Partner se mnou nechce spát

57
5.8.20 09:36

Partner semnou nechce spát

Ahoj, se svým partnerem jsem skoro 2 roky, z toho máme skoro ročního prcka. Na začátku vztahu jsme měli sx denně, několikrát denně i přes ms. V těhotenství to ještě celkem šlo ač ke konci už to moc často nebylo. Po porodu, po šíleném porodu ( mým třetím ) máme s partnerem oba tak trochu trauma, možná i on trochu víc než já, jelikož já mám totální výpadky… A první sex po porodu byl pro mě taky dost traumaticky jelikož jsem na něj nebyla psychicky připravená, ale na to se mě nikdo neptal.. prostě jsem ho nechala ať si to odmaká na mě a s pláčem šla spát… skoro vždy když chtěl tak jsem mu nebránila, ale nějaký vnitřní blok tam ve mě byl. Sx nebyl nějak často, spíš mi vadil jelikož za celou dobu ač jsme spolu spali sebe víc mě nikdy nedokázal uspokojit, na začátku mě to tak netrápilo měla jsem zblbnutou hlavu, ale postupem času to zamrzí.. ale jsou v našem vztahu i jiné věci co si myslím na spojují, dělají strašný atd. Ale… po porodu šly kg celkem dolu, už chybělo jen asi 5 kg do původní váhy a najednou se začalo vás finančně sypat a moje strava a vás šlo do kopru, mám 30kg nadváhu a partner který mi sice tvrdí že mě miluje, nikoho jiného nemá, ale odmítá semnou spát, jestli spolu spime 1 x za měsíc tak je to hodně a to si ještě k tomu nedá ani pozor.. takže já každý měsíc nervy abych to dostala, další dítě nechci a on tvrdí to stejný. Antikoncepci brát nemůžu. Občas mě obejme, občas mi dá pusu, chodíme na výlety, restaurace občas když má nějaký peníze na víc, děti má rad, říká mi že mě miluje a má jen mě, ale když se ho dotknu tak mě odhání, nebo se vymlouvá jak je unavený nebo ho kde co bolí. Pak kouká raději do telefonu a pak spi. Když se urazím tak si mysli že když se ke mě otočí, obejme mě a dá mi pusu že je zas vše ok, ale není. Trvá to skoro rok a už ztrácím trpělivost. Přemýšlím zda to má cenu nebo zůstat sama a mít jen třeba milence. Nechci být nevěrná, ale ani bez sexu. Rada bych zhubla, ale když nejsou peníze na normální jídlo a jíme jen smažený srač*y jelikož na nic jiného není a jídlo mám někdy jen 1 denně večer, někdy 2 x podle možností. Než jsem ho potkala měla jsem pohádkový život, děti měli vás, dovolené po světě a teď nemám nic… on se snaží pomáhá, ale…
občas se ve všem ztrácím, možná chci moc… :( :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13268
5.8.20 09:49
@Sadgirl píše:
Ahoj, se svým partnerem jsem skoro 2 roky, z toho máme skoro ročního prcka. Na začátku vztahu jsme měli sx denně, několikrát denně i přes ms. V těhotenství to ještě celkem šlo ač ke konci už to moc často nebylo. Po porodu, po šíleném porodu ( mým třetím ) máme s partnerem oba tak trochu trauma, možná i on trochu víc než já, jelikož já mám totální výpadky… A první sex po porodu byl pro mě taky dost traumaticky jelikož jsem na něj nebyla psychicky připravená, ale na to se mě nikdo neptal.. prostě jsem ho nechala ať si to odmaká na mě a s pláčem šla spát… skoro vždy když chtěl tak jsem mu nebránila, ale nějaký vnitřní blok tam ve mě byl. Sx nebyl nějak často, spíš mi vadil jelikož za celou dobu ač jsme spolu spali sebe víc mě nikdy nedokázal uspokojit, na začátku mě to tak netrápilo měla jsem zblbnutou hlavu, ale postupem času to zamrzí.. ale jsou v našem vztahu i jiné věci co si myslím na spojují, dělají strašný atd. Ale… po porodu šly kg celkem dolu, už chybělo jen asi 5 kg do původní váhy a najednou se začalo vás finančně sypat a moje strava a vás šlo do kopru, mám 30kg nadváhu a partner který mi sice tvrdí že mě miluje, nikoho jiného nemá, ale odmítá semnou spát, jestli spolu spime 1 x za měsíc tak je to hodně a to si ještě k tomu nedá ani pozor.. takže já každý měsíc nervy abych to dostala, další dítě nechci a on tvrdí to stejný. Antikoncepci brát nemůžu. Občas mě obejme, občas mi dá pusu, chodíme na výlety, restaurace občas když má nějaký peníze na víc, děti má rad, říká mi že mě miluje a má jen mě, ale když se ho dotknu tak mě odhání, nebo se vymlouvá jak je unavený nebo ho kde co bolí. Pak kouká raději do telefonu a pak spi. Když se urazím tak si mysli že když se ke mě otočí, obejme mě a dá mi pusu že je zas vše ok, ale není. Trvá to skoro rok a už ztrácím trpělivost. Přemýšlím zda to má cenu nebo zůstat sama a mít jen třeba milence. Nechci být nevěrná, ale ani bez sexu. Rada bych zhubla, ale když nejsou peníze na normální jídlo a jíme jen smažený srač*y jelikož na nic jiného není a jídlo mám někdy jen 1 denně večer, někdy 2 x podle možností. Než jsem ho potkala měla jsem pohádkový život, děti měli vás, dovolené po světě a teď nemám nic… on se snaží pomáhá, ale…
občas se ve všem ztrácím, možná chci moc… :( :nevim:

Tak za prvé používejte ochranu, kdyz nechcete dite, to je snad základ.
Zhubni. Neumím si představit finanční situaci, že jis jen jednou denně a jeste smažené. Když si dáš s jídelníček praci, da se nakoupit lacině a uvařit z toho na několik dnů. Smažené jidlo, mne tedy jako nejlacinejsi jídlo nepřijde.
Navic tedy, vy jste spolu skoro 2roky, máte roční dítě, těhotenství trva cca 9mesicu, to ste si na dítě zadelali fakt brzy. Jste se ani neznali.
Navic to ze mu podrzis a pak brecis je tvoje chyba.
Co třeba přidat na komunikaci?

Příspěvek upraven 05.08.20 v 10:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4127
5.8.20 09:49

Pokud máte na smažený srajdy, tak na zdravé jídlo máte tuplem. Však nemusíš jist kaviár, apod… Jen to chce hledat, a snažit se. To že ho na sebe necháš vlézt a pak brečíš, za to si bohužel můžeš sama. Proč mu vyhovujes? On nevidí že tě to bolí??? Proč na to tak spechate? Antikoncepci brát nemůžeš? Vždyť je snad 100 druhů antikoncepce, nejen pilule. Možná by to se chtělo přestat vymlouvat, a taky spolu komunikovat. Z toho vztahu odejdi, evidentně jste si dítě udělali omylem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2428
5.8.20 09:53

Zhubni a nevymlouvej se na jídlo. Já měla nejnižší váhu, když sem měla hluboko do kapsy. A zařiď si antikoncepci. Mám poruchu srážlivosti krve a antikoncepci můžu mít, takovou tu co se může při kojení, nebo Mirenu. Nebo se můžeš nechat šmiknout. Kondomy + nějaké ty spermicidní krémy jsou taky možnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2852
5.8.20 09:57

@Sadgirl většinou nejsem na lidi zlá, ale podle mě peníze nejsou výmluvou pro to jíst zdravě, co zdravě, ale ne. žrat jen smažená jídla.

kolik stojí luštěniny, tofu, ted měli ledový salát v Lidlu za 10 korun… kousek kuřete místo na pánvi s tunou oleje a trojobalu, strčit na pečící papír do trouby, mrkev je levná, okurka, meloun…chjo holka nešťastná, pochopila bych, kdybys třeba napsala, že na to prostě kvůli 3 dětem už nemáš čas nebo energii, ale smažený jídla?

chlap a sex, no evidentně máte problém, budete si o tom muset na rovinu promluvit, do jeho hlavy nikdo nevidí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
5.8.20 10:06

Šlo o první styk po porodu, nebyla jsem připravená, bála se zda je vše po komplikovaném porodu ok, ale tím že jsem přišla domu po 6 neděli kontrole na gyndě kde mi bylo řečeno že je vše ok tak to asi bral jako hotovou věc. Říkala jsem mu, že nechci jenže on si myslel že to asi myslím ze srandy a já nechtěla dělat doma bordel ještě a holt mu podržela, vím moje blbost :(
Smažený jídlo je myšleno v okně rychlého občerstvení kde ten humus stojí třeba 35 Kč a je to houska s kusem masa nebo sýru. Vařit doma nemůžeme předtim z finanční stránky prostě nebylo na nákup a když chlap něco přinesl domu tak to byl nějaký takový humus. Jistě když to jde a člověk nešilhá hlady dam si salát nebo něco s rýží. A teď jsme bez energii. Nebylo na poplatky. Snažíme se to řešit rozprodáváním majetku. Děti jsou u babiček. Takže řešíme jak existenční problémy tak i partnerské :( ale já si furt říkám že když už je vše ostatní tak v háji tak aspoň ten vztah by měl fungovat. Beru jiné léky se kterými antikoncepci brát nemohu. On ochranu odmítá. Na potrat jsem nikdy nešla a nepůjdu doufám, to bych si to dítě nechala a pak šla na podvázání, jen se to teď prostě nehodí. Náš vztah jinak celkem funguje, vím že nás má rad. Když muže dělá první poslední, ale je toho moc na nás všechny. Ale ten sex mi chybí, člověk na chvíli vypne od starosti, něco co nás spojuje utužuje náš vztah… a přitom není. Nevím mám možnost ihned mít jiného chlapa, který by mě s dětmi okamžitě dostal z těchto srač*k, ale není to láska z mé strany. Na druhou si říkám, že ani v tom v čem jsem teď to není výhra. Možná bych měla myslet víc na děti než sebe. Ukončit to, říct si o pomocnou ruku jinde a zkusit se opět postavit na nohy i za cenu že půjdeme od sebe a naše společně dítě budeme vychovávat odděleně. On sam by se taky měl líp než s námi :( ale ať mu to říkám navrhuju nabízím tak nechce… chce být s námi.., :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
5.8.20 10:20

Vím co je to zdravá strava, vím, že se dá uvařit za celkem dobrou cenu, ale partner věčinou takové jídlo odmítá. Dokud vše doma fungovalo, dalo se vařit pokud jsem udělala nákup já. Ale pak bylo období že odjel do práce a já zůstala doma bez koruny a bez jídla a čekala až večer přijede a snad něco přiveze a kde jinde něco honem večer koupit než v okně rychlého občerstvení. :( Někdy i když peníze byly tak jel koupit něco zas do mekáče jakože změna. Nebo hotovku v nějaký putice obchodě. Když člověk celý den nejí je rad za cokoliv že. Než jsem s nim byla měla jsem luxusní práci, snový plat, každý rok 3-5× na dovolené s dětmi u moře. Děti měli všechno. Ještě tedy oni mají, těm dáme vždy vše pokud to jde, ale teď jsou to nějaký 2 měsíce bez energii doma a úplně vše je v prd… ta koróna tomu dala hřebík taky. Já mám teď rodičák a k němu brigádu, on podniká a stejně nevycházíme… máme moc dluhu. Ale tohle jsem řešit nechtěla. Šlo mi o náš vztah.. proč mě odmítá ač říká že mě miluje… není mu ani 30 a nechápu to, mrzí to. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4299
5.8.20 10:20

@Sadgirl ty by jsi do téhle situace klidně přivedla další dítě? To že s tebou partner nechce spát je holka zlatá ten nejmenší problém. Podívej se jak žiješ, vždyť to je bída, už chybí jen svrab. Ty dluhy má chlap, nebo ty? Jestli on tak nohy na ramena a zdrhej. Děti jsou pryč, energie vyplý a ty řešíš šu*ačku. Jestli nejsi troll, tak si to přečti ještě jednou a zamysli se nad tím svým životem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
791
5.8.20 10:27

Ty jsi jela pětkrát za rok s dětmi k moři? Proč jsi nejela jednou a něco nenašetřila? Kolik těch dětí vlastně máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4746
5.8.20 10:29

To uz se fakt neda. Ty musis mit v te hlavne solidne vymeteno. Dluhy, nemate energie, deti v tahu, 30 kg nadvahy a ty resis, ze te chlap neojede??? To se neda napsat nejak jemneji a citliveji. Halo, mas tri deti, matko. Sex neni tvuj nejvetsi zivotni prusvih a ve vasi situaci ani alfa a omega tveho ziti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
5.8.20 10:29

Tahle situace je poslední ca 2 měsíce s těmi energiemi.. já vlastním nemovitost v hodnotě několika mil Kč. Dluhy jsou na moje jméno díky situaci s nim kde to prostě neutáhl ač říkal že to zvládne ( dluhy na energiích a tak ) nemám žádné půjčky ani hypotéku. Já řeším dlouhodobý problém v našem intimním životě… ono když už jsme v takovým srabu, aspoň ten vztah by měl fungovat což nefungoval ani když to ještě bylo ok a teď mě to dohání bohužel. Holt se doma teď zametá, vytírá místo luxování. Venku je teplo takže se to dá. Koupat v teple vodě se jezdíme denně. Nejsme žádný špíny, jen jsme se dostali do… díky bohu v tom teď nejsou děti to bych si to sla už hodit. Pokud vše dobře dopadne energie budeme mít do konce měsíce zas… řešení na tuhle situaci asi máme. Ač jsem z toho byla na provaz tak tu mám na světě své děti které miluji. Když prodám vše co mám mužů se o děti postarat, ale nám šlo o řešení teď hned což nic není hned… a opět opakuju řeším intimní vztah s partnerem, zda to vůbec má dal cenu.. ale jak to tu čtu všichni řeší něco jiného ;(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
5.8.20 10:36

Chtěla jsem dat dětem pohádkový život, aby se měli dobře. Poznali svět. Měla super práci, super výdělky a nějak nemyslela na co když… úspory jsem měla a už nejsou. Holt vysoká životní úroveň a když ten příjem není tak úspora i milion je málo…
Jsem hloupá no, byla jsem několik let sama a bylo mi fajn, kde kdo mě chtěl, ale já o nikoho nestala, jenže jednoho dne si člověk řekne že děti taky potřebují stabilní rodinu, vzor, chlapa, a i mě bylo občas smutno… a potkala svého partnera. Bylo to rychle, z krátké známosti dítě a vše bylo šup šup, díky tomu jsem přišla o práci a… dal ten příběh znáte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1329
5.8.20 10:41
@ontarova.stara píše:
To uz se fakt neda. Ty musis mit v te hlavne solidne vymeteno. Dluhy, nemate energie, deti v tahu, 30 kg nadvahy a ty resis, ze te chlap neojede??? To se neda napsat nejak jemneji a citliveji. Halo, mas tri deti, matko. Sex neni tvuj nejvetsi zivotni prusvih a ve vasi situaci ani alfa a omega tveho ziti.

Mno… Sex je jeji nejvetsi prusvih, protoze 3 deti ted vyrustaji buhvi kde :lol: jinak mas pravdu a doufam, ze prispevek je troll.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4127
5.8.20 10:43
@Bobsh píše:
@Sadgirl ty by jsi do téhle situace klidně přivedla další dítě? To že s tebou partner nechce spát je holka zlatá ten nejmenší problém. Podívej se jak žiješ, vždyť to je bída, už chybí jen svrab. Ty dluhy má chlap, nebo ty? Jestli on tak nohy na ramena a zdrhej. Děti jsou pryč, energie vyplý a ty řešíš šu*ačku. Jestli nejsi troll, tak si to přečti ještě jednou a zamysli se nad tím svým životem.

Víš co je ještě smutnější? Že v komentáři píše, že by dokonce dotohohle přivedla i další dítě. Že by na potrat nesla. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4127
5.8.20 10:46
@Sadgirl píše:
Chtěla jsem dat dětem pohádkový život, aby se měli dobře. Poznali svět. Měla super práci, super výdělky a nějak nemyslela na co když… úspory jsem měla a už nejsou. Holt vysoká životní úroveň a když ten příjem není tak úspora i milion je málo…
Jsem hloupá no, byla jsem několik let sama a bylo mi fajn, kde kdo mě chtěl, ale já o nikoho nestala, jenže jednoho dne si člověk řekne že děti taky potřebují stabilní rodinu, vzor, chlapa, a i mě bylo občas smutno… a potkala svého partnera. Bylo to rychle, z krátké známosti dítě a vše bylo šup šup, díky tomu jsem přišla o práci a… dal ten příběh znáte.

Sorry ale jses úplně vypatlana. Děti máš postrkany u babiček, dluhy máte, na žrádlo nemáte, a ty si sakra neumíš zajistit antikoncepci? Neříkej že kvůli lekum, víš, on existuje i třeba ženský kondom. V dnešní době je tisíc druhů antikoncepce bez hormonů. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama