Neumím říct NE bývalému

Anonymní
4.8.20 15:42

Neumím říct NE bývalému

Můj bývalý přítel je nemocný, nemá žádné sebevědomí a většinu vzteku a mindráků si vybíjel hlavně na mě. Já se mu snažila moc pomoct, bránila jsem ho, omlouvala, bylo mi ho líto, snažila jsem se ho pochopit. Už jsme se rozešli. Jenže se mi vždycky ozve a já vím, že mu je zase špatně a ať jsem jakkoliv skálopevně přesvědčená, že už nikdy neodepíšu, tak prostě selžu a zase se ho jmu zachraňovat. Chvilku je klid, pak ho rozhodí úplná blbost, je hádka, výčitky z jeho strany a já pak zase jen sedím, nadávám si jak jsem pitomá a prostě nemůžu se toho nutkání zbavit. Vím, že zase selžu. Kolikrát vidím, že se mnou manipuluje a je i kolikrat vyčůraný, jakmile se chytnu, hned se mu uleví a je jakoby na koni. Nevím jak z toho ven. (mám i léky na uklidnění, ale ty mi nedokážou zabránit myšlenkam na něj)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21652
4.8.20 16:02
@Anonymní píše:
Můj bývalý přítel je nemocný, nemá žádné sebevědomí a většinu vzteku a mindráků si vybíjel hlavně na mě. Já se mu snažila moc pomoct, bránila jsem ho, omlouvala, bylo mi ho líto, snažila jsem se ho pochopit. Už jsme se rozešli. Jenže se mi vždycky ozve a já vím, že mu je zase špatně a ať jsem jakkoliv skálopevně přesvědčená, že už nikdy neodepíšu, tak prostě selžu a zase se ho jmu zachraňovat. Chvilku je klid, pak ho rozhodí úplná blbost, je hádka, výčitky z jeho strany a já pak zase jen sedím, nadávám si jak jsem pitomá a prostě nemůžu se toho nutkání zbavit. Vím, že zase selžu. Kolikrát vidím, že se mnou manipuluje a je i kolikrat vyčůraný, jakmile se chytnu, hned se mu uleví a je jakoby na koni. Nevím jak z toho ven. (mám i léky na uklidnění, ale ty mi nedokážou zabránit myšlenkam na něj)

Jak nemocný?
Zatím tu vidím, že nemocná budeš brzy ty…
Dokud to nezlomíš, pojedeš v tom pořád dokola.

Takže zablokovat číslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1374
4.8.20 16:17

Přesně, ničí tě, nenech si ubližovat :cert: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9010
4.8.20 16:27

Zablokuj si jeho číslo a vůbec všechny způsoby, jak vy tě mohl kontaktovat. Nebudeš o ničem vědět a nebude tě to trápit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27197
4.8.20 16:30
@Anonymní píše:
Můj bývalý přítel je nemocný, nemá žádné sebevědomí a většinu vzteku a mindráků si vybíjel hlavně na mě. Já se mu snažila moc pomoct, bránila jsem ho, omlouvala, bylo mi ho líto, snažila jsem se ho pochopit. Už jsme se rozešli. Jenže se mi vždycky ozve a já vím, že mu je zase špatně a ať jsem jakkoliv skálopevně přesvědčená, že už nikdy neodepíšu, tak prostě selžu a zase se ho jmu zachraňovat. Chvilku je klid, pak ho rozhodí úplná blbost, je hádka, výčitky z jeho strany a já pak zase jen sedím, nadávám si jak jsem pitomá a prostě nemůžu se toho nutkání zbavit. Vím, že zase selžu. Kolikrát vidím, že se mnou manipuluje a je i kolikrat vyčůraný, jakmile se chytnu, hned se mu uleví a je jakoby na koni. Nevím jak z toho ven. (mám i léky na uklidnění, ale ty mi nedokážou zabránit myšlenkam na něj)

Zablokuj si číslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23352
4.8.20 19:09

Pokud nemáte společně děti, tak jak píšou ostatní, zablokovat. Bude se ti líp dýchat a on dactaky časem pokoj, když uvidí že nereagujes…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 20:59

Naprosto chápu. Mám podobný problém. Tedy spíš, měla jsem. S bývalým mám dvě děti. Po neustálých hádkách, neshodách atd., odešel. Měsíc na to, si začal s kolegyní z práce. Prý čistě náhodou. Jenže po roce začal jezdit zase za mnou, takhle to bylo asi rok a půl. Občas jsme se pohádali, tak to na měsíc dva utnul, občas se s ní rozešel, občas se vracel k nám. Blázinec. Všechno své chování omlouval tím, že mu brzy po našem rozchodu diagnostikovali schizofrenii. A já byla ta hloupá. Nikdy jsem mu nedokázala říct ne. Zachraňovala jsem ho, když se chtěl několikrát pokusit o sebevraždu, když skončil na psychiatrii. A to byl většinu té doby s novou partnerkou. Neuměla jsem pochopit, proč se pořád vrací. Stokrát jsem slyšela, že si to dělám sama. Že jsem hloupá. Ale nemohla jsem si pomoct. Po psychické stránce jsem na tom také nebyla nejlépe. Nicméně, když jsem to nedokázala utnout já, udělal to on. Teď komunikujeme výhradně jen kvůli dětem. A i přes to všechno mě to pořád trápí.
Bude tě to ničit. Bohužel nemám radu, přeji alespoň hodně sil, brzké uvědomnění a odproštění se od takového člověka :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 08:44
@Anonymní píše:
Naprosto chápu. Mám podobný problém. Tedy spíš, měla jsem. S bývalým mám dvě děti. Po neustálých hádkách, neshodách atd., odešel. Měsíc na to, si začal s kolegyní z práce. Prý čistě náhodou. Jenže po roce začal jezdit zase za mnou, takhle to bylo asi rok a půl. Občas jsme se pohádali, tak to na měsíc dva utnul, občas se s ní rozešel, občas se vracel k nám. Blázinec. Všechno své chování omlouval tím, že mu brzy po našem rozchodu diagnostikovali schizofrenii. A já byla ta hloupá. Nikdy jsem mu nedokázala říct ne. Zachraňovala jsem ho, když se chtěl několikrát pokusit o sebevraždu, když skončil na psychiatrii. A to byl většinu té doby s novou partnerkou. Neuměla jsem pochopit, proč se pořád vrací. Stokrát jsem slyšela, že si to dělám sama. Že jsem hloupá. Ale nemohla jsem si pomoct. Po psychické stránce jsem na tom také nebyla nejlépe. Nicméně, když jsem to nedokázala utnout já, udělal to on. Teď komunikujeme výhradně jen kvůli dětem. A i přes to všechno mě to pořád trápí.
Bude tě to ničit. Bohužel nemám radu, přeji alespoň hodně sil, brzké uvědomnění a odproštění se od takového člověka :srdce:

Ahoj a diky za odpoved. My deti nemame, coz je jednodussi, jak uz nekdo psal nahore. Jsem nastvana sama na sebe, ono se lehce rekne-zablokovat. Vis, co si myslim. Ze ty a ja jsme nasadily latku vysoko a proto to porad na nas zkousi. Dekuji a i tobe preju hodne sil, zvladneme to, musime. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama