Slabá menstruace a špinění

Anonymní
21.1.20 12:11

Slaba ms a spineni

Ahoj, mam normalne pravidelnou mMS, cyklus 28 dni, posledni MS byla 13.12. Pět dni… Dalsi jsem mela dostat 14.1.,ten den jsme meli nechráněný sex, a MS se zpozdila 3 dny, byla jina nez obvykle, a trvala misto peti dni jen dva a ted slabe spinim. Do prosince jsem brala duphaston… Testovala jsem toho 14.kdyz ms neprisla a test bily. Mohu byt těhotná? Udelam si ráno dalsi test, ale je mozne, ze by ta ms nebyla ms ale ze by se telo cistilo? Plodné dny jsem mela kolem 26.prosince a to jsme tez meli samozřejmě nechráněný sex.. Dekuji za odpovedi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

173
21.1.20 12:18

Tak myslím, že možnost tu je.. Třeba v den MS bylo ještě brzy a ovulace byla déle. Zkus test a uvidíš.. držím palce :palec: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9961
21.1.20 12:19
@Anonymní píše:
Ahoj, mam normalne pravidelnou mMS, cyklus 28 dni, posledni MS byla 13.12. Pět dni… Dalsi jsem mela dostat 14.1.,ten den jsme meli nechráněný sex, a MS se zpozdila 3 dny, byla jina nez obvykle, a trvala misto peti dni jen dva a ted slabe spinim. Do prosince jsem brala duphaston… Testovala jsem toho 14.kdyz ms neprisla a test bily. Mohu byt těhotná? Udelam si ráno dalsi test, ale je mozne, ze by ta ms nebyla ms ale ze by se telo cistilo? Plodné dny jsem mela kolem 26.prosince a to jsme tez meli samozřejmě nechráněný sex.. Dekuji za odpovedi.

Není spíše možné že si otehotnela před tou MS až? Zkus test třeba za týden pokud se ti to nezdá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5926
21.1.20 12:28

Myslím, že těhotná nejsi. Když si měla ovulaci kolem 26.prosince, uz bys měla na testu dálnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama