovy: “To bys nevěřil, co se mi dneska stalo!”
A čeká, že se on hned bude ptát, co se jí stalo. Zatímco on mlčí a čeká, že ona bude pokračovat.
Ona se naštve, že on se nezajímá, on se urazí, protože nechápe, proč je ona naštvaná.
Vítejte v žensko-mužském světě 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama