Myslíte, že nemá zájem?

4.8.20 19:23

Myslíte že nemá zájem?

Ahoj, potřebuji vědět názor od někoho jiného. Asi před 2 měsíci jsem se seznámila s jedním klukem, když jsme spolu je vše super, je pozorný a rozumíme si. Jenže problém je v tom, že nemá moc času, vidíme se třeba jen jednou nebo 2× týdně večer. Zajdeme na procházku nebo na jídlo, pak u sebe přespíme. O víkendech na mě nemá čas vůbec, to má vždy nějaké plány s kamarády. Jinak si ani moc nepíšeme, ted už třeba 3 dny nejsme vůbec v kontaktu. Tak si říkám jestli má vůbec cenu pokračovat, připadá mi že moc zájem o vztah nemá. Jak to vidíte vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12613
4.8.20 19:26

Prosím tě, to tak vůbec neber, jakože nemá zájem, má prostě i svůj život. Díkybohu za to, že jsem s mým manželem randila v době, kdy neexistovaly mobily, on by mi totiž stopro nepsal žádné sms (nepíše ani dnes) a já bych to taky mylně považovala za nezájem. Každý víkend měl svůj program a mě to samozřejmě štvalo, až si mě tedy raději nastěhoval domů, aby měl klid :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5463
4.8.20 19:28

Nechava si otevrena vratka, jinymi slovy zbyvajici 3dny pigluje nejakou jinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4612
4.8.20 19:31

Připadá mi to stejné jako tobě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4192
4.8.20 19:31

Na suk jsi dobrá, víc v tom nehledej :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11135
4.8.20 19:36

Tak když se 3 dny neozve, nejspíš to opravdu moc vážně nebere…asi jako kamarádku s výhodama :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
4.8.20 19:37

Má tě na sex, další dny má jinou

• Citovat
  • Nahlásit
1090
4.8.20 19:42

Spite spolu, kdyz se vidite? Pokud kazdy vikend uprednistni kanarady pred tebou, tak to normalni neni. Pravdepodobne te ma jen na sex…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
4.8.20 19:49
@Andrejka608 píše:
Ahoj, potřebuji vědět názor od někoho jiného. Asi před 2 měsíci jsem se seznámila s jedním klukem, když jsme spolu je vše super, je pozorný a rozumíme si. Jenže problém je v tom, že nemá moc času, vidíme se třeba jen jednou nebo 2× týdně večer. Zajdeme na procházku nebo na jídlo, pak u sebe přespíme.O víkendech na mě nemá čas vůbec, to má vždy nějaké plány s kamarády. Jinak si ani moc nepíšeme, ted už třeba 3 dny nejsme vůbec v kontaktu. Tak si říkám jestli má vůbec cenu pokračovat, připadá mi že moc zájem o vztah nemá. Jak to vidíte vy?

To, že si pravidelně nepíšete, bych nebrala nijak vážně, byť osobní zkušenost mám odlišnou. Každý upřednostňujeme jinou frekvenci i styl komunikace. Ale asi většina z nás tráví volný víkend tím, co nás baví, co máme rádi a s tím na kom nám záleží… On ti své preference naznačil jasně, tedy podle tvého příspěvku to tak působí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1950
4.8.20 20:01

3 dny nejste v kontaktu. A to proto, ze cekas, az napise prvni? Nebo mu napises nekdy prvni ty, a on neodpovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11587
4.8.20 20:28

@Andrejka608 to nevypadá dobře. To že nevolá a nepíše by nebylo tak hrozné, ale to. že se vidíte jen dvakrát týdně a ještě tráví víkendy sám. Pokud by to myslel vážně, tak byste víkendy trávili spolu a jen občas by vyrazil sám s kamarády (nebo byste za jeho kamarády vyrazili oba).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1658
4.8.20 20:39

Řekl bych, že nestojí o vážný vztah :nevim:
Takže záleží jestli ti to takto vyhovuje nebo ne.
Jestli ne tak bych hledala jiného partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
4.8.20 20:45

Myslím si, že mu jde jen o to, když má chuť… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
4.8.20 20:46

Ten tě má akorát na sex když nemůže jiná :D být tebou, vůbec bych nepokračovala :) hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
4.8.20 20:57

Nemyslím si, že má ještě jinou, spíš to nebere vážně a jen si tím vztahem - nevztahem jen tak proplouvá. To, že dává už teď přednost vikendum s kamarády před časem stráveným s tebou, by ti mělo být varovným signálem, že s tímhle klukem moc počítat nemůžeš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama