Nevěra manželek

28
5.8.20 16:06

Nevěra manželek

Ahoj,

mrzí mě, že my muži máme nálepku, že jsme ti, co jsou v manželství více nevěrní, než ženy. Nevím, da-li toto vychází z nějakého sociologického průzkumu či je to jen další z jakkoliv nepodložených výroků, který se šíří prostorem. Vycházím-li z mého okolí, vyprávění kamarádů a kamarádek, ze svých zkušeností, atd. tak mám pocit, že je opravdu velmi malé procento lidí, kteří jsou si věrni v období „po dětech“. Jinými slovy můj názor na věc je takový, že téměř všichni zahýbáme, máme sex s jiným partnerem. Zajímalo by mě, a to prosím zcela upřímně (myslím, že by to mohlo zajímat i vás všechny), jak to máte vy. Klidně piště anonymně, či s nicknamem, to nehraje roli. Ale prosím buďte upřímní. Napište 1) kolik let jste spolu v manželství 2)byla/nebyla jsem věrná 3) jedná se o jednorázovou nevěru či dlouhodobě pravidelně trvající?

Děkuji,

Hokust

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.8.20 16:13

Tak já to napíšu klidně :lol:

Vdaná 20+ let
Milenec jeden dlouhodobý, hodně let :oops: :lol:
Momentálně ve fázi věrnosti (už pár let), ALE ALE ALE… je tady jeden, který mě docela dráždí a nenechá v klidu :mrgreen:

A většina mých kamarádek má, nebo měla milence, většinou ale dlouhodobé, ne jednorázové úlety, po ukončení je většina ve fázi „bylo to super, ale raději už nic podobného pokoušet nebudu“, vč. mně, mám stejný postoj. Už o tom ani moc nemluvíme, když je to za námi, tak to nerozebíráme zpětně, v době kdy to tak bylo, tak to bylo námětem na rozhovory často, teď už se o tom nebavíme vůbec..

• Citovat
  • Nahlásit
9408
5.8.20 16:18

Jsme spolu 28 let.
Nevěrná jsem nikdy nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1819
5.8.20 16:21

Jsme spolu 12 let vzatí, 14 let dohromady. Nikdy jsem mu nebyla nevěrná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 16:25

Vztah 18 let, nevěrná jsem byla několikrát - všechno jednorázové úlety a pravda, od narození dětí. Manžel se ke mě začal chovat jako k automatické pračce… :?
Po rozvodu jsem si našla nového partnera, jsem s ním čtyři roky a nevěra by mě ani nenapadla…
Takže já jsem přesně ten typ, co, pokud je ve vztahu spokojená, tak ani omylem…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 16:26

Nebyla a nebudu, lepšího stejně nenajdu. Nemám potřebu prubnout někoho novýho.
Myslím teď čistě fyzično.
A jinak taky ujde, nechám si ho :D

• Citovat
  • Nahlásit
28
5.8.20 16:32
@LydiaD píše:
Jsme spolu 28 let.
Nevěrná jsem nikdy nebyla.

Dekuji za odpoved.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
5.8.20 16:33
@Anonymní píše:
Nebyla a nebudu, lepšího stejně nenajdu. Nemám potřebu prubnout někoho novýho.
Myslím teď čistě fyzično.
A jinak taky ujde, nechám si ho :D
:) dik za odpoved
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
5.8.20 16:34
@Anonymní píše:
Vztah 18 let, nevěrná jsem byla několikrát - všechno jednorázové úlety a pravda, od narození dětí. Manžel se ke mě začal chovat jako k automatické pračce… :?
Po rozvodu jsem si našla nového partnera, jsem s ním čtyři roky a nevěra by mě ani nenapadla…
Takže já jsem přesně ten typ, co, pokud je ve vztahu spokojená, tak ani omylem…

Dekuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
5.8.20 16:35
@akavi píše:
Jsme spolu 12 let vzatí, 14 let dohromady. Nikdy jsem mu nebyla nevěrná.

Dekuji za odpoved!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
5.8.20 16:36

Diky vsem za uprimne odpovedi, a take, ze jsou strucne a jasne. Dekuji i dalsim co napisi!! :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 16:51

13 let spolu, z toho 11 let manželé. Jeden čas, dávno před dětmi, jsem se v práci platonicky zamilovala do kolegy, dodnes si myslím, že to bylo oboustranné, ale nevěra, jako taková žádná nebyla a nebude. Jsem asi ze staré školy, ale slíbila jsem věrnost a v manželství jsem spokojená. Ani bych, bohužel, neměla na zahybani čas :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Mišu G
5.8.20 16:58

Muži zahybají se ženami (většinou) to znamená jeden muž, který zahybá se rovná jedna žena, která zahybá, tudíž mi z toho nevychází, že muži zahybají víc, ale že je to pade na pade. :lol: Myslím si, že muži mají tu nálepku vesměs proto, protože se rádi milenkou pochlubí, narozdíl od žen. Nejsou při nevěře tak opatrní, jako ženy. Další věc, která „fandí“ pri nevěře mužům jsou zažité vzorce jako nižší společenské postavení ženy (to se pozvolna mění), pak to, že muži nejsou přirozeně monogamní apod. Nikdy jsem toto tvrzení nezpochybňovala, ale stejně tak si myslím, že ani ženy nejsou přirozeně monogamní. No a žijeme v patriarchální společnosti, takže mužům se nevěry tolerují víc než ženám. Já jsem s partnerem dva roky a je to první muž, kterému jsem věrná.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 17:01

Jsme spolu 14 let, 13 let z toho jsem byla verna, posledni rok se to zvrtlo a to tak, ze jsem milence mela cely ten ctrnacty rok.

• Citovat
  • Nahlásit
16587
5.8.20 17:06
@Hokust píše:
Ahoj,

mrzí mě, že my muži máme nálepku, že jsme ti, co jsou v manželství více nevěrní, než ženy. Nevím, da-li toto vychází z nějakého sociologického průzkumu či je to jen další z jakkoliv nepodložených výroků, který se šíří prostorem. Vycházím-li z mého okolí, vyprávění kamarádů a kamarádek, ze svých zkušeností, atd. tak mám pocit, že je opravdu velmi malé procento lidí, kteří jsou si věrni v období „po dětech“. Jinými slovy můj názor na věc je takový, že téměř všichni zahýbáme, máme sex s jiným partnerem. Zajímalo by mě, a to prosím zcela upřímně (myslím, že by to mohlo zajímat i vás všechny), jak to máte vy. Klidně piště anonymně, či s nicknamem, to nehraje roli. Ale prosím buďte upřímní. Napište 1) kolik let jste spolu v manželství 2)byla/nebyla jsem věrná 3) jedná se o jednorázovou nevěru či dlouhodobě pravidelně trvající?

Děkuji,

Hokust

s partnerem 10 let spolu, 2 deti. Neverna nejsem, jsem spokojena. On mi taky nezahyba, ja mam na to cich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama