Zoufalá situace v partnerství

Anonymní
4.8.20 22:30

Zufala zo situacie

Neviem ako začať, som strašne smutna z toho čo sa mi stalo :,(
Ide o to že s partnerom sme už strašne dlho narodilo sa nam krasne zdravé dieťa boli sme šťastní velmi. Ono myslím si, že tento problem začal ešte pred mojím otehotnením, ked náhodne stretol brata svojej lásky z detstva a poprosil ho o čislo na ňu. Vedela som o tom, že su v kontakte a píšu si. Mesiac pred porodom sme sa pohadali, proste koli kravine…a nehovorili spolu. Po porode sa všetko zmenilo obaja sme boli šťastny. No nastal zvrat proste mi oznamil, že ma už nemiluje a je somnou koli dieťaťu. Ale nejako sme fungovali vysvetlili si to a bolo všetko v poriadku. Malemu su 4 mesiace. Nedávno sme šli na nejaky čas do rodneho mesta, vedela som aj o tom že s ňou pojde na kavu ale brala som to v pohode chcu sa proste porozpravať zaspominať. Povedal mi uisťoval ma že je vydata a ma dieťa, že by si nič nedovolil, že ju rešpektuje a že nas lúbi. Ďalši den to bola opäť káva a na tretí deň zas. Posledný krat čo s ňou šiel, sa mi to už nepáčilo a dala som mu to najavo…
No a nastal zvrat už ma nemiluje vobec a nechce takto žiť, že potrebuje volnosť, že sa proste s kámoškami stretavať bude. Nechce byť s nami…nie je šťastny…samozrejme, že sa jej o našom vztahu posťažoval že nie je šťastny. Nemal problem mi to priznať. Ma tak krásne dieťa a chce to jednoducho hodiť za hlavu…a roky stravene spolu. Už sa nechce snažiť nič zachraňovat aj keď by som chcela.
Vadilo by vam to tiež? Urobila som niečo zlé, ked som povedala dost, že 3 kava po sebe je už cez čiaru?
Teraz mám pocit, že sa do nej zamiloval a rodina je na druhom mieste ideme od seba nechce takto žiť. Myslíte, že medzi nimi k niečomu došlo? Doma to mame tak, že mi už vobec nedá pusu, neobíjme ma sex nulovy…v ruke stale mobil.
Mam pocit, že mu zamotala hlavu a že spolu určite niečo mali. Nechápem to vymeni rodinu koli žene ktorú vlastne ani poriadne nepozna. Nevideli sa 20 rokov.
Co mam robiť, poradte

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
123
4.8.20 22:34

Myslim si ze problem neni ze ani sel na kávu několikrát, protoze ti rekl uz predtim, ze je s tebou jen kvuli dítěti. Takze tak nebo ne by šel s jinou na kávu, v tomhle vztahu bych asi nebyla :nevim: a kdyz ti rekl ze te nemiluje tak je to jasný. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
4.8.20 22:34

No tohle je dost složitá situace. A neudělala si nic špatně. Ano jít na kávu, pokecat si s tím, že se dlouho neviděli ok, ale tři dny po sobě. No to by byl doma pořádný vítr a to já jsem tolerantní kliďas 😀 ale když žárlím tak pořádně. ;) Upřímně? Šla bych od něj pryč. Evidentně si nezaslouží rodinu.. Jemu to dříve či později dojde. Tohle je, ale můj názor, takhle bych jednala já. Ty se musíš rozhodnout sama za sebe, ale já bych zr sebe idiota nedělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
4.8.20 22:37

Bohužel, je to těžké, ale já bych ho nechala jít, třeba časem dojde k tomu, že udělal chybu. Bude se chtít vrátit a bude na tobě, jestli mu dáš další šanci. Jestli je teď zamilovaný jinde, nemáš šanci. Zaměř se na sebe a dítě a nedělej mu scény

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 22:42

Zabudla som dodať, že to už vie i rodina a pripravil si pôdu. Zo mna urobil stíhačku…zrovna v dobe ked sa stretaval s ňou aby bol on ten chudáčik že som odišla. Jasne, že nepovie ako sa vecí majú, že je zamilovany. Takže stíhačka som ja pred rodinou, že som ho držala na kratko. Vôbec to tak není

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 22:44

Ten rozhod chve proste hodiť na mňa, že ja som tá zla…stíhačka

• Citovat
  • Nahlásit
Pet32
4.8.20 22:49

Ať si vykládají své, ty máš svoji pravdu a on taky. Ono se ti uleví, až se ho zbavíš. Nemiluje tě

• Citovat
  • Nahlásit
796
4.8.20 22:51

Nezdržovala bych ho. Jestli ti jde o pravdu, čí je to vina, tak ta dřív nebo později stejně vyjde na povrch…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.8.20 22:52
@Anonymní píše:
Zabudla som dodať, že to už vie i rodina a pripravil si pôdu. Zo mna urobil stíhačku…zrovna v dobe ked sa stretaval s ňou aby bol on ten chudáčik že som odišla. Jasne, že nepovie ako sa vecí majú, že je zamilovany. Takže stíhačka som ja pred rodinou, že som ho držala na kratko. Vôbec to tak není

Na to co si myslí okolí a rodina se vykašli, to je cesta do pekla, nezabývej se tím, co ted nemůžeš změnit. Však pravda vyjde najevo vždycky, za blbce pak bude on. Chápu, že tě to mrzí, umím si i velmi dobře představit, jak ti je, neb jsem kdysi prožívala velmi podobnou situaci. Tady ti stejně nikdo nepomůže, začni uvažovat realisticky, přemýšlet, kde a jak budeš žít, jak si rozdělite péči o dítě, kdo ti může či nemůže pomoct, začni hledat právníka, který ti s tím pomůže. Věř mi, že se ti vyplatí být ta rozumná a o krok dál. Nikdy nevíš, co zamilovaný a zblblý chlap je schopný udělat. A mjn ač to asi nechceš číst, i kdyby se chtěl nakonec vrátit, nemyslím si, že by vám to fungovalo, jsou věci, které rozvrátí vztah a pošramotí ho už napořád :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
4.8.20 22:54

Mně by vadila už druhá káva. Ok, vidět se po letech, popovídat si, ale další den a další? Ani náhodou. Nejsi stíhačka, on je mamlas.
A zahodit rodinu kvůli aférce :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9409
4.8.20 22:58

Je mi to líto, ale je odmilovaný a chce to řešit :hug:
Ty jsi neudělala nic špatně, tohle se někdy prostě stane.
Co si myslí jeho rodina, to věřím, že Tě mrzí, ale neuděláš s tím nic.
Přeju Ti, abys potkala někoho jiného ;) :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41856
4.8.20 23:01

Ahoj, odešla bych. Máš kam jít? Je poblazněný a třeba by ani nedělal problémy, že chceš jít pryč, třebas za rodinou… Jinak nebyla bych s ním. Mám stejně staré mimčo a než být nešťastná a trápit se, raději budu sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
4.8.20 23:09

Doma ho neudrzis, kdyz s tebou nechce byt. A urcite chces chlapa, ktery je rad doma a ne z povinosti. Navic, kdyz uz ted nemluvi hezky o tobe pred rodinou, tak to mysli vazne. Bud rada, ze nemusis resit bydleni a ostatni veci kolem rozchodu, kdyz odejde on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7594
4.8.20 23:13

On do ní byl asi kdysi hodně zaláskovaný, byť to bylo dávno, a pořád to v něm bylo, i když si našel tebe.
Neměl to vyřešené, chtěl být s ní. Možná ho ona dřív nechtěla, kdoví.
Neudělala jsi špatně asi nic, tam je úplně fuk, kolikrát na kávu by s ní šel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18156
4.8.20 23:29
@Anonymní píše:
Ten rozhod chve proste hodiť na mňa, že ja som tá zla…stíhačka

Klasika :roll: samozřejmě že spolu něco mají, prostě mu mozek spadnul do kalhot a dávno před tím, nez s ní šel na to „kafe“. Jenže co s tím, že, přece nepřizná, že ho mimino nebaví a kukat s milenkou je zábavnější, tak se to hodí na tebe. Těžko s tím něco dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama