Nezaplacená celá mzda

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
59
21.9.21 12:55

Nezaplacená celá mzda

Ahoj holky,
v červenci jsem o výplatě zjistila, že mi zaměstnavatel nezaplatil jednu noční směnu.
Máme evidenci příchodu a odchodu z práce elektronicky na otisk prstu. Při příchodu do práce tento systém nefungoval a při odchodu v šest ráno taky ne. Zaměstnavatel tvrdí že jsem v práci nebyla, že o tom neexistuje důkaz. Ostatní zaměstnanci odcházeli v sedm ráno a to už systém fungoval. Ale moje příslužbová směna končila o hodinu dřív a to byl ještě systém nefunkční. Jak byste to řešily vy?
Díky za rady :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1948
21.9.21 12:56

Máte tam bezpečnostní kamery?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18768
21.9.21 12:58

@Gwivenet hlásila si nefunkčnost toho systému pri příchodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21691

A nějaký jiný důkaz, žes tam byla? Něco jsi v té době podepisovala, razítkovala, přebírala, psala mail apod.? Nevím, co děláš, ale většinou po odpracované směně nějaké důkazy zůstávají :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59

No, nemáme. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26216

Tak si tam nebyla sama ne? když říkáš že kolegové končili dýl :nevim: tak oni ti to můžou dosvědčit. My měli teda čip na odchody a příchody, ale když to nefungovalo, tak byla vedle kniha a tam se psali příchody ručně a podepsalo se to :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
21.9.21 13:00

Kolegyně mě zapsala do knihy záznamů jako příslužbu. A nic jsem nepodepisovala. Jen jsem celou noc pomáhala s klienty, jsem ošetřovatelka. Ale zaměstnavatel tvrdí že není žádný důkaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21691
21.9.21 13:02
@Gwivenet píše:
Kolegyně mě zapsala do knihy záznamů jako příslužbu. A nic jsem nepodepisovala. Jen jsem celou noc pomáhala s klienty, jsem ošetřovatelka. Ale zaměstnavatel tvrdí že není žádný důkaz.

Tak ať se zeptá té kolegyně ne? To snad není žádný důkaz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4370
@Gwivenet píše:
No, nemáme. ;)

A on s tebou nějak řešil to, že jsi nepřišla do práce? :)) Protože se tváří, že se tohle stalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59

Mělo by stačit čestné prohlášení od kolegů že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26216
21.9.21 13:04

@Gwivenet a taky jako ošetřovatelka nikam nic nepíšeš? My psaly třeba denní hlášení (jakože co se stalo za tu službu apod), podepisovaly sme se pod různé formuláře, jako když se měnila dezinfekce apod. Ať ti to dosvědčí kolegyně no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
21.9.21 13:04

No, oni se mnou vůbec neřešili absenci v práci po téhle noční, neboť žádná absence nebyla. To by věděli ještě tu noc že jsem nepřišla. Ale v práci jsem byla, takže mi to jen vědomě nezaplatili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21691
21.9.21 13:05
@Gwivenet píše:
No, oni se mnou vůbec neřešili absenci v práci po téhle noční, neboť žádná absence nebyla. To by věděli ještě tu noc že jsem nepřišla. Ale v práci jsem byla, takže mi to jen vědomě nezaplatili.

Pokud s tebou neřešili absenci na domluvené směně, tak je přece jasné, že jsi tam byla :nevim: Co to na tebe ten zaměstnavatel zkouší? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
21.9.21 13:05

@Kriss Tina já jako příslužba nic nepíšu, ale v knize hlášení mě zapsala ta kolegyně že jsem tam jako příslužba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
21.9.21 13:09

Chci podat okamžité rozvázání pracovního poměru, myslíte že můžu? Když budu mít v ruce ta čestná prohlášení od kolegyň? On je to hrozný zaměstnavatel, každý měsíc nějaký problém a urgovaný nedoplatek ve výplatě. Práce je fajn, tak chci najít stejnou práci ale jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat