Finance při společném bydlení

5.8.20 11:55

Finance společně bydleni

Vím, ze takových temat už tady bylo, ale…partner mi nabídl, že mohu bydlet u něho,ale.ma to podmínku platit mu, jako bych byla u něho v nájmu. Každý si budeme platit zvlášť stravu, vodu, elektřinu a já mu mám dávat každý měsíc peníze jako nanajem(cca 3000-5000 Kč) :pocitac: On platí hypotéku 8000 Kč na dům, který má na půl ještě s jeho bývalou, ve kterém nyní on bydlí. Jako co si o tom myslíte?? :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
678
5.8.20 11:57

Myslím si že by měli být peníze na hromadě a nehrat na moje a tvoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4813
5.8.20 11:58

https://www.emimino.cz/…rankovani/3/?…

S ohledem na tuto diskuzi bych mu nerikala partner a nic s nim neplanovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
762
5.8.20 11:58
@Konecjenovyzacatek píše:
Vím, ze takových temat už tady bylo, ale…partner mi nabídl, že mohu bydlet u něho,ale.ma to podmínku platit mu, jako bych byla u něho v nájmu. Každý si budeme platit zvlášť stravu, vodu, elektřinu a já mu mám dávat každý měsíc peníze jako nanajem(cca 3000-5000 Kč) :pocitac: On platí hypotéku 8000 Kč na dům, který má na půl ještě s jeho bývalou, ve kterém nyní on bydlí. Jako co si o tom myslíte?? :cert:

myslím si, že za těchto podmínek bude nejlepší zůstat tam kde jsi. Potřebuje spolubydlícího ne partnerku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6498
5.8.20 12:01

Pět mi přijde hodně, tři v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
762
5.8.20 12:04
Vím, ze takových temat už tady bylo, ale…partner mi nabídl, že mohu bydlet u něho,ale.ma to podmínku platit mu, jako bych byla u něho v nájmu. Každý si budeme platit zvlášť stravu, vodu, elektřinu a já mu mám dávat každý měsíc peníze jako nanajem(cca 3000-5000 Kč) :pocitac: On platí hypotéku 8000 Kč na dům, který má na půl ještě s jeho bývalou, ve kterém nyní on bydlí. Jako co si o tom myslíte?? :cert:

Přečetla jsem to celé…z rodičáku mu budeš platit 3000-5000kč „nájem“ jo :pankac:?
Je to zmetek a Ty pokud o tom vážně uvažuješ jsi bl. á jako punčtok. Promiň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11449
5.8.20 12:04

Zalezi na tobe, zda by ti takove spolubydleni s vyhodami vyhovovalo. 3000 jako najem vcetne vsech poplatku mi neprijde moc.
Aspon si otestujete, zda spolu dokazete zit v jednom byte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.8.20 12:05

@ontarova.stara no, to máš pravdu… Od února budu na RD a to teprv nevím, jak by si představoval… On chodí do práce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
5.8.20 12:06

Potřebuje přispět na hypotéku a ne partnerku pro život. Do toho bych nešla, navíc když nemá vyřešený majetek s bývalou. Takový vyčůránek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11449
5.8.20 12:06
@prokr píše:
Přečetla jsem to celé…z rodičáku mu budeš platit 3000-5000kč „nájem“ jo :pankac:?
Je to zmetek a Ty pokud o tom vážně uvažuješ jsi bl. á jako punčtok. Promiň.

Asi neumim cist… kde pise o rodicaku? :nevim:

Edit: jo aha, v te jine diskusi

Dite je vase spolecne. V tom pripade nych trvala na spolecnem hospodareni jako rodina.
A toto neni PARTNER :cert: Kam jsi pri vyberu otce pro sve dite dala rozum? :nevim:

Příspěvek upraven 05.08.20 v 12:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.8.20 12:07

@cecetka to není včetně poplatků! Všechny výdaje, poplatky si hradí za sebe sama! :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
5.8.20 12:08

To určitě ne, on bude z tvého nájmu platit hypotéku, každý své jídlo? To není partnerský vztah

• Citovat
  • Nahlásit
4813
5.8.20 12:10
@ontarova.stara no, to máš pravdu… Od února budu na RD a to teprv nevím, jak by si představoval… On chodí do práce!

On te jako tehotnou vyhodil z baraku a choval se k tobe dost nechutnym zpusobem. Holka, ja celkem chapu, ze se chces pokusit nejakym zpusobem diteti zajistit kompletni rodinu, ale tudy cesta nevede. Nemyslim, ze by clovek mel automaticky vyuzivat faktu, ze jeho partner ma nemovitost, ale ty jsi sakra tehotna, budes s VASIM ditetem na RD. Kdy jindy by mel chlap prijmout odpovednost (i financni) za rodinu nez ted?
Nejsem zadna rozcapena madam, ale abych platila na rodicaku otci naseho spolecneho ditete najem? WTF?

Příspěvek upraven 05.08.20 v 12:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1301
5.8.20 12:10

A on ti bude platit za vareni, uklid, prani :lol:? Nebo tyto prace budete delat 50 na 50?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18058
5.8.20 12:12

ideální tatínek pro budoucího mimíska :think: a potřeby na dítko půjdou taky na půl? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama