Jak často máte sex a co předehra?

Anonymní
4.8.20 22:50

Jak často máte sex a co předehra?

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, na pár věcí a předem se omlouvám za chyby v textu. Jde o to, že jsem jsi před čtyřmi měsíci našla nového přítele a je opravdu skvělý, chce semnou trávit čas a je na mě milý a hodný atd. Že začátku jsme spolu spaly skoro pořád, ale pak se mi stal menší úraz a já se přestěhovala k němu ani ne po dvou měsíci. Úraz mě, ale nijak neomezoval a chápu že, to vždycky nějak vypracha nespite spolu pak tak často, ale strašně jsme jsi sedli a samozřejmě se občas rafnem, ale spíš kvůli maličkosti.

Že začátku jsem chápala, že už spolu nespím tak často, ale pořád nějakým stylem to bylo obden, pak ale musel hodit do práce skoro dva týdny v kuse a já jsem viděla jak je unavený a tak jsem tomu zase rozuměla. Tak jsem počkala, ještě a teď je to nějaké divné. Máme spolu sex, tak možná jednou týdně a to je k tomu rychlovka. Bez žádné předehry a věčinou to musím začít já, vlastně už jsi pomalu ani nepamatuju kdy začal on z nějakou větší předehrou. Naposled co jsme spolu spali, tak opět bez předehry a rychlovka jako neříkám, že pokaždé to musí být z 20 minutovou předehrou, ale aspoň chvíli ať se dotykame tak jsem mu to řekla.
Řekla jsem mu že by se mi líbilo aby se mě trochu víc dotýkál, že stačí málo a já se nažhavim a že mě vzrušuje jeho dotek atd. No a od té doby jako bych to celé pokazila, večer se jen odkuli na svou stranu a ikdyž já se snažím ho nažhavit tak nic a pak usne.

Je fakt moc hodný a dělá pro mě toho strašně moc, abych byla šťastná, ale tohle mě fakt trápí. Jsme spolu chviličku a já jsi nedokážu přectavit, že za rok budem mít spolu sex jednou za měsíc. Přitom i o tomhle jsme spolu mluvily a on říkal, že to by fakt nechtěl.

Zkoušela jsem předním i nějaké sexy pózy ???? a nové prádlo, ale též mám trochu stud že nejsem úplně dokonala???? Tak že bych se chtěla zeptat co by ste dělaly vy? Díky moc za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
306
4.8.20 23:11

1. Našly si jiného, nebo 2. Smířily se s tím, že sex nebude, vydržely to x let a pak si stejně našly jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13999
4.8.20 23:21

Po 4 měsících nemá zájem? No, zabal si.
Nám ten velký zájem v manželství vydržel 3 roky, pak se frekvence snížila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14071
4.8.20 23:29

No tak zjevně to není tak dokonalý chlap, jak se sama sebe snažíš přesvědčit - je to někdo, kdo tě používá jako mastrurbační pomůcku a ignoruje tvoje základní potřeby a pokud si dovolíš naznačit, že by se mohl chvíli věnovat tobě, tak přijde o erekci úplně.

A ono těch červených varovných světýlek co ignoruješ bude víc.

Hlavně si s ním, prosím, nepořizuj dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 23:39

Čauky.
To je docela otázka jak často a předehry..
My jsme spolu na začátku spali taky pořád :D několikrát denně..šlo hlavně o zasunutí :D protože to už se nedalo tolikrát denně :D
Samozřejmě, že to taky ustálo, na každý den 1× :)
Dnes kvůli práci, že momentálně dělám na smeny, dle směny. Noční nepřijde v úvahu :D maximálně někdy odpoledne když je čas a nic se nezarizuje, partner je včas doma..ale jsem večer pryč. Takže většinou se nám to povede 2× do týdne..nebo není sex ale jen pusa, ruce :D
Odpolední nepřijde v úvahu..přítel pryč ráno já odpo. Nemůžu po něm chtít aby mě každý den čekal. Vstává brzo..takže to je takove když si na mě počká a nebo ho vzbudím. Což je mi hrozně líto, když vstává tak brzy. Ale někdy si nedám pokoj :D ale patky jsou jasné..to mě příjemně čeká třeba s vanou, dobrým jídlem a to si užívame celý víkend. Kord co se na sebe tak těšíme..a ranní směna, jak jsme unavení..2, 3× do týdne.
Ty víkendy si užítvame opravdu naplno. Když je teda čas..který si rádi uděláme..
Tyto přechody mezi smenami si vynahrazujem třeba SMS, i to dost nebudí. Ty předehry jsou jak kdy..když je opět naladění : )
Jinak ono se chlapům líbí když je ženská náruživá, ale samy o sobě jsou oni ti dobyvatelé…a rádi ženu vábí a získávají..
Mě občas baví být nevinná..o to víc mě přitahuje o to víc se mu to pak líbí…
Ale hlavně si s tím nelam hlavu a netlac na pilu..my jsme taky řešili, že už spolu nespime 14× za den…pak 7×, 2×..pak dokonce 4× za týden a ve finale to vyjde 2× do týdne..ze to není jako na začátku, ale to je život.. prostě povinnosti, starosti únava..
Běžné věci..někdy nálada.. rozumíš.
Chce to to naladění se na stejnou vlnu. Jednou si postěžuješ ty, pak on. Ale hlavně, aby jste si ten sex užili ;) pak už zjistíte co se líbí a co ho vždy rozzáří

• Citovat
  • Nahlásit
23976
4.8.20 23:50
@šupsem šuptam píše:
1. Našly si jiného, nebo 2. Smířily se s tím, že sex nebude, vydržely to x let a pak si stejně našly jiného.
…taky možné, navíc jsem myslela, že mluví o chlapovi… :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
4.8.20 23:55

Nu… 7 let jsme spolu a sex mame stale ob den. Nekteri chlapi na to proste nejsou, i to se stava.

Zkusila bych si pred nim zaklikat na mysku, na to zabere kazdy chlap :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
5.8.20 05:30

Stačí ti hodný „kamarád“, po 4 měsících a už opadl zájem o sex? Když teď 1× týdně, za rok 1× za měsíc, dál i Vánoce budou častěji. Já bych šla o dům dál, on jestli je jinak fajn, by zůstal kamarád

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 05:38

Poděkování

Moc děkuju všem za odpovědi. Popřemýšlím co budu dál dělat. Ještě jednou moc děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
3504
5.8.20 07:07

Mne by ani nevadila ta frekvence sexu 1× tydne, ale forma a to, že ignoruje tvoje potreby. Hlavne bych to utla na zacatku nez s nim budeš roky a stejne to skonci. Sex je jedna z mala veci, co musi fakt ve vztahu fungovat, jinak je to špatný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 07:51

My po 10 letech vztahu sex 1-2× měsíčně. Předehra moc není.
Sex denně nebo ob den nám vydržel cca asi 4-5 let.

• Citovat
  • Nahlásit
Mišu G
5.8.20 09:04

Zakladatelko, na tohle se vykašli. Jsi mladá, bezdětná (jestli to chápu správně), tak se seber a jdi dál. Tohle po čtyřech měsících fakt nechceš, kór (pro někoho kord nebo možná meč či také šavle) :lol: když se k Tobě chová takhle ignorantsky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 09:43

Na začátku sme spolu spali vždycky, když jsme se viděli, někdy i dvakrát v tom dni. Takže to vycházelo dejme tomu pětkrát do týdne.
Teď sme spolu půl roku, víceméně spolu už bydlíme (ještě nemá přestěhované všechny věci, ale za měsíc oficiálně skončí jeho nájemní smlouva a je u mě pečenej vařenej) a ta frekvence je asi tak stejná. Někdy dvakrát za den, jindy dva dny pauza. Já bych si asi dala říct i častěji, ale zase chápu, že když je on 15 hodin v kuse na nohou, tak je pak druhej den nepoužitelnej :lol: :lol: Ale i tak se aspoň přitulíme, pohladíme, prostě ten intimní pocit spaní v objetí nás ještě neomrzel.
Předehra? Já na ní ani tak moc netrvám, nažhavená sem dostatečně po pár minutách, takže v tomhle směru nepotřebuju a sex míváme dost dlouhej, abych si užila dost a dost. Jo, a táhne nám na čtyřicet.

S bývalým manželem sme spolu ze začátku kukali jak králíci (bylo nám 19), po cca pěti letech se to snížilo na tak dvakrát do týdne a poslední tři roky sem byla ráda, když to bylo jednou za měsíc, ale to už se to sypalo celkově :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
3674
5.8.20 09:49

Našla si jiného, co chceš řešit, když on řešit nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
6.8.20 22:03

Odejít ze vztahu kvůli sexu? no nevím…zkus nějaké oblečky, když prádlo není úplně ono a nebo rovnou nějakou hračku, třeba pouta, to ti nezdrhne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama