Nezaměstnaná- nikdo mě nechce?

342
15.1.21 10:48

Nezaměstnaná- nikdo mě nechce?

Ahojte. Nemám nikoho komu bych se mohla svěřit, tak se omlouvám, že si jdu vylít srdce sem. Víme jaká je situace teď v době covidove :roll: v listopadu jsem přišla o svou práci a od té doby nemohu najít žádnou normální práci. Celý prosinec jsem odesilala životopis všude kde se dalo. Pořád mi chodí jen odpovědi, že vybrali jiného kandidáta a já nechápu proč. :,( Jsem z toho zoufalá, tohle jsem nikdy nezažila, většinou jsem poslala 3 firmám životopis a dvě z nich mě pozvali na pohovor a teď? :zed:
Už nevím co mám dělat, několikrát jsem měnila životopis a motivační dopis, teď se nemůžu dostat ani do obchodu :nevim: nevím kde je problém…
Snad tahle špatná doba skončí a opět se vše vrátí do normálu. Pokud jste na tom podobně, můžete se podělit jak takovou situaci řešíte..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10585
15.1.21 10:58

Mam znamou na UP a rikala, ze i na na tu “obycejnou” prodavacku se hlasi nekolik desitek lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10585
15.1.21 10:59

Nebo jedine k pasu do velke firmy, tam berou taky furt.. Aspon na tedka, kdyz je takova situace :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
15.1.21 11:04

Určitě najdeš, já hledala loni a podařilo se až za 5 měsíců. Teď budu končit zkušební dobu a jsem spokojená. Taky záleží o jakou práci máš zájem a kde hledáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.21 11:16

Je to asi dobou. Ja byla nezamestnana od srpna a vzali me az ted od unora, takze 7 mesicu bez prace a asi 15 zivotopisu a jen 2 pohovory.

• Citovat
  • Nahlásit
20450
15.1.21 11:23

Je to dobou práce není a bude ještě hůř

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.21 11:31

Ahojky, resim ted stejnou situaci. O praci jsem prisla po x letech pred Vanocemi. Zatim jsem do konce unora ve vypovedni lhute. Zivotopisy posilam taky a neni dne, kdy bych se nedivala na volna, pracovni mista. Bohuzel, tato doba je uplne na prd, ale rikam si, ze nadeje umira posledni. O jakou pozici mas zajem?
U me velke fabriky, pasova vyroba a smennost nepripadaji v uvahu. Nekolik let jsem toto delala, ale podepsalo se mi to na zdravi. Vim, ze nekdo nema jinou moznost a je rad za kazdou praci, ale ja uz bych do toho blazince nesla. V zadne takove fabrice jsem se nesetkala s nejakou uctou vuci zamestnancum. Clovek tam poti krev a uznani zadne, ba naopak.

• Citovat
  • Nahlásit
928
@Anonymní píše:
Je to asi dobou. Ja byla nezamestnana od srpna a vzali me az ted od unora, takze 7 mesicu bez prace a asi 15 zivotopisu a jen 2 pohovory.

Za 7 měsíců jsi poslala jen 15 životopisů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692

Jedině na přechodnou dobu zkusit fabriku, obchod. Chápu, že to není úplně práce snů, ale práce, než by sis našla něco lepšího. Záleží i na místě bydliště a jak moc jsi ochotná třeba dojíždět, pracovní doba atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
15.1.21 11:48

Jaká je tvá profese? Jedině holt pro zatím změnit obor - fabriky tak nějak berou pořád a dál a dál posílat životopis. držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
15.1.21 12:00

Ja byla teď dva roky vedoucí prodejny a asi bych chtěla zůstat v oboru. Prostě nějaký obchod ať už potraviny, nebo oblečení, kosmetika…to je jedno. Umím tohle nejlíp a to mě hrozně baví. Ve fabrice jsem kdysi byla 8 měsíců, než mi začalo být špatné kvůli nočním směnam. Takže pokud by se našla fabrika jen na dvě směny, jdu určitě do toho, ale takové asi ani nejsou :think:
Nejhorší na tom je, že skoro vše je zavřené :nevim: snad až zase otevřou se to vrátí do normálu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7149
15.1.21 12:04

Je blbá doba. U manžela v práci shání jednoho člověka, dali inzerát a přišlo jim skoro 300 odpovědí, spousta chlapů vysloveně prosila, ať je vezmou, že přišli kvůli Covidu o práci, mají rodinu, ženu na mateřské… Je to hrůza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
15.1.21 12:05
@Nika. Al píše:
Ja byla teď dva roky vedoucí prodejny a asi bych chtěla zůstat v oboru. Prostě nějaký obchod ať už potraviny, nebo oblečení, kosmetika…to je jedno. Umím tohle nejlíp a to mě hrozně baví. Ve fabrice jsem kdysi byla 8 měsíců, než mi začalo být špatné kvůli nočním směnam. Takže pokud by se našla fabrika jen na dvě směny, jdu určitě do toho, ale takové asi ani nejsou :think:
Nejhorší na tom je, že skoro vše je zavřené :nevim: snad až zase otevřou se to vrátí do normálu.

Záleží kde v Brně bych věděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10585
15.1.21 12:07

@Nika. Al Jeste me napadl Mekac nebo KFC, tam taky berou furt :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14578
15.1.21 12:23