Reklama

Neznáte někdo tuhle vyrážku?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 10:27
Neznáte někdo tuhle vyrážku?

Ahoj, nepoznáváte někdo podle fotek tuhle vyrážku/ekzém/a­lergii?
Sedmiměsíční syn se nejdříve osypal na ruce, ale teď už to má i na zádech. Původně jsem myslela, že se jedná jen o suchá místa, jak se dře o podložku při ležení, ale začínám být z toho nervózní…
K doktorce jdeme ve čtvrtek na očkování, tak to určitě zkonzultuju, ale nemáte s tím někdo zkušenosti?
Není to atopický ekzém? Nebo potravinová alergie, kterou jsem nepostřehla v začátcích? Zkusím vyměnit i prášek na praní…
Budu vděčná, poradi-li mi nekdo, kdo to pozná nebo vylouci-li někdo něco… :roll:
Manžel ani já alergie nemáme, starší dcera také ne…

Reklama

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21913 příspěvků 2 inzeráty 03.01.17 10:33

Zatím nic neměň a počkej, co řekne doktorka. Spíš se zamysli nad tím, co jedl poslední dobou nového (nebo ty, pokud kojíš). Nejmladší dcerka to měla podobné a podle doktorky si jen zvykala na novou potravinu. Už si ale nepamatuju, co to bylo. Neměla jsem nic měnit, že si jen musí zvyknout. A opravu do odeznělo.

Efkaaa
Kecalka 262 příspěvků 03.01.17 10:53

Moc děkuju za reakci… Máme zavedené nově úplně všechno… 8o
Přibližně před měsícem začali prikrmy, teď už máme ovoce, kaše i madozeleninu…
Tak já počkám, co se bude dít dál… :palec:

MBrno
Kecalka 340 příspěvků 03.01.17 11:00

Nase mala to mela v mensim na rucicce. Je to tak dva mesice zpet. Ale ji to teda vubec nesvedilo. Vysadili jsme jednu prisadu, kterou jsme par dni pred tim pridali, a bylo. Nam byla doporucena kalciova mast. Mazali jsme asi dva tydny a nemame ani stopu.

V kazdem pripade dr bude moudrejsi ;)

Tersuita
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 03.01.17 11:05

Synovi se tohle objevuje opakovaně, nejvíc na zadečku + nohou, někdy i trošku ruce, bříško, záda…nesvědí ho to vůbec…doktor nám vždy nechal umíchat mast, ta pomůže, ale jakmile přestaneme mazat, vrací se to zpátky. Syn je už dvouletý, takže jí všechno, vůbec nevím, jak zkoušet z čeho to má. Dr. říkal, že nás může poslat na kožní, ale ani tam nám nejspíš nic neřeknou. Že se z toho může časem vyklubat atopický ekzém a nebo to samo odezní…takže zatím čekáme a uvidíme, co z toho bude…

Efkaaa
Kecalka 262 příspěvků 03.01.17 12:24

Malej je taky v pohodě… Ne mu to úplně fuk. Vypadá, že ho to nijak neobtezuje. Kojim, zavedli se prikrmy, změn není málo… Uvidíme, budu číhat, jak se to vyvrbí.
Jsem ráda, že v tom nejsem sama… :* :srdce: :kytka: děkuju za Vaše odpovědi…

Mariydi
Povídálka 16 příspěvků 1 inzerát 05.01.17 17:46
@Anonymní píše:
Ahoj, nepoznáváte někdo podle fotek tuhle vyrážku/ekzém/a­lergii?
Sedmiměsíční syn se nejdříve osypal na ruce, ale teď už to má i na zádech. Původně jsem myslela, že se jedná jen o suchá místa, jak se dře o podložku při ležení, ale začínám být z toho nervózní…
K doktorce jdeme ve čtvrtek na očkování, tak to určitě zkonzultuju, ale nemáte s tím někdo zkušenosti?
Není to atopický ekzém? Nebo potravinová alergie, kterou jsem nepostřehla v začátcích? Zkusím vyměnit i prášek na praní…
Budu vděčná, poradi-li mi nekdo, kdo to pozná nebo vylouci-li někdo něco… :roll:
Manžel ani já alergie nemáme, starší dcera také ne…

Ahoj, jak jste dnes dopadli u doktorky? Očkovala malého i přes tu vyrážku? Dcera má podobnou vyrážku a zatím jsem také nepřišla na to, z čeho to může mít :( Má to na nožičkách. K doktorce se mi teď moc nechce jít, když jsou ty chřipky, aby v čekárně nechytla něco dalšího :roll:
Děkuji za případnou reakci, co vám doktorka řekla :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama