Muž ma nechce

Anonymní
5.8.20 22:10

Muz ma nechce

Ahojte. S mužom mame 4 krásne dcéry. Problém je ten, že muž je strašné náladový, za každú maličkosť nadava. Keď mala napr. rozsype v aute čipsy tak strasne jaci a to za každú blbosť. Keď ideme niekam na výlet, nič nezbali, deti neoblečie, nenakrmi len spi. Lebo celú noc je na mobile. V minulosti tam bolo opakovane písanie si s inými, aj nočné vyjazdy. Nechce so mnou ani spat, radšej zaspi s deťmi v ich izbe a hra sa na mobile. Veľmi sa pre to trapim, aj čo bolo v minulosti. Jeho rodičia na mňa stále tlačia aby som im dávala deti ale ja s tým nesuhlasim. Keď ich nedam aspoň na týždeň svokor mi nadáva. Nedávno mal oslavu opil sa buchol mi po zadku, nadaval, proste snažil sa má ponížiť. S malou sa tak hral že jej aj mohlo niečo stať dole hlavou a pod. Ja ich nechcem nejak uraziť ale proste u mojich rodičov viem že sa môžem spoľahnúť preto sa nebojím ich tam nechať. Potom mi vyhadzujú na oči že k nim chodia a k nim nie. Ale ja nemám problém na dvA dní ale nie na týždeň. Z mužom nám to neklape. Ja stale snívam že raz si nájdem niekoho kto nebude odomna utekať. Mám depku že tým iným zenam dával takú pozornosť ako mne nie. Na druhej strane chodíme s deťmi často na vylety, som šťastná ked sú aj deti. Ak zostanem sama budeme prevažne doma. Nemám vodičák. Bije sa to vo mne neviem čo robiť na druhej strane kto by chcel ženu so 4 deťmi. Veľmi som nestastna :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3636
5.8.20 22:18

Já ti nechci přisypávat sůl do rány, ale… děvče kam si dala rozum. Určitě takový byl i předtím, přesto s nim máš čtyři děti. Jeho rodiče jsou podle mě už jenom špička ledovce. Děti budou šťastné, když bude šťastná máma a nenalhávej si, že ony to nevidí a ty to dobře skrýváš. Pokud ti vztah nevyhovuje, ukonči to. Jestli si budeš říkat, kdo by tě chtěl, tak tě nikdo chtít nebude, chudinky totiž přitahují muže, jako je tvůj manžel. Navíc děti odrostou a co pak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6775
5.8.20 22:20

Kdyz se nekomunikuje, nic se nevyresi no…hele ja mam tri deti a jedno je tezce postizeny a po rozvodu jsem si partnera nasla…teda spis on me.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 22:23
@Tarjei
@Tarjei píše:
Kdyz se nekomunikuje, nic se nevyresi no…hele ja mam tri deti a jedno je tezce postizeny a po rozvodu jsem si partnera nasla…teda spis on me.

Veľakrát sme o tom komunikovali ale väčšinou len ja hovorím on nič a za dva dni je to rovnaké

• Citovat
  • Nahlásit
6775
5.8.20 22:24
@Anonymní píše:
@TarjeiVeľakrát sme o tom komunikovali ale väčšinou len ja hovorím on nič a za dva dni je to rovnaké

Tak v tom pripade bych se rozvedla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24597
5.8.20 22:53
@Anonymní píše:
@TarjeiVeľakrát sme o tom komunikovali ale väčšinou len ja hovorím on nič a za dva dni je to rovnaké

tak nemá dostatečnou motivaci se na domácím poli snažit…Co z takového chlapa máš? S ničím ti nepomůže, pozornost ti nevěnuje a v posteli tě nepotěší, ptž ho zajímají cizí ženy…Takže peníze? Pokud najdeš sílu se rozvést, dostaneš od něj alimenty…A budeš mít šanci najít si někoho normálního, kdo o tebe bude stát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.20 06:34

.

• Citovat
  • Nahlásit
10565
6.8.20 06:55

Nějak nechápu, proč s ním jsi. Ka už bych jen přemýšlela, jak se ho zbavit. Nemyslím vraždu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4847
6.8.20 07:39

Ty uz jsi takova nase stalice. Jednou za dva mesice o tom svem agresivnim fetakovi zalozis diskuzi a jede se dal. Chces politovat, jak moc mas zivot na prd? Mas, ale vlastni vinou a stahujes do toho ty deti.
Ten souseduv pes, ktereho podrizl, protoze si dovolil stekat, ten uz je zapomenuty? Posledni nevera, kdy odesel, taky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mišu G
6.8.20 07:46
@ontarova.stara píše:
Ty uz jsi takova nase stalice. Jednou za dva mesice o tom svem agresivnim fetakovi zalozis diskuzi a jede se dal. Chces politovat, jak moc mas zivot na prd? Mas, ale vlastni vinou a stahujes do toho ty deti.
Ten souseduv pes, ktereho podrizl, protoze si dovolil stekat, ten uz je zapomenuty? Posledni nevera, kdy odesel taky?

Fuj to jako fakt s tím psem? 8o No to je hnus… Zakladatelko, seber se s dětmi a vypadněte, hned!

• Citovat
  • Nahlásit
23352
6.8.20 07:50

Jak velké jsou děti?
Ono je to hrozně těžký…pokud má chlap pocit, že tě má zaháčkovanou čtyřma dětma, může se z něj stát hulvát, bere tě jako samozřejmost a ví, že tě má jistou.
Chodíš do práce? Pokud ne a děti už jsou na to dost velké, zamyslela bych se aspoň nad částečným úvazkem. Za prvé si odpočineš od domácího kolotoče, za druhé se dostaneš mezi lidi a hlavně, pán už tě nebude mít doma jak na řetězu.
Jo, a ten řidičák si udělej, nebuď na něm závislejší než je potřeba.
Nejde o to, že musíš hned odcházet, ale chlapi se dost snaží, když zjistí, že MŮŽEŠ…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4847
6.8.20 07:50
@Mišu G píše:
Fuj to jako fakt s tím psem? 8o No to je hnus… Zakladatelko, seber se s dětmi a vypadněte, hned!

To je porad to stejne na jedno brdo. Nikam odchazet nemusi, byt je jeji matky. Ta je financne dotuje, protoze pan radeji damicky, alkohol a v minulosti snad i pervitin.
Stokrat tu dostala podporu i rady a jede se dal. Kdyz ho milujes, neni co resit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23352
6.8.20 07:51
@ontarova.stara píše:
Ten souseduv pes, ktereho podrizl, protoze si dovolil stekat, ten uz je zapomenuty? Posledni nevera, kdy odesel, taky?

8o 8o 8o
Kriste, to mi asi uniklo… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mišu G
6.8.20 07:52
@ontarova.stara píše:
Ten souseduv pes, ktereho podrizl, protoze si dovolil stekat, ten uz je zapomenuty? Posledni nevera, kdy odesel taky?
Fuj to jako fakt s tím psem? 8o No to je hnus… Zakladatelko, seber se s dětmi a vypadněte, hned!
@ontarova.stara píše:
To je porad to stejne na jedno brdo. Nikam odchazet nemusi, byt je jeji matky. Ta je financne dotuje, protoze pan radeji damicky, alkohol a v minulosti snad i pervitin.
Stokrat tu dostala podporu i rady a jede se dal. Kdyz ho milujes, neni co resit.

Achjo :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.20 11:18

@ontarova.stara ne to není pravda čo píšete on nepije ani neužíva drogy ani s tým psom to neni pravda

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama