Neznám příznaky těhotenství

24.1.20 12:28

Neznám příznaky

Dobrý den. Doufám že poradite. Nikdy jsem se nesledovala a řekla si že to nechám náhodě. Jen menstruaci si zapisuji pravidelně.
Poslední jsem měla 14.- 17.12.2019 čekala jsem kdy přijde a ono nic. Místo toho týden před tlak v břiše i v zádech a přidala se bolest prsou. V pondělí jsem volala k dr. a sestra mě objednala až na 3.2. což se zdá za chvíli ale mám náročnou práci v rizikovém prostředí. (Těžká břemena, smrad, prach atd.) Teď ve středu po takové náročnější směně mě bolelo břicho a začala jsem špinit. Malinko ale přece.. a prsa asi přestávají bolet i když ještě pobolívají. Může jít o potrat? Dneska ráno jsem si dělala test, čárka tam je ale taková rozostřená. Předtím jsem dělala z nervů často a vždy byla hezká, viditelná. (6 testů) co mám dělat? Menstruace nikde, mám si znovu zavolat k dr nebo prostě čekat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1677
24.1.20 12:46

Když mi vyšel pozitivní test a začala jsem špinit jela jsem na pohotovost. K doktorce jsem také byla objednaná na později. Na pohotovosti mi dali léky na udržení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
24.1.20 12:46

Zavolej a nech si po dohodě s dr vypsat PN :palec: držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 12:50

@Lucie008 není už pozdě na pohotovost když špinim už od středy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1677
24.1.20 12:53

@Julinka009 To nevím, nejsem doktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 13:09
@Julinka009 píše:
@Lucie008 není už pozdě na pohotovost když špinim už od středy?

Já špinila skoro týden, pak to přešlo jeden večer v krvácení a druhý den ráno, kdy jsem konečně šla na pohotovost, už se nedalo nic dělat. Tím nechci strašit, spíš chci říct, že bych po té zkušenosti jela radši co nejrychleji a nezabývala se tím, jestli už není pozdě, třeba to teď ještě půjde zachránit a zútra už ne, natož 3.2. Já tomu nepřikládala význam, protože v prvním těhotenství jsem špinila na začátku relativně často a nic to nebylo, ale podruhé to bohužel bylo známkou toho, že něco není ok… Držím pěsti, ať všechno dobře dopadne. (Anonym - citlivé info, o potratu vím jen já a partner)

• Nahlásit
  • Citovat
14339
24.1.20 13:10

Zajed na pohotovost, ale jestli už jde o potrat tak neudělají nic, ale může jít o nějakou drobnost a ještě to třeba zachráníš, ale takle přes internet nikdo nevíme co se může dít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 13:26

Bud je to uhnízdění nebo nějaký hematom a nebo potrat.. moc se s tím dělat nedá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10222
24.1.20 13:38

@Julinka009 ten začátek je většinou buď a nebo. Na pohotovost bych ale nejela, proč taky, když už spinis od středy? Zavolala bych své doktorce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9852
24.1.20 13:50

A dneska tam tvoje dr není?
Pokud máš takovou práci tak buď přeložit jinam nebo spíš když í spinis tak chvilku na neschopenku… spineni ještě nemusí nic znamenat..vjc ti řekne doktor po UZ…jinak příznaky často zmizí pak se zase objeví

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9852
24.1.20 13:50

Jinak na UZ už by viděla gestacbi vacek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 21:26

Děkuji vám ženy. Těch pár kapek snad nic neznamená. Ode dneška mám týden volno tak počkám do toho 3.2. na to vyšetření a budu odpočívat. Pokud je to potrat tak jak psala paní výše nic nenadělá nikdo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9852
24.1.20 21:30

@Julinka009 jasně no ale spíš zkontrolovat jestli tam není hematom nebo něco co by se muselo hlídat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1677
24.1.20 22:41

@Julinka009 Je rozdíl mezi špiněním a pár kapkami. Ale to už si vyres ty sama v sobě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 13:25

Ahoj holky vím že to sem nepatří ale prostě se to už nedá jsem těhotná a testy vyšli pozitivní
Ale začalo mě to tam dole hrozně moc palet při močení nevím už jak dál byla jsem na gyndu a ta my řekla že to není její problém ale že musím k obvodnímu doktorovi a dala my na gynekologii čípky na to gumové ale nepomáhají tak se chci zeptat jestli nemá někdo zkušenosti
Děkuji předem
A vím nepatří to sem ale už nevím jak tak musím se už nějak poradit

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama